Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

wszystko na temat spółek publicznych
zenek69
Chorąży sztabowy

Re: Cena benzyny w Polsce przekroczyła już 6,00 zl

Postautor: zenek69 » 25 lip 2021 18:11

dobra zmiana 6 zł hahah cena ropy 70 dolców dolar 3,88 buahahh :lol: a podatki stoja buahhah i sa nowe buahha
O to może od ciebie się dowiem ile litrów benzyny leming kupował za rudego jak była benzyna za 6 zł za najniższą krajową a ile teraz? Bo nikt mi nie chce podać tych danych z fanów rudego uja

K.OSA
Chorąży

Postautor: K.OSA » 26 lip 2021 09:42

Co na to Morawiecki i Kaczynski ?
Dlaczego Kaczyński nie obniżył jeszcze VATu, co zapowiadał gdy był w opozycji ?
Obrazek

Obrazek
Wkrótce benzyna będzie po 7 PLN a ciemnota pissowska będzie biła brawo bo jadoslaw klamczynski dal im 500 plus na kaszanke i piwo :oops: :oops: :oops:

zenek69
Chorąży sztabowy

Postautor: zenek69 » 26 lip 2021 09:49

Co na to Morawiecki i Kaczynski ?
Dlaczego Kaczyński nie obniżył jeszcze VATu, co zapowiadał gdy był w opozycji ?
Obrazek

Obrazek
Wkrótce benzyna będzie po 7 PLN a ciemnota pissowska będzie biła brawo bo jadoslaw klamczynski dal im 500 plus na kaszanke i piwo :oops: :oops: :oops:
O to może od ciebie się dowiem ile litrów benzyny leming kupował za rudego jak była benzyna za 6 zł za najniższą krajową a ile teraz? Bo nikt mi nie chce podać tych danych z fanów rudego uja

K.OSA
Chorąży

Postautor: K.OSA » 26 lip 2021 10:04

No dlatego jak mam głosować na Tuska to jego pas.ożyt obywatelski KOSA ryżego złodzieja musi mi wyjaśnić kiedy to nastąpi czy od razu czy po czasie jego ponownych patologicznych rządów .

Ja przecież nie mówię że masz głosować na Tuska. Jest wiele innych możliwości a każdy wybór inny niż na pis będzie dobry dla Polski i dla Polaków.
Tu chodzi o DEMOKRACJĘ pisaną wielkimi literami. A pis celowo niszczy demokrację, niszczy wolne sądy i wolne media. Tylko ciemniak tego nie widzi.
Bo rzetelna informacja stanowi o różnicy między życiem w kłamstwie i w prawdzie, między dobrem a złem, podziwem a pogardą. Jeśli nie wiesz, nie możesz dobrze wybrać ani podjąć mądrej, dobrej dla ciebie decyzji, jeśli nie wiesz, jesteś bezbronny.
Atak pisu na TVN jest celowy , to każdy widzi.
Bez TVN-u i innych mediów krytycznych wobec rządu obywatele nie dowiedzą się niczego istotnego, nie przeczytają o przekrętach polityków PiS, ich złodziejstwach i błędach, nie poznają ich pogardy dla ludzi, zwłaszcza myślących inaczej niż oni, ich buty i lekceważenia prawa. Wszystkie informacje i fakty o poczynaniach ludzi władzy docierające do opinii publicznej będą bowiem wcześniej starannie wybrane przez PiS – nie będzie w nich niczego, co mogłoby zaszkodzić partii rządzącej, nie będzie prawdy.

No ale kiedy wyczyści mi konta , nadal nie wiem.

Tak tak za rządów Tuska to był pluralizm w mediach jedyne czasopismo ogólnopolskie konserwatywne Rzeczpospolitą Tusk zaorał , a w telewizji to można było Republikę na kanale 888 na platformach nTV obejrzeć , telewizje wielebnego ojca z Torunia po chamsku Tusk z multipleksu wypie.rdolił w imię pluralizamu i demokracji.

Tak wtedy za Tuska ty pa.sożycie obywatelski KOSA to był pluralizm pełną para, propaganda ciepłej wody , i że kradzież z OFE to normalne zjawisko szło pełną parą. Pandoid.ota do tej pory po tamtej sieczce mózgów mat.ołow mysłi że obligacje w OFE były na niby.

do piSSowskich tłuczkow nie dochodzi najważniejszy argument:
TVN za rządów PO informowała i pokazywala afery ktore dotyczyły ówczesnej władzy.
Teraz tvn pokazuje afery pisu. Ale PIS i Kaczyński chcą zamknąć usta wszystkim, którzy są niepokorni.

