Aż 2 mln Polaków w skrajnym ubóstwie. Porażający raport.

wszystko na temat spółek publicznych
fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Aż 2 mln Polaków w skrajnym ubóstwie. Porażający raport.

Postautor: fluidek » 23 paź 2021 17:18




fluidek ach jak mogłem Ciebie pominąć wsórd tych, którzy wszystkich przebili na tym forum.....w ogromnym ubytku rozumu :oops:
Sorki :!: :lol:
Z takim kantorem perpetum mobile gpw to każdy Polak byłby niby szejk naftowy. Wykupilibysmy Apple, Googla, fejsa. Gdybyś był patriotą podzieliłbyś się patentem na ten zawsze zarabiający kantor chciwy bogaczu :evil:

fluidek wiesz z kilkoma mądrymi osobami podzieliłem się co do mojej giełdowej strategii z dużą dokładnością, nie taką szczątkową jak opisywana na tym forum i są mi za to bardzo wdzięczne. Nie sadzę żeby taki głu.pol jak Ty cokolwiek z niej zrozumiał, nawet jakbym Ci ją wyjaśnił dokładnie z milion razy. Do tego trzeba mieć cos w głowie, a u ciebie pusto :P
I jak wysyłają już Ci te osoby najlepsze łiski za genialne giełdowe perpetum mobile co zarabia jak rośnie i spada? :lol:

REKLAMA


dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Aż 2 mln Polaków w skrajnym ubóstwie. Porażający raport.

Postautor: dryniol » 24 paź 2021 17:30



Z takim kantorem perpetum mobile gpw to każdy Polak byłby niby szejk naftowy. Wykupilibysmy Apple, Googla, fejsa. Gdybyś był patriotą podzieliłbyś się patentem na ten zawsze zarabiający kantor chciwy bogaczu :evil:

fluidek wiesz z kilkoma mądrymi osobami podzieliłem się co do mojej giełdowej strategii z dużą dokładnością, nie taką szczątkową jak opisywana na tym forum i są mi za to bardzo wdzięczne. Nie sadzę żeby taki głu.pol jak Ty cokolwiek z niej zrozumiał, nawet jakbym Ci ją wyjaśnił dokładnie z milion razy. Do tego trzeba mieć cos w głowie, a u ciebie pusto :P
I jak wysyłają już Ci te osoby najlepsze łiski za genialne giełdowe perpetum mobile co zarabia jak rośnie i spada? :lol:

fluidek powinieneś zamilknąć na tym forum i obciachu sobie nie robić cieniasie, po tym jak brałeś garściami Mercatora po 350 zł,
a ja w tym samym czasie Bogdankę po 20 zł :roll:


autor: dryniol » pn, 14 gru 2020, 14:14
O antywskaźnik nieudacznik dryniol tu też się produkuje to wziąłem za 350 cennego walora :lol:

ooo fluidek "łapacz spadających noży" zarabiający na lizaka. Tylko na takich można liczyć,
że będą odbierać akcje na szczytach :lol: :lol: :lol:


Oto jeden z forumowych "mistrzów giełdowych" nijaki fluidek który łykał po 350 zł w momencie jak ja brałem Bogdankę po 20 zł :P

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości