Djocovic tarzany w Autsraliii...

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Djocovic tarzany w Autsraliii...

Postautor: NiKtoś » 15 sty 2022 22:00

Imponuje mi ten chlop. To nie jakis ubogi emigrant ktory ma noz na gardle i siedzi w bialostockim lesie. Tylko majetny TOP one jednego z najbadziej masowych sportow na swiecie. A jednak schowal dume i walczy tak samo jak na korcie.. Do konca :mrgreen: Australia kojarzyla mi sie z przemilym krajem i wolnoscia ale widze ze rzadza tam teraz jakies pomioty extremizmu :oops: :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: Djocovic tarzany w Autsraliii...

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 16 sty 2022 00:17

Kangury sa po prostu obs.rane bo do konca 2021 roku udawalo m sie lockdownami i szczepieniami lacznie utrzymac ponizej 600 tys. lacznie przypadkow przez caly 2020 i 2021 rok, a tu w 2022 im sie sypie i jest ponad 100 tys chorych dziennie

To i reaguja przesadnie, choc Nole tez narozrabial !
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: Djocovic tarzany w Autsraliii...

Postautor: ANTYCHRYST » 16 sty 2022 10:20

Brawo Australia, szurom płaskoziemcom stanowcze nie :!: :evil:

https://eurosport.tvn24.pl/tenis,115/no ... 91289.html

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Djocovic tarzany w Autsraliii...

Postautor: NiKtoś » 16 sty 2022 15:04

On wygral , przegrala Australia.. Jakbym byl tenisista to bym wycofal sie z turnieju ale wyglada mi na to ze maja slabe kregoslupy moralne i nie wiedza co to solidarnosc. A to co wyglasza Nadal to juz po prostu chamstwo. Nigdy go specjalnie nie lubialem bo sie malo odzywal.. Teraz juz wiem czemu :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: Djocovic tarzany w Autsraliii...

Postautor: ANTYCHRYST » 16 sty 2022 15:23

Nadal rulez, klasa sama w sobie

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Djocovic tarzany w Autsraliii...

Postautor: dryniol » 16 sty 2022 15:27

On wygral , przegrala Australia.. Jakbym byl tenisista to bym wycofal sie z turnieju ale wyglada mi na to ze maja slabe kregoslupy moralne i nie wiedza co to solidarnosc. A to co wyglasza Nadal to juz po prostu chamstwo. Nigdy go specjalnie nie lubialem bo sie malo odzywal.. Teraz juz wiem czemu :mrgreen:

NiKtoś a co on niby tym sposobem wygrał :?: :roll: 97% tenisistów zaszczepionych i nie robią problemów z gów.. :roll:
Wyszedł na bojącego się igły oraz na kłamcę kombinatora, który myślał że pieniądze wszystko załatwią :roll:
Nie wiem co wygrał, wytłumacz mi, bo na pewno nie Australia Open w tym roku i być może w kolejnych również :?: :roll:
Dobrej reputacji też chyba nie wygrał :roll:
Australia wygrała to, że jest konsekwentna i stanowcza, chroniąc swoich obywateli przed tego typu lekceważeniem przepisów przez bogatych cwaniaków :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: Djocovic tarzany w Autsraliii...

Postautor: ANTYCHRYST » 16 sty 2022 15:42

On wygral , przegrala Australia.. Jakbym byl tenisista to bym wycofal sie z turnieju ale wyglada mi na to ze maja slabe kregoslupy moralne i nie wiedza co to solidarnosc. A to co wyglasza Nadal to juz po prostu chamstwo. Nigdy go specjalnie nie lubialem bo sie malo odzywal.. Teraz juz wiem czemu :mrgreen:

NiKtoś a co on niby tym sposobem wygrał :?: :roll: 97% tenisistów zaszczepionych i nie robią problemów z gów.. :roll:
Wyszedł na bojącego się igły oraz na kłamcę kombinatora, który myślał że pieniądze wszystko załatwią :roll:
Nie wiem co wygrał, wytłumacz mi, bo na pewno nie Australia Open w tym roku i być może w kolejnych również :roll:
Dobrej reputacji też chyba nie wygrał :roll:
Australia wygrała to, że jest konsekwentna i stanowcza, chroniąc swoich obywateli przed tego typu lekceważeniem przepisów przez bogatych cwaniaków :roll:
dokładnie, bogaty cwaniak jest skończony... przez 3 lata już nie dostanie wizy a jak jeszcze pozostałe szlemy wprowadzą szczepienia to i.d.iota płazkoziemiec będzie miał pozamiatane na własne życzenie

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Djocovic tarzany w Autsraliii...

Postautor: NiKtoś » 16 sty 2022 17:16

Dla mnie wygral (jak na razie ) bo pozostał nieugiety i zachowal moze iluzoryczne, ale prawo wyboru jak chce zyc. Panstwa zmuszaja wiekszosc ludzi teraz do zaszczepienia, dociskaja kolanem , przesladuja, strasza wyrzuceniem z pracy, ale na co to 2 metrowemu okazowi zdrowia?? Jesli rzeczywscie beda jakies skuki uboczne po latach to tylko by sobie zaszkodzil . Zobaczymy co dalej, ten serial troche potrwa i beda nastepne turnieje. Ciekawe czy ulegnie presji i sie zaszczepi... :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Djocovic tarzany w Autsraliii...

Postautor: dryniol » 17 sty 2022 00:17

Dla mnie wygral (jak na razie ) bo pozostał nieugiety i zachowal moze iluzoryczne, ale prawo wyboru jak chce zyc. Panstwa zmuszaja wiekszosc ludzi teraz do zaszczepienia, dociskaja kolanem , przesladuja, strasza wyrzuceniem z pracy, ale na co to 2 metrowemu okazowi zdrowia?? Jesli rzeczywscie beda jakies skuki uboczne po latach to tylko by sobie zaszkodzil . Zobaczymy co dalej, ten serial troche potrwa i beda nastepne turnieje. Ciekawe czy ulegnie presji i sie zaszczepi... :mrgreen:

NiKtoś odpowiem krótko....oby nie przegrał....życia....przez swoją głupotę :oops:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Djocovic tarzany w Autsraliii...

Postautor: NiKtoś » 17 sty 2022 17:40

W roznorodnosci sila. Dajmy na to zrealizuje sie scenariusz ze ze wzgledu na duza ingernecje w ludzkie DNA po paru latach zasczepieni zaczna umierac masowo na zawal serca. W tym scenariuszu przetrawlaby tylko grupa niezaszczepionych i ona stanowilaby nowa baze ludzkosci. Nigdy nie stawia sie wszystkich atutow na jedna karte. To chyba powinniscie z GPW wiedziec.. :mrgreen:
Dla mnie wygral (jak na razie ) bo pozostał nieugiety i zachowal moze iluzoryczne, ale prawo wyboru jak chce zyc. Panstwa zmuszaja wiekszosc ludzi teraz do zaszczepienia, dociskaja kolanem , przesladuja, strasza wyrzuceniem z pracy, ale na co to 2 metrowemu okazowi zdrowia?? Jesli rzeczywscie beda jakies skuki uboczne po latach to tylko by sobie zaszkodzil . Zobaczymy co dalej, ten serial troche potrwa i beda nastepne turnieje. Ciekawe czy ulegnie presji i sie zaszczepi... :mrgreen:

NiKtoś odpowiem krótko....oby nie przegrał....życia....przez swoją głupotę :oops:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Vadera
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 307
Rejestracja: 15 lip 2020 19:43

Re: Djocovic tarzany w Autsraliii...