Świat według PiS to jest taki świat, w którym nie ma niezależnych mediów, nie ma niezależnych dziennikarzy, nie ma wolnych sądów, wszystko podporządkowane jest jednemu politycznemu ośrodkowi władzy

nie ma wolnego społeczeństwa, nie ma normalności, nie ma przyzwoitości i sprawiedliwości bez wolnych mediów, które patrzą na ręce politykom, patrzą na ręce władzy, zadają trudne pytania.
A ta piSSowska władza panicznie boi się prawdy bo prawda o tej władzy niszczy tę władzę

zenek69
Chorąży sztabowy

Postautor: zenek69 » 26 lip 2021 10:08

czyli dalej sie nie dowiem :cry:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: koordynator1 » 26 lip 2021 10:50

srenek jak tam z takim jednym kłóciłem się że Łoś to dobry samolot a ta mówiła że nie jak zapytałem daj linka gdzie pisze to pisał żebym sobie poszukał to tak samo też sobie poszukaj i oblicz chociaż żeby nie było wcale nie twierdzę że nie masz racji że przedtem może i mniej można było kupić ale pamiętaj jaki wtedy był kryzys i co się działo i jakie jest teraz rozdawnictwo a przy okazji przykrywka na okradanie podatników :evil: :evil:

fluidek
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: fluidek » 26 lip 2021 10:54

srenek jak tam z takim jednym kłóciłem się że Łoś to dobry samolot a ta mówiła że nie jak zapytałem daj linka gdzie pisze to pisał żebym sobie poszukał to tak samo też sobie poszukaj i oblicz chociaż żeby nie było wcale nie twierdzę że nie masz racji że przedtem może i mniej można było kupić ale pamiętaj jaki wtedy był kryzys i co się działo i jakie jest teraz rozdawnictwo a przy okazji przykrywka na okradanie podatników :evil: :evil:
No pewnie że dobry. Berlin do tej pory nie odbudowany po nalotach w 1939 :lol: Durni.u :lol:

zenek69
Chorąży sztabowy

Postautor: zenek69 » 26 lip 2021 11:21

No pewnie że dobry. Berlin do tej pory nie odbudowany po nalotach w 1939 :lol: Durni.u :lol:
Fluidek już ci tłumaczyłem że nie masz racji. No kryzys był....tylko mysle ze inaczej bysmy go definiowali....niemniej litr benzyny był taki sam jak dziś. Nie zmienia to faktu że paliwa sporo poszły do góry ale kazdy z was dobrze wie ze w całej europie i nie jest to wina pisorów...no ale coż jak sie nie ma do czego przyczepić to trzeba szukać czegokolwiek choćby na siłę

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: koordynator1 » 26 lip 2021 11:39

Fluidek już ci tłumaczyłem że nie masz racji. No kryzys był....tylko mysle ze inaczej bysmy go definiowali....niemniej litr benzyny był taki sam jak dziś. Nie zmienia to faktu że paliwa sporo poszły do góry ale kazdy z was dobrze wie ze w całej europie i nie jest to wina pisorów...no ale coż jak sie nie ma do czego przyczepić to trzeba szukać czegokolwiek choćby na siłę
Oj tam zeniu wiesz nie wiem jaka jest teraz cena np w Holandii albo Niemczech jeszcze dwa trzy lata temu cena była od 1,40 do 1,53-4 kiedyś jeździłem to wiedziałem ale się dowiem a w Niemczech przy Kauflandach jeszcze taniej ale jak się dowiem to napiszę czy tez poszła w górę :roll: 8)

fluidek
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: fluidek » 26 lip 2021 11:49

Ja ci też tłumaczyłem że nie masz racji :lol: Co do siły nabywczej to jasne że teraz jest wyższa niż za czasów rudzielca gdy standardem były śmieciówki i dyktat januszy biznesu.

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: koordynator1 » 26 lip 2021 12:13

dureń spłodził taką pi-SSde :evil: :evil:

fluidek
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: fluidek » 26 lip 2021 12:21

Typowa mowa nienawiści

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: koordynator1 » 26 lip 2021 13:51

Ja nie zacząłem :evil: :evil:

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży

Postautor: Gibajacy_gibon » 26 lip 2021 14:42

Typowa mowa nienawiści
E raczej typowy upośledzony deb.ilek.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Postanowienia na nowy rok 2021 : Unikać na forum polemiki z upośledzonym deb.ilkiem jak kałordynator1 i innymi forumowymi durniolami

K.OSA
Chorąży

Postautor: K.OSA » 26 lip 2021 15:46

:idea: :idea: Jestem ciekaw czy tym pissowskim amebom z forum podoba się RUSKI ŁAD kaczynskiego :lol: :lol: :lol: :lol:
Oburza się Ameryka. Oburza się Europa. Wszyscy mówią i piszą o polexicie. Chwilowo „pełzającym”. A formacja władzy co na to? Ano nic. Robi swoje. Narusza traktat unijny. Narusza Konstytucję. I śmiało sugeruje, gdzie TSUE może sobie wsadzić te wyroki, co to je wydaje w sprawie reform ministra Ziobry i jego kolegów. Czyli pozostaje wierna niegdysiejszej deklaracji pana prezydenta, że „nie będą nam tu, w obcych językach…” No, wiadomo. Pan prezes nic się Unią i Zachodem nie przejmuje, bo – wiele na to wskazuje – taki właśnie był plan. Przed laty zgodził się wprawdzie, też zresztą nie od razu, na całe to „wchodzenie do Europy”, ale była to – jak dziś widać – zgoda strategiczna. Udzielona tylko po to, żeby wyciągnąć ze Wspólnoty jak najwięcej kasy. Słusznie uznał bowiem, że „te pieniądze się nam po prostu należały”. Przez jakiś czas jego (prezesa, znaczy) formacja musiała zatem – w imię tych wyższych racji – chodzić w ciężkim jarzmie zachodnich standardów i udawać przywiązanie do europejskich wartości. No ale już dłużej się chyba nie dało. Sześć lat i wystarczy. Ostatnio nerwy (oraz tapir) puściły pani marszałek Witek. No ale trzeba kobietę zrozumieć. Bo ileż można udawać Europejkę? Znosić ujadanie Wyborczej i TVN-u? Tolerować samo istnienie opozycji, nawet jeśli nikt się z nią i tak nie liczy? Uciekać przed pytaniami o Konstytucję i prawo, a teraz jeszcze o krewnych i znajomych biorących odwet za brak kwalifikacji na spółkach skarbu państwa?
Dość już, naprawdę, tego udawania demokratów i tolerancji dla istnienia „społeczeństwa obywatelskiego”. Bo nie po to przecież idzie się po władzę, żeby się później tłumaczyć pismakom czy ***. Żeby ktokolwiek patrzył politykom na ręce. Żeby nie można było każdego, kogo znielubią koledzy pana prezesa, od ręki wsadzić za kraty i pozbawić majątku, a też zawodu oraz – tak na wszelki wypadek – praw publicznych. A już na pewno nie po to się człowiek fatyguje na wiece wyborcze i podaje rękę byle komu, żeby potem władza miała przestrzegać jakiegoś prawa, jak pierwszy lepszy Kowalski.
To wszystko, oczywiście, z powodu Unii. Niektórzy bowiem – jakże niesłusznie – uznali, że Polska to, z przeproszeniem, Europa. No ale teraz już z tym koniec.
Władza zrobiła wprawdzie, co było w jej mocy, by wybić rodakom z głowy te niczym nieuzasadnione europejskie mrzonki. Codziennie, i to od pierwszego dnia swoich rządów, wyprowadzała Unię z Polski na wszelkie możliwe sposoby, od błękitnych flag zaczynając. Potem poszło prawo: pacyfikacja Trybunału, Prokuratury i na koniec – sądów. Równolegle zabrano się za media, czyli wolność słowa, a – korzystając z pandemii – zaraz potem za wolność zgromadzeń. Równolegle „załatwiono” jeszcze edukację. Tylko patrzeć, a maturę będzie się dostawać w gratisie za dobrą frekwencję na lekcjach religii. A za udział w rekolekcjach w pakiecie będzie jeszcze wolny wstęp na studia.
Do regulacji pozostały już tylko rzeki oraz część wolności osobistych obywateli (z inną częścią, dotyczącą praw reprodukcyjnych i prawa do sądu, już sobie władza dała radę). Jeszcze trochę i o być lub nie być Kowalskiego będą w Polsce decydować biskupi, a w drobniejszych sprawach rady parafialne.
Będzie spokój, porządek i – dla swoich, czyli głosujących na partię prezesa – same plusy. Za to Europę się stąd ostatecznie przegoni, bo – jak powiedziała przywołana wyżej pani marszałek Witek – „tu jest Polska”. I żaden Zachód, ze swoim demokratycznym zdziczeniem i brakiem zasad, nam tutaj nie będzie genderu zaprowadzał ani odwodził dziewcząt od praktykowania cnót niewieścich. Płakać po nim nie będziemy. Zresztą – mamy już nowych przyjaciół.
Pan prezes dopiero co podpisał deklarację przyjaźni z francuskim Frontem Narodowym, prezydentem Orbanem i Ruchem Pięciu Gwiazd Matteo Salviniego. A pan prezydent poszukał dla nas nowych znajomych aż w Turcji. Kolejne odkrycia towarzyskie partii pana prezesa to pewnie będzie Iran, Syria i Afganistan, nareszcie wolny od amerykańskiej demokracji. Na koniec, do licznego grona naszych nowych znajomych dołączy jeszcze Moskwa, gdzie już jakiś czas temu rozpoczęto gruntowne sprzątanie po emisariuszach z Zachodu. Teraz jest tam idealny porządek i ład, o który – wszystko na to wskazuje – od początku chodziło również panu prezesowi. Nie francuski, nie angielski, ale swojski, ale sielski… Ruski Ład.

Wróć do „Akcje”

REKLAMA