KRS - CYRK…

wszystko na temat spółek publicznych
dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

KRS - CYRK…

Postautor: dusigrosz » 14 wrz 2021 12:39

… na kółkach.
https://wiadomosci.wp.pl/sedziemu-pomag ... 275956736a
W trakcie głosowania z konta Zbigniewa Łupiny, członka KRS, który uczestniczył w obradach zdalnie, słychać kobiecy głos i pytanie "nad czym mam głosować?". Sędzia Łupina w WP ujawnia, że pomagała mu żona. Kobieta podczas rozmowy z nami też podpowiadała mężowi, co ma mówić.
:lol: :lol: :lol:

Codziennie jakieś afery są z ekipa PiS.
Dziś o KRS.
Wczoraj o glapie…
https://www.bankier.pl/wiadomosc/GW-Wat ... 86534.html
Obecny prezes NBP Adam Glapiński zamienił dom w Wilanowie na okazałą posiadłość pod Warszawą. Bezgotówkowo i od firmy związanej z biznesmenem robiącym interesy na wschodzie jeszcze w czasach ZSRR, potem pracującym dla ważnych rosyjskich oligarchów
Chłopaczki z PO i ich rozmowy u sowy to do piet nie dorastają aktualnej bandyterce u władzy.

REKLAMA


dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: KRS - CYRK…

Postautor: dusigrosz » 14 wrz 2021 12:49

Ten sam Łupina:

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... dy/ryr6ztw
Zbigniew Łupina, prezes Sądu Rejonowego w Biłgoraju i członek nowej Krajowej Rady Sądownictwa w oświadczeniu majątkowym za 2019 r. "zapomniał" wpisać diety z KRS. Może to być nawet 100 tys. zł., choć sędziowie mają obowiązek wpisywać wszystkie dodatkowe dochody powyżej 10 tys.
I wracając do tematu wątku cytat z rozmowy odnośnie sytuacji zaistniałej:

Sędzia Zbigniew Łupina: Wie pan, ja byłem w takim złym stanie, że nie wiem, jak to dokładnie było. Natomiast z całą pewnością żona nie głosowała za mnie.

Patryk Michalski, WP: To na czym polegała pomoc?

Sędzia Zbigniew Łupina: No nie wiem, na przyniesieniu laptopa do łóżka.

Patryk Michalski, WP: To po co pytanie, "jak mam głosować? Tak czy nie"?

Sędzia Zbigniew Łupina: Ja nie wiem, nie wiem, jak to było. Nie potrafię odpowiedzieć, czy tak było.

Patryk Michalski, WP: Wszyscy to mogą zobaczyć na transmisji.

Sędzia Zbigniew Łupina: No tak, ale nie głosowała. W sensie technicznym korzystałem z pomocy żony.

Patryk Michalski, WP: To w jakim kontekście pojawiło się pytanie żony o głosowanie. To przeczy logice. 

Sędzia Zbigniew Łupina: Niech pan interpretuje, jak chce, żona nie głosowała. To panu mówię.

Patryk Michalski, WP: Sprawa powinna zostać wyjaśniona?

Sędzia Zbigniew Łupina: Z żoną można porozmawiać. Byliśmy tylko we dwoje w domu. Nie wiem, czy dzieci były, czy nie. Też mi zresztą pomagały.

Patryk Michalski, WP: Czy według pana to jest odpowiednie wykonywanie obowiązków członka KRS?

Sędzia Zbigniew Łupina: W takiej sytuacji, w jakiej się znalazłem, to cud, że się podjąłem obowiązku.
To jest ta dobra zmiana?
Takich sedziow PIS mianuje?!

Mierny ale wierny?!


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości