Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

wszystko na temat spółek publicznych
zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

Postautor: zenek69 » 04 gru 2021 12:05

Sorry chlopcy ale odlecieliscie tak daleko ze nie wiem czy jestescie w stanie wrocic na ziemie ( prawdopodobnie to juz niemozliwe ) Juz bajdurzycie na potege. Prosze podac te liste sedziow ktorzy morduja i gwalca a potem zaslaniaja sie immunitetem... :lol: :mrgreen:
https://www.google.com/amp/s/www.wprost ... wanie.html


https://www.google.com/amp/s/www.rmf24. ... Id,2521760

REKLAMA


galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

Postautor: galileogalileo » 04 gru 2021 12:55

ja tez kiedys probowalem inwestowac
ale nie wychodzilo
dlatego teraz jestem graczem i spekulantem
to lubie i to mi wychodzi jak wlosy z glowy
bo na gpw jest tylko gora 20-30 firm ktore nadaja sie do inwestowania
ale ta liczba zawiera rowniez firmy ktore sa niezbyt plynne ....niestety

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Złoty tonie , Banan tonie, Inflacja szaleje

Postautor: dochodzeniowy » 04 gru 2021 13:39

potencjalny MOrderca.
Sędzia okazał legitymację nr 212, wydaną przez Prezesa Sądu Rejonowego w Olsztynie i oznajmił, iż jest sędzią" - czytamy w notatce urzędowej sporządzonej przez policjanta. Paweł Juszczyszyn "nie miał zastrzeżeń co do pomiaru prędkości" - podano i podkreślono, że zatrzymano mu prawo jazdy.

>>>[POLSKIE RADIO 24] "Orędownik sprzeciwu wobec zmian w sądownictwie". Prof. Domański o sędzim Juszczyszynie

Sprawa ta przez media była już przybliżana. W grudniu ubiegłego roku pisał o niej portal OKO.press. Lewicowy serwis bronił sędziego i tłumaczył, że "mogło być tak, że wjeżdżając do Wilkas [Juszczyszyn] wytracał prędkość".

Jak podaje portal tvp.info, powołując się na otrzymaną dokumentację, sędzia uniknął odpowiedzialności za zbyt szybką jazdę. Jeszcze 17 listopada 2015 r. zebrało się Kolegium Sądu Okręgowego w Olsztynie. Pięcioosobowy skład, w którym znaleźli się koledzy Pawła Juszczyszyna z pracy, czyli sędziowie Wacław Bryżys (przewodniczący), Adam Barczak, Katarzyna Zabuska oraz sędzia Sądu Rejonowego w Bogusława w Giżycku Olszewska-Wojgienica i sędzia Sądu Rejonowego w Bartoszycach Jolanta Wiszniewska, rozpatrzył wniosek dotyczący "informacji Komendy Powiatowej Policji w Giżycku o popełnieniu wykroczenia drogowego z udziałem sędziego Sądu Rejonowego w Olsztynie Pawła Juszczyszyna".
wytracał predkość bo przed Wilkasami jest dopuszczona 150 km/h BUHAHA
Lewicowy POrtal sra ka press.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości