Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

wszystko na temat spółek publicznych
dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: dochodzeniowy » 09 sty 2022 15:09

Ukradł i ta kasa zasypał dziurę budżetową. I tej kasy nie ma . To że jest zapis to tylko dla zamydlenia oczu lemingom i innym bezmozgowcom .

REKLAMA


dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: dusigrosz » 09 sty 2022 15:47

Całe to OFE to był jeden wielki przekręt żeby zachodnie TFI się oblowily...gdyby chcieli zrobić coś dla Polaków to od początku by to zrobili na zasadzie PPK ale oczywiście trzeba było dać zachodnim TFI się nakrasc...na końcu przyszli politycy i rozkradli resztę...a rudy zrobił precedens i pierwszy wyciągnął łapy po kase
Był nie był, ale kasa z założenia miała być dziedziczona, a więc nie przepadała w studni bez dna jaką był/jest ZUS.
Mówicie, że nie ukradł, no tak, sobie do kieszeni nie włożył, nie mniej przerzucił to do tej właśnie studni bez dna, w której przepadło na zawsze, notabene by ją ratować, po nieudolnych rządach rudego i jego bandy, a potem to jeszcze przyklepał upolityczniony TK.
Taka to właśnie było "przeniesienie" (inaczej kradzież w białych rękawiczkach) :lol: :lol: :lol: :lol:
Co do tych TFI, to jednak kasa poprzez nie na giełdę płynęła, więc i koniunktura była podkręcona, co nam mimo wszystko pomagało.
Po zajumaniu kasy i odpływie znacznych środków rynek podupadł, to chyba pamiętasz.
To tak pokrótce.

@dusigrosz, masz w stopce m.in. ***** KO, ale chyba tylko dla niepoznaki, bo non-stop bronisz rudego ćwoka jak swojego :lol: :lol: :lol: :lol:
Nie ***** tylko Narodowców i bardzo dobrze, to się chwali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Czyli jak konfederacja tez wytyka PiS-owi wiele rzeczy to tez uważasz, ze bronią rudego cwoka?
W jedynym czym go bronię i niczego innego tu na forum nie znajdziesz to kwestia czy przerzut kasy z ofe do ZUS był kradzieżą. No wg mnie nie był. A wytykam wiele rzeczy PiSowi bo toni aktualnie rządzą. A wieku z tego forum ma różowe okulary i widza jedynie Tuska złodzieja i nieudolność jego rządów a obecne rządy oceniają w superlatywach. Wyłączam z tego grona Zenka, bo jako jedyny z tego towarzystwa wzajemnej adoracji dostrzega wady obecnej ekipy, reszta to tylko splunąć na was bo gdy wytyka się 100afer pisu to nagle cichniecie na forum by po kilku postach odwrócić kota ogonem i napisać, ze za Tuska to dzieci boso chodziły.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: NiKtoś » 09 sty 2022 16:59

Skoro ZUS to tak studnia bez dna. To co robi PIS ?? Wyplaca zupelnie nienalezne , niewypracowane 13 i 14 emerytury. Z tej wlasnie jak to mowicie czarnej dziury... No to policzcie ile to przepi/rzono miliardów w ten sposob. Byc moze Tusk sie juz chowa ale ja tego kradzieza nie nazwe:) :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: Gibajacy_gibon » 09 sty 2022 17:11

Fakt zdebilnienie niektorych powinno im dawac co najwyzej 1/4 głosu przy urnach.
1. Zlodziej 250 mld chodzi sobie pod nosem Ziobry ktory nawet nie pomarzy zeby postawic mu jakis zarzut kradziezy chociaz sciga ludkow za pare wyimaginowanych milionow .
2. PIS ukradl wtedy te pieniadze na spole z Tuskiem ale o tym jakos juz Fluidek i kompaniony nie dowiedzieli sie z TVP.
3. PIS moglby te decyzje cofnac na ktoryms swoim nocnym posiedzeniu jednym glosowaniem. Zeby ta ukradziona niby frosa wrocila spowrotem do OFE.Minelo 6 lat , rozne debi/lstwa uchwalili ale tej pozytecznej zeczy nie da sie bo Tusek ukradl:) Wiec my nie oddamy ( wersja Gibono-Zenka )
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

boxer2
"Serio ludzie nie wiedzą, że Tusk przepisał nam kasę z OFE na dziedziczone subkonta w ZUS-ie
Można sobie robić podśmiec.h..ujki ale to jest przerażajace tacy goście są wśród nas , funkcjonują w przestrzeni publicznej i co najgorsze ich głos przy urnie liczy się tak samo jak innych.

Ja myśle że tu nie ma jakiejś gry , zakłamywania , pozorów , wyrachowania to w czystej postaci głupota , zmanipulowana ameba przez TV SzczujNie.

BTW
Podoba mi się określenie pedałenowska propagnda

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
No pewnie że PIS powinien sie zadłużyć i oddać co Tusk zaj.ebał i to oddać żeby taki dusigrosz mógł się tu z KOSA spuszczać i wklejać banery z kartkami z PRL.

A następnie Tusk żeby Tusk mógł z powrotem to zaj.ebać znowu przepraszam paj.aca dusigrosza i innych zrobić zapis bo to nie Morawiecki zapomniałem Tusk robi zapisy.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: Gibajacy_gibon » 09 sty 2022 17:16

Ciekawe jak Tusk wróci do władzy ile jeszcze takich zapisów zrobi na lokatach bankowych , ROR-ach , może nieruchomościach .


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3556
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: koordynator1 » 09 sty 2022 18:13

pryszczata @ przecież tobie 0bciągaczu nic nie zabierze bo jesteś żebrakiem i bankrutem :evil: :evil:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: zenek69 » 09 sty 2022 18:36

pryszczata @ przecież tobie 0bciągaczu nic nie zabierze bo jesteś żebrakiem i bankrutem :evil: :evil:
Kałodynator zamknij ryyyyj

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: dusigrosz » 09 sty 2022 18:44

Skoro ZUS to tak studnia bez dna. To co robi PIS ?? Wyplaca zupelnie nienalezne , niewypracowane 13 i 14 emerytury. Z tej wlasnie jak to mowicie czarnej dziury... No to policzcie ile to przepi/rzono miliardów w ten sposob. Byc moze Tusk sie juz chowa ale ja tego kradzieza nie nazwe:) :mrgreen:
Nikt ci z forumowej ekipy prorządowej na to nie odpowie, bo oni z faktami nie dyskutują zauwazylem.

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: Gibajacy_gibon » 09 sty 2022 18:52

Skoro ZUS to tak studnia bez dna. To co robi PIS ?? Wyplaca zupelnie nienalezne , niewypracowane 13 i 14 emerytury. Z tej wlasnie jak to mowicie czarnej dziury... No to policzcie ile to przepi/rzono miliardów w ten sposob. Byc moze Tusk sie juz chowa ale ja tego kradzieza nie nazwe:) :mrgreen:
Nikt ci z forumowej ekipy prorządowej na to nie odpowie, bo oni z faktami nie dyskutują zauwazylem.
Dać ludziom którzy dostawali latami za swoją prace i skałdki głodowe emerytury i renty 13 a nawet 14 to naprawde to samo co zaj.ebać przepraszam znowuż przejęzyczenie to samo co zapis i zaje.bać z kont 50% środków .

Może zróbmy paj.acu takie doświadczenie ja ci zaj.ebie oszczędności towoje paj.acu i zostawie karteczkę z zapisem nawet on a bedzie dziedziczona a twój kumpel Niktoś odpłąci mi tym samym co ja tobie i wypłaci mi 13 i 14 w formie rewanżu za twoje krzywdę której nie było bo to byłby przeciez pa/jacu tylko zapis taki.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3556
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: koordynator1 » 09 sty 2022 19:49

pryszczata @ przecież tobie 0bciągaczu nic nie zabierze bo jesteś żebrakiem i bankrutem :evil: :evil:
Kałodynator zamknij ryyyyj
srenek ci0to jak pryszczata @ słyszałem że w 0bciąganiu jest na poziomie mistrzowskim widzę że jak ubеk bez tematu koprofilnego żyć cwеlu nie możesz ale przecież to normal w pi-SSdzie :evil: :evil:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: dochodzeniowy » 09 sty 2022 21:22

Czekolada nadziewana :lol:

boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: boxer2 » 11 sty 2022 07:59

Adam Niedzielski: Przekroczyliśmy barierę 100 tys. zgonów na COVID-19

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 11 sty 2022 17:31

Adam Niedzielski: Przekroczyliśmy barierę 100 tys. zgonów na COVID-19
a jak do tego jeszcze dojdzie moze nawet 100 tysiecy dziennych zachorowan

jak Omikron uderzy ??

:shock: :shock: :shock:
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !

fido
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2558
Rejestracja: 13 cze 2005 03:44

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: fido » 13 sty 2022 22:29

"Przemija tylko to co jest kłamliwe i złudne, nieistotne, co właściwie nigdy nie miało rzeczywistego bytu...Dla prawdy śmierć nie istnieje"
A.I. Hercen

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Na Covid umiera w Polsce prawie 500 osób a rząd nic z tym nie robi.

Postautor: dochodzeniowy » 14 sty 2022 00:42

Skoro ZUS to tak studnia bez dna. To co robi PIS ?? Wyplaca zupelnie nienalezne , niewypracowane 13 i 14 emerytury. Z tej wlasnie jak to mowicie czarnej dziury... No to policzcie ile to przepi/rzono miliardów w ten sposob. Byc moze Tusk sie juz chowa ale ja tego kradzieza nie nazwe:) :mrgreen:
Nikt ci z forumowej ekipy prorządowej na to nie odpowie, bo oni z faktami nie dyskutują zauwazylem.
Nikt w RP nie dostaje wypracowanej emerytury , bo składki zawsze były wydawane na bieżąco , na emerytury ojców i dziadów. Dzisiejsi emeryci maja płacone z naszych składek i zawsze się zastanawiam dlaczego Zus jest taki hojny , bo to przecież moja kasa.
Skoro w RP jest równy i ch... dostep do lekarzy a kazdy płaci rózne składki albo nie płaci wcale , to i emerytury tez powinny byc równe i powszechne.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości