WIĘCEJ OPTYMIZMU...Nie narzekajcie na abonamenty komórkowe w Polsce. Taniej w Europie mają tylko Rumuni

wszystko na temat spółek publicznych

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: WIĘCEJ OPTYMