Zbliza Sie KRACH

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7432
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Zbliza Sie KRACH

Postautor: NiKtoś » 14 gru 2021 13:20

Teraz najsensowniejsza metoda Dryniola.. Sprzedajemy szmaty ktore stoja i kupujemy wiecej akcji szmat ktore spadly, tym sammym w kantorze zawsze jest wiecej akcji pod odbcie w 2025 roku :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8604
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Zbliza Sie KRACH

Postautor: dryniol » 14 gru 2021 13:53

Teraz najsensowniejsza metoda Dryniola.. Sprzedajemy szmaty ktore stoja i kupujemy wiecej akcji szmat ktore spadly, tym sammym w kantorze zawsze jest wiecej akcji pod odbcie w 2025 roku :mrgreen:

NiKtoś widzę, że robisz postępy. Zaczynasz pojmować o co chodzi w strategi dryniola. Jest zatem szansa że i Ty kiedyś będziesz miał kilka złotówek więcej :P Jedynie małe sprostowanie. Spółki które między sobą wymieniam to nie są szmaty, a raczej okazje inwestycyjne na kolejne lata drogi kolego 8) Ja nie kupuję szmat i napompowanych balonów, które już powoli zaczynają spadać na ziemię :oops:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Zbliza Sie KRACH

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 14 gru 2021 14:16

Nie będę prowadził dalszej konwersacji, gdyż nie stoicie w brodziku moich potrzeb intelektualnych co koliduje z moją wysublimowaną wiedzą na każdy temat.
A jaki z tego morał?
Odp.: Nie stawiaj roweru koło lodówki bo ci mleko wykipi.
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7432
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Zbliza Sie KRACH

Postautor: NiKtoś » 14 gru 2021 14:17

ja to pojmowalem zawsze. Tylko byl okres gdzie lepsza strategi bylo czekanie na odbicia.. Teraz jada juz w jednym kierunku od 2-3 miesiecy wiec na besssie to jedyna opcja zeby miec akcje a cos robic z sensem.. Oczywiscie wybieramy wartosciowe spolki i stosujemy czasem swap.. Np po zlym infie gdy dobra spolka leci na ryj.. Analogicznie pod robtym infie opylamy cos bo wiadomo ze daleko i tak nie pojdzie do przodu.. :mrgreen:
Teraz najsensowniejsza metoda Dryniola.. Sprzedajemy szmaty ktore stoja i kupujemy wiecej akcji szmat ktore spadly, tym sammym w kantorze zawsze jest wiecej akcji pod odbcie w 2025 roku :mrgreen:

NiKtoś widzę, że robisz postępy. Zaczynasz pojmować o co chodzi w strategi dryniola. Jest zatem szansa że i Ty kiedyś będziesz miał kilka złotówek więcej :P Jedynie małe sprostowanie. Spółki które między sobą wymieniam to nie są szmaty, a raczej okazje inwestycyjne na kolejne lata drogi kolego 8) Ja nie kupuję szmat i napompowanych balonów, które już powoli zaczynają spadać na ziemię :oops:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Zbliza Sie KRACH

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 14 gru 2021 14:29

Siedzi m|u|m|i|n|e|k w domu, a z podwórza dochodzą go odgłosy klaskania. Wychodzi na balkon, patrzy... a tam dryniol klepie biedę.
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Zbliza Sie KRACH

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 14 gru 2021 14:35

rodzice nie pozwalaja mi sie bawic z dryniolem
jak tylko zobacza ze z nim rozmawiam to zaraz
- muminek do domu
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8604
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Zbliza Sie KRACH

Postautor: dryniol » 14 gru 2021 14:37

Nie będę prowadził dalszej konwersacji, gdyż nie stoicie w brodziku moich potrzeb intelektualnych co koliduje z moją wysublimowaną wiedzą na każdy temat.
A jaki z tego morał?
Odp.: Nie stawiaj roweru koło lodówki bo ci mleko wykipi.

m|u|m|i|n|e|k i vice versa :roll: Nie potrafię prowadzić dyskusji z kimś, kto patrzy na notowania z perspektywy tego co jest obecnie, albo tego co już było, a nie potrafi popatrzeć nic do przodu i czegokolwiek przewidzieć :roll: Nie rozumiesz tego, że mam w d... wahnięcia kursu w perspektywie tygodnia, miesiąca czy nawet kwartału, choć i to wykorzystuję na swój sposób. Mnie interesują trendy w perspektywie kilkuletniej i mój portfel, który powoli zmieniałem od 2019/2020 roku. Ja liczę na zwrot z inwestycji nie tak jak Ty, rzędu 10% w perspektywie miesiąca, tylko od 1.000% wzwyż w perspektywie kilku kolejnych lat :roll: Więc rzeczywiście nie mamy za bardzo o czym dyskutować :oops:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Zbliza Sie KRACH

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 14 gru 2021 14:40

patrzy na notowania z perspektywy tego co jest obecnie, albo tego co już było, a nie potrafi popatrzeć nic do przodu

jakie on ma notowania ???
ja pier`dziu facet zapodaj linka do tych notowan wyprzedzajacych
kiedys byl taki user wtomek on tez dostawal w niedziele notowania na nastepny tydzien
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Zbliza Sie KRACH

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 14 gru 2021 14:41

a ja to zawsze mam stare notowania
biednemu zawsze wiatr w oczy
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Zbliza Sie KRACH

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 14 gru 2021 14:44

poszedl dryniol po mleko i dostał z bańki
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Zbliza Sie KRACH

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 14 gru 2021 14:50

Elon Musk sprzedał kolejne akcje Tesli

https://pl.investing.com/news/stock-mar ... sli-306833
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8604
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Zbliza Sie KRACH

Postautor: dryniol » 14 gru 2021 14:50

a ja to zawsze mam stare notowania
biednemu zawsze wiatr w oczy

m|u|m|i|n|e|k udajesz głupiego, czy naprawdę nic nie kumasz :?: :roll: Nie chodzi o to jakie masz notowania, tylko o to, że patrzysz na nie z perspektywy tego co już jest za nami i nie potrafisz obecnie zdiagnozować jak te notowania będą wyglądały od dnia dzisiejszego np. za 5 lat :roll: Tu jest Twój problem kolego :oops:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Zbliza Sie KRACH

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 14 gru 2021 14:52

Siedzi dryniol na gieldzie i słyszy kroki za oknem. Wygląda... a tam przechodzi ludzkie pojęcie.
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Zbliza Sie KRACH

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 14 gru 2021 14:59

głabie nie interesuje mnie co bedzie jutro za tydzien za miesiac
zobacze to jutro za tydzien i za miesiac tez to bede widzial
ale na razie interesuje mnie co wykresy pokazuja dzisiaj
i na tej podstawie schylilem sie od wczoraj po prawie 25 kilo

juz 26 kilko

a jutro tez bede mial notowanie za tydzie rowniez i wtedy zobacze co dalej robic
nie jestem prorokiem
jestem skromnym co najwyzej spekulantem
Ostatnio zmieniony 14 gru 2021 15:11 przez m|u|m|i|n|e|k, łącznie zmieniany 1 raz.
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Zbliza Sie KRACH

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 14 gru 2021 15:02

a ty głabie kapusciany dzien w dzien jestes dym`any

Obrazek
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości