Kolejny szmacioch Szczesnego plus

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: NiKtoś » 23 mar 2024 20:17

Jest tu pare plusów. Nie bedac faworytem i bez pompowania balona polacy lubia ucierac nosa pewniakom. Walijczycy to jednak nie Anglicy. Poza tym jest nowy trener. Teraz ma okazje pokazac na co stac jego nowa-stara kadre.. Jedyne co musi zrobic to ich zmotywowac na 150% mocy, bo raczej niczego ich juz nie nauczy. Licze na dobry mecz. :mrgreen: :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


eryk7
Kapitan
Posty: 43051
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: eryk7 » 23 mar 2024 20:58

Jest tu pare plusów. Nie bedac faworytem i bez pompowania balona polacy lubia ucierac nosa pewniakom. Walijczycy to jednak nie Anglicy. Poza tym jest nowy trener. Teraz ma okazje pokazac na co stac jego nowa-stara kadre.. Jedyne co musi zrobic to ich zmotywowac na 150% mocy, bo raczej niczego ich juz nie nauczy. Licze na dobry mecz. :mrgreen: :mrgreen:
ALE JEST JEDEN ZAJЕBISTY MINUS DALEJ BĘDZIE KOMENTOWAĆ ta cio-ta szpakowska A NIE PAMIĘTAM ŻEBYŚMY COŚ WYGRALI JAK KOMENTOWAŁ ALE PAMIĘTAM ŻE Z SŁABEUSZAMI ŻEŚMY BATY DOSTAWALI :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

trader75
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 368
Rejestracja: 17 maja 2020 17:43

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: trader75 » 24 mar 2024 08:26


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: NiKtoś » 25 mar 2024 12:22

Ja go uwielbiam... Duża przewaga naszej kadry , to musi byc gol.. GOL GOL GOL dla przeciwników. To musialo sie tak skonczyc chwila nieuwagi.. itd :lol: :mrgreen:
Jest tu pare plusów. Nie bedac faworytem i bez pompowania balona polacy lubia ucierac nosa pewniakom. Walijczycy to jednak nie Anglicy. Poza tym jest nowy trener. Teraz ma okazje pokazac na co stac jego nowa-stara kadre.. Jedyne co musi zrobic to ich zmotywowac na 150% mocy, bo raczej niczego ich juz nie nauczy. Licze na dobry mecz. :mrgreen: :mrgreen:
ALE JEST JEDEN ZAJЕBISTY MINUS DALEJ BĘDZIE KOMENTOWAĆ ta cio-ta szpakowska A NIE PAMIĘTAM ŻEBYŚMY COŚ WYGRALI JAK KOMENTOWAŁ ALE PAMIĘTAM ŻE Z SŁABEUSZAMI ŻEŚMY BATY DOSTAWALI :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7551
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: Pandziora » 25 mar 2024 16:29

Też słabo to widzę. Estonia to chłopaki do bicia a i tak mieli 100% skuteczność w meczu z nami :mrgreen:
No właśnie jakiś a n a l powiedział, że ten Szczęsny to pechozol, a na tej pozycji potrzeba kogoś z fartem :P To już nie będzie potyczka z pasterzami kóz i owiec, tylko gra w kości z równorzędnym przeciwnikiem :P
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: NiKtoś » 26 mar 2024 22:39

Quuurfaaaaaaaaaaaaaaa nie moge sluchac tej transmisji.. Szpak tylko odlicza minuty i pier/doli o zmeczeniu. Minutki i zmeczenie i zeby wytrzymac.. :lol: :lol: :mrgreen: Od samego sluchania czuje sie zmeczony. To mlodzi faceci !! Pewnie mogliby tak ze 3 mecze zagrac po kolei. :mrgreen: :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

eryk7
Kapitan
Posty: 43051
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: eryk7 » 26 mar 2024 22:44

Quuurfaaaaaaaaaaaaaaa nie moge sluchac tej transmisji.. Szpak tylko odlicza minuty i pier/doli o zmeczeniu. Minutki i zmeczenie i zeby wytrzymac.. :lol: :lol: :mrgreen: Od samego sluchania czuje sie zmeczony. To mlodzi faceci !! Pewnie mogliby tak ze 3 mecze zagrac po kolei. :mrgreen: :mrgreen:
PRZECIEŻ PISAŁEM 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: NiKtoś » 26 mar 2024 23:30

Nie wierze. Mysallem ze nakaze powtorke bo Szczesny wyskoczyl chyba do przodu. Jedziemyyyyy zrobic troche tzrody w Detschlandzieeeee !!! Mongoły wyjepaly nas z glownego wejscia to weszlismy piwnica..:shock: :shock: :lol: :lol: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 26 mar 2024 23:33 przez NiKtoś, łącznie zmieniany 1 raz.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

eryk7
Kapitan
Posty: 43051
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: eryk7 » 26 mar 2024 23:32

I ODJЕBAĆ SIĘ OD WOJTKA :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: incoqnito » 27 mar 2024 08:09

Nawet pechowiec ma czasem farta! :mrgreen:
Szczena zrobił robotę tym razem.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Kolejny szmacioch Szczesnego plus

Postautor: NiKtoś » 27 mar 2024 10:18

Zeby nie bylo za rozowo to pierwszy raz widzialem tak grajacych wyspiarzy. Zupelnie bez pary albo struci. Byli tego dnia tak slabi ze powinnismy im dwie zapakowac w regulaminowym czasie gry. Ja ogladalem dopiero od 70 minuty , ale krwi sobie zdazylem napsuc.. Jakis geniusz z okolic pola karnego Walijczykow cofal pilke az do Szczesnego, drugi podawal wszerz w srodku boiska gdy na trasie bylo blisko trzech czerwonych. Oczywscie przejeli pilke. Az sie prosilo o ryzyko i indywidualne wjazdy w pole karne wyjdzie /nie wyjdzie. Ryzyko podejmowal Zalewski , strzelal dobrze Piorowski ma kopa. Obrona slabiutka.. farta mieli ze wyszli z zerem z tylu. Poz atym pelna kontrola gry.. tamci zbytnio nie naciskali my sie bawilismy w tkiki take jakby to byl jakis towarzyski podzial punktow. Karne prawie perfekcyjne. Przydaloby sie zgrywac teraz zespol na 5-6 towarzyskich przeciwnikach sredniego szcebla..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 180 gości