Najbardziej pokorna grupa dojnych krów

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7414
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Najbardziej pokorna grupa dojnych krów

Postautor: NiKtoś » 26 paź 2021 20:02

wreszcie zaczela warczec... :mrgreen:


Warszawa - Mieszkańcy i aktywiści protestowali przeciwko zmianom w SPPN
PAP - Biznes
26 paź 2021, 18:47


26.10.2021, Warszawa (PAP) - Protest przeciwko zmianom w strefie płatnego parkowania zorganizowali we wtorek przed siedzibą Zarządu Dróg Miejskich mieszkańcy i stołeczni aktywiści.

Przed siedzibą ZDM zebrało się kilkadziesiąt osób (mieszkańców m.in. Ochoty, Woli, Mokotowa i Żoliborza), który mieli ze sobą banery z hasłami: "Nie dla likwidacji miejsc parkingowych", "ZDM jest dla nas, nie my dla ZDM" i "Nie dla abonamentu w takiej formie". Skandowali też hasła: "Dość samowoli ZDM" i "ZDM pod sąd".

Przygotowali apel, w którym postulują m.in. zaniechanie zmniejszania liczby miejsc parkingowych, rozszerzenia rejonu zameldowania służącego do wyznaczania stref parkingowych z obecnego promienia 150 metrów do 300 metrów, poprawy polityki informacyjnej prowadzonej przez ZDM i poszanowania ustaleń konsultacji społecznych.

"Apelujemy o przyjęcie takiej formy działania ZDM oraz zarządzania nim, aby reprezentował w równej mierze wszystkich mieszkańców Warszawy, zarówno tych poruszających się po mieście komunikacją zbiorową, rowerem, autem czy pieszo. Nie przystoi jednostce organizacyjnej miasta dzielenie warszawiaków na lepszych i gorszych oraz faworyzowanie jednej grupy kosztem drugiej jedynie z powodu wyboru środka transportu, jakim na co dzień poruszają się po mieście" - napisano w apelu.

W czasie wystąpień protestujący odnieśli się do organizacji wytyczanej właśnie strefy płatnego parkowania na Ochocie i Żoliborzu. Nie zgadzają się ze zmianą sposobu parkowania ze skośnego na równoległe, który - ich zdaniem - zabiera wiele miejsc parkingowych. Poruszali również temat wirtualnych parkometrów, które lokalizowane są "bez wizji lokalnej, a tylko na ekranie laptopa". Wskazywali, że z tego powodu takie urządzenia występują, np. na terenie ogródków działkowych na Rakowcu. "Mamy parkować na działkach?" - pytali.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2020
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: Najbardziej pokorna grupa dojnych krów

Postautor: smalec_alfa » 26 paź 2021 20:32

no wreszcie podumali, że nie będzie jak po kawusie latte z sojowym mlekiem do starbunia podjechać z darmowym parkingiem :roll:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Najbardziej pokorna grupa dojnych krów

Postautor: dochodzeniowy » 26 paź 2021 21:38

Wybrałem się na wycieczkę piesza po Warszawie jaką znałem za komuny i teraz po 30 latach od upadku. Główna ulica Warszawy Marszałkowska wygląda teraz jak slums . Witryny zamalowane farbą . Ludzi na ulicach brak , wiekszość sklepów nieczynna do odwołania .Na MDM sufity spadają na chodnik i syf ogólny który widywano za komuny w zapadłych dziurach teraz wyłazi w samym centrum Stolicy. Wieś pod Warszawą się lepiej prezentuje. :idea:

jarcyś
Sierżant sztabowy
Posty: 195
Rejestracja: 11 wrz 2017 09:12

Re: Najbardziej pokorna grupa dojnych krów

Postautor: jarcyś » 26 paź 2021 21:53

Wybrałem się na wycieczkę piesza po Warszawie jaką znałem za komuny i teraz po 30 latach od upadku. Główna ulica Warszawy Marszałkowska wygląda teraz jak slums . Witryny zamalowane farbą . Ludzi na ulicach brak , wiekszość sklepów nieczynna do odwołania .Na MDM sufity spadają na chodnik i syf ogólny który widywano za komuny w zapadłych dziurach teraz wyłazi w samym centrum Stolicy. Wieś pod Warszawą się lepiej prezentuje. :idea:

del

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2666
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Najbardziej pokorna grupa dojnych krów

Postautor: Erudyta » 27 paź 2021 08:32

Wybrałem się na wycieczkę piesza po Warszawie jaką znałem za komuny i teraz po 30 latach od upadku. Główna ulica Warszawy Marszałkowska wygląda teraz jak slums . Witryny zamalowane farbą . Ludzi na ulicach brak , wiekszość sklepów nieczynna do odwołania .Na MDM sufity spadają na chodnik i syf ogólny który widywano za komuny w zapadłych dziurach teraz wyłazi w samym centrum Stolicy. Wieś pod Warszawą się lepiej prezentuje. :idea:
Warszawiacy najwyraźniej bardzo lubią swoje miasto skoro nie chcą zmian. :lol:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7414
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Najbardziej pokorna grupa dojnych krów

Postautor: NiKtoś » 27 paź 2021 08:43

Tych zmian nie chce nikt , zwezanie ulic, zabieranie miejsc parkingowych przy kazdej okazji. To sie dzieje we wszystkich miastach. Polityka antysamochodowa zeby ludzi zmusic do korzystania z dotowanej a mimo to malo efektywnej komunikacji miejskiej. Akurat metro jest tam fajne:) ale tylko tam. Czekam na kogos kto powie ze jestem za kierwcami i koniec tej blazenady z pustymi szerokimi chodnikami i oplaikowaniem milionem palikow . Zaglosuje wtedy obiema rekami... ale takiego kogos nie ma... :shock: :oops:
Wybrałem się na wycieczkę piesza po Warszawie jaką znałem za komuny i teraz po 30 latach od upadku. Główna ulica Warszawy Marszałkowska wygląda teraz jak slums . Witryny zamalowane farbą . Ludzi na ulicach brak , wiekszość sklepów nieczynna do odwołania .Na MDM sufity spadają na chodnik i syf ogólny który widywano za komuny w zapadłych dziurach teraz wyłazi w samym centrum Stolicy. Wieś pod Warszawą się lepiej prezentuje. :idea:
Warszawiacy najwyraźniej bardzo lubią swoje miasto skoro nie chcą zmian. :lol:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Najbardziej pokorna grupa dojnych krów

Postautor: zenek69 » 27 paź 2021 08:50

Tych zmian nie chce nikt , zwezanie ulic, zabieranie miejsc parkingowych przy kazdej okazji. To sie dzieje we wszystkich miastach. Polityka antysamochodowa zeby ludzi zmusic do korzystania z dotowanej a mimo to malo efektywnej komunikacji miejskiej. Akurat metro jest tam fajne:) ale tylko tam. Czekam na kogos kto powie ze jestem za kierwcami i koniec tej blazenady z pustymi szerokimi chodnikami i oplaikowaniem milionem palikow . Zaglosuje wtedy obiema rekami... ale takiego kogos nie ma... :shock: :oops:
Wybrałem się na wycieczkę piesza po Warszawie jaką znałem za komuny i teraz po 30 latach od upadku. Główna ulica Warszawy Marszałkowska wygląda teraz jak slums . Witryny zamalowane farbą . Ludzi na ulicach brak , wiekszość sklepów nieczynna do odwołania .Na MDM sufity spadają na chodnik i syf ogólny który widywano za komuny w zapadłych dziurach teraz wyłazi w samym centrum Stolicy. Wieś pod Warszawą się lepiej prezentuje. :idea:
Warszawiacy najwyraźniej bardzo lubią swoje miasto skoro nie chcą zmian. :lol:
Trzeba było głosować na jakiego...jaki jest taki jest ale takich cudów by nie robił


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: indiana_jones i 148 gości