Postautor: Vadera » 17 sty 2022 18:08

W roznorodnosci sila. Dajmy na to zrealizuje sie scenariusz ze ze wzgledu na duza ingernecje w ludzkie DNA po paru latach zasczepieni zaczna umierac masowo na zawal serca. W tym scenariuszu przetrawlaby tylko grupa niezaszczepionych i ona stanowilaby nowa baze ludzkosci. Nigdy nie stawia sie wszystkich atutow na jedna karte. To chyba powinniscie z GPW wiedziec.. :mrgreen:
Dla mnie wygral (jak na razie ) bo pozostał nieugiety i zachowal moze iluzoryczne, ale prawo wyboru jak chce zyc. Panstwa zmuszaja wiekszosc ludzi teraz do zaszczepienia, dociskaja kolanem , przesladuja, strasza wyrzuceniem z pracy, ale na co to 2 metrowemu okazowi zdrowia?? Jesli rzeczywscie beda jakies skuki uboczne po latach to tylko by sobie zaszkodzil . Zobaczymy co dalej, ten serial troche potrwa i beda nastepne turnieje. Ciekawe czy ulegnie presji i sie zaszczepi... :mrgreen:

NiKtoś odpowiem krótko....oby nie przegrał....życia....przez swoją głupotę :oops:
Normalnie cud, że przeżyliśmy te wszystkie szczepionki za malucha :shock: :shock: :shock:

Niestety dożyliśmy czasów, że wiedza i nauka odchodzą w zapomnienie, każdy debi.lizm szerzy się za to bez ograniczeń.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Djocovic tarzany w Autsraliii...

Postautor: NiKtoś » 17 sty 2022 19:06

100% racji :mrgreen:
W roznorodnosci sila. Dajmy na to zrealizuje sie scenariusz ze ze wzgledu na duza ingernecje w ludzkie DNA po paru latach zasczepieni zaczna umierac masowo na zawal serca. W tym scenariuszu przetrawlaby tylko grupa niezaszczepionych i ona stanowilaby nowa baze ludzkosci. Nigdy nie stawia sie wszystkich atutow na jedna karte. To chyba powinniscie z GPW wiedziec.. :mrgreen:



NiKtoś odpowiem krótko....oby nie przegrał....życia....przez swoją głupotę :oops:
Normalnie cud, że przeżyliśmy te wszystkie szczepionki za malucha :shock: :shock: :shock:

Niestety dożyliśmy czasów, że wiedza i nauka odchodzą w zapomnienie, każdy debi.lizm szerzy się za to bez ograniczeń.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Djocovic tarzany w Autsraliii...

Postautor: fluidek » 17 sty 2022 21:46

Nie za bardzo rozumiem ten cały cyrk to może ktoś mi wyjaśni. Australia łamie swoje prawo by mu niesłusznie jak mniemam przywalić czy potraktowała go zgodnie ze swoim przepisami jak obojętnie jakiego turystę który tak jak on chciałby wjechać do tego kraju? Tak konkretnie pls.

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: Djocovic tarzany w Autsraliii...

Postautor: GH05T » 18 sty 2022 08:28

Ej to powinno być proste kuяша szczepionka nie hamuje transmisji to ustalone jest. Więc po chцча kogoś zmuszac, podpisujesz kwit że publicznie nie leczysz się i nie bierzesz szprycy i jechaj na chóój
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: Djocovic tarzany w Autsraliii...

Postautor: Rif1977 » 18 sty 2022 08:48

Ej to powinno być proste kuяша szczepionka nie hamuje transmisji to ustalone jest. Więc po chцча kogoś zmuszac, podpisujesz kwit że publicznie nie leczysz się i nie bierzesz szprycy i jechaj na chóój
O ile dobrze, że mu przywalili, bo to zwykły oszust, to faktycznie z tymi paszportami covidowymi już jest sporo hipokryzji. No chyba, że mają one zabezpieczać nie nas, ale nie dofinansowaną służbę zdrowia. Już lepiej chroni maseczka niż pozorna obecność paszportu.
A to na marginesie, to chociaż raz zgadzam się z dryniolem ;)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 188 gości