Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

wszystko na temat spółek publicznych
zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: zenek69 » 28 lis 2021 18:57

Daje mi do myślenia ostatnio że w Europie korona szaleje a w Ameryce południowej luzik w Afryce Bajlando w Azji spokój...dziwne

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: NiKtoś » 28 lis 2021 19:09

No ale co wymysliles od tego myslenia ??
Daje mi do myślenia ostatnio że w Europie korona szaleje a w Ameryce południowej luzik w Afryce Bajlando w Azji spokój...dziwne
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: zenek69 » 28 lis 2021 19:22

No ale co wymysliles od tego myslenia ??
Daje mi do myślenia ostatnio że w Europie korona szaleje a w Ameryce południowej luzik w Afryce Bajlando w Azji spokój...dziwne
Że coś mi tu nie pasuje..

KamiLPArsenal
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 367
Rejestracja: 24 maja 2010 18:52

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: KamiLPArsenal » 28 lis 2021 19:43

Daje mi do myślenia ostatnio że w Europie korona szaleje a w Ameryce południowej luzik w Afryce Bajlando w Azji spokój...dziwne
Może inny klimat albo pora roku? Mniej testów i mniejsza gęstość zaludnienia?

Uparciuch7
Chorąży sztabowy
Posty: 5650
Rejestracja: 31 mar 2009 22:36

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: Uparciuch7 » 28 lis 2021 20:30

A RPA to niby w Europie jest ???

8)

Uparciuch7
Chorąży sztabowy
Posty: 5650
Rejestracja: 31 mar 2009 22:36

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: Uparciuch7 » 28 lis 2021 20:47

Problem jest taki, ze jak ktos wali wóde (w nadmiarze) to szkodzi sobie i ewentualnie najblizszym

ale jak ktos nie szczepi sie, roznosi wirusa to zaraża innych, wielu nieznanych sobie

A potem blokuja szpitale, nie można leczyć nowotworow, udarów itp

I 100 tysiecy "nadmiarowych zgonow" przez faktyczna bezczynnosc "wadzy' oraz tych anty anty

:shock: :shock: :shock:
A teraz sie zastanów:
1. Człowiek, który naduzywa alkoholu świadomie naraża swoje zdrowie i życie. Ostatecznie trafia do szpitala na leczenie.
2. Człowiek, który się nie zaszczepi tym specyfikiem również naraża swoje zdrowie i życie. Też trafi do szpitala.

Obaj płacą podatki. Dlaczego ten drugi jest gorszy od tego pierwszego?

Teoria ze niezaczepiony zaraża bardziej niż zaszczepiony jest absurdalna. Chorują jedni i drudzy. Zarażają również jedni i drudzy.
W końcu jakiś sensowny głos rozsądku, bez tej chamskiej populistycznej propagandy :idea:
Cos tu jakby nie doczytane (cos czuje ze swiadomie!)

Akoholik naraza siebie - sztuka 1 !

Antyszczepionkowiec -naraza siebie i kilka/kilkanascie osob wokol, ktorzy jak zarazeni moga kolejnych !

To raczej mozna porownac z prowadzeniem saochodzu po pijaku- mozesz siebie zabic lub uszkodzic, ale moze tez zabic kilka/kilkanascie osob lub ranic

W najlepszym przypadku anty-szczepionkowiec jak tamten i*** w BMW uszkodzic 10 samochodow prawidlowo zaparkowanych. !

:(

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: zenek69 » 28 lis 2021 21:53

Daje mi do myślenia ostatnio że w Europie korona szaleje a w Ameryce południowej luzik w Afryce Bajlando w Azji spokój...dziwne
Może inny klimat albo pora roku? Mniej testów i mniejsza gęstość zaludnienia?
Czy ja wiem...trupy powinny tam leżeć na ulicach a jest w sumie luzik...a w Europie inny świat ...spinki panika i szczepionki w tle

welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: welts » 29 lis 2021 06:42

Grunt że Lempart robi :lol:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: pandorinium » 29 lis 2021 07:40

Daje mi do myślenia ostatnio że w Europie korona szaleje a w Ameryce południowej luzik w Afryce Bajlando w Azji spokój...dziwne
Może inny klimat albo pora roku? Mniej testów i mniejsza gęstość zaludnienia?
Czy ja wiem...trupy powinny tam leżeć na ulicach a jest w sumie luzik...a w Europie inny świat ...spinki panika i szczepionki w tle
pamiętasz jak rok temu opisywali deltę w indiach? Tam miały lezec trupy na ulicach, a potem się okazało, że ludzie przechorowali bez problemów. Tutaj juz nie chodzi o dobro i zdrowie ludzie, a kasę, panikę i stopniowe odbieranie wolności. Gospodarczo to Europa pada, jeszcze kilka lockdownów i zwiększonego dodruku a uzasadnionym będzie znacjonalizowanie prywatnej gotówki na kontach obywateli w celu ratowania państw przed bankructwami.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: dochodzeniowy » 29 lis 2021 08:22

Nacjonalizowanie gotówki?
Mogę się założyć że ulubioną lekturą to GW.

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 29 lis 2021 08:23

W wiekszosci cywilizowanych krajow Europy rzad wprowadza pewne restrykcje aby chronic caloksztalt ludnosci przed dyktatem nie zaszczepionych np. na Slowacji pracodawca ma obowiazek (na koszt panstwa) testowac pracownikow pod katem koronawirusa

A u nas anty-szczepionkowa sekta w Pis (i Konfederacji, ale ci nie rzadza bezposrednio) uniemozliwia wprowadzenie nawet takiej mozliwosci pracodawcom!

:shock:
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: dochodzeniowy » 29 lis 2021 08:26

Sądy uniewinniaja tych co chodzą bez maseczki. Czyje są Sądy ?

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: pandorinium » 29 lis 2021 08:27

Nacjonalizowanie gotówki?
Mogę się założyć że ulubioną lekturą to GW.
a ja mogę się założyć, że tak będzie. 15% tego co masz w banku zabiorą w imię ratowania gospodarki i nawet nie piśniesz, bo to co w banku to tak na prawdę nic Twojego jak w każdej chwili można zablokować wypłaty.

Obrazek

Wprowadzić segregację zaszczepionych, bo zagrażają niezaszczepionym. :lol:

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: OSA » 29 lis 2021 10:11

,, 25 listopada 2021 roku. Moja trzecia dawka. Dokładnie w dniu, gdy zachorowało 28128 osób i zmarło 497. To tak, jakby jednego dnia spadło pięć Tupolewów. Śmiało można codziennie ogłaszać żałobę narodową. Mocne, prawda? Do tego prawdziwe" - napisała w serwisie Instagram Joanna Racewicz. Dziennikarka przytoczyła także rozmowę, jaką odbyła z przyjaciółką pielęgniarką. Kobieta "rzucała mięsem na prawo i lewo. Wściekła na bezmyślność, egoizm, brak wyobraźni, oszustwa i skrajną tępotę".

Martyr
Kapitan
Posty: 43720
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: Martyr » 29 lis 2021 11:00



A teraz sie zastanów:
1. Człowiek, który naduzywa alkoholu świadomie naraża swoje zdrowie i życie. Ostatecznie trafia do szpitala na leczenie.
2. Człowiek, który się nie zaszczepi tym specyfikiem również naraża swoje zdrowie i życie. Też trafi do szpitala.

Obaj płacą podatki. Dlaczego ten drugi jest gorszy od tego pierwszego?

Teoria ze niezaczepiony zaraża bardziej niż zaszczepiony jest absurdalna. Chorują jedni i drudzy. Zarażają również jedni i drudzy.
W końcu jakiś sensowny głos rozsądku, bez tej chamskiej populistycznej propagandy :idea:
Cos tu jakby nie doczytane (cos czuje ze swiadomie!)

Akoholik naraza siebie - sztuka 1 !

Antyszczepionkowiec -naraza siebie i kilka/kilkanascie osob wokol, ktorzy jak zarazeni moga kolejnych !

To raczej mozna porownac z prowadzeniem saochodzu po pijaku- mozesz siebie zabic lub uszkodzic, ale moze tez zabic kilka/kilkanascie osob lub ranic

W najlepszym przypadku anty-szczepionkowiec jak tamten i*** w BMW uszkodzic 10 samochodow prawidlowo zaparkowanych. !

:(
Doczytane, doczytane.
Sam sobie przytaknąłeś, alkoholik poza samym upojeniem i cudownym stanem nieświadomości może wokół siebie wyrządzić wiele niekontrolowanych krzywd, to raz, dwa - to poruszyłeś również kwestię ewentualnej blokady łóżek szpitalnych, co jak najbardziej się również zgadza.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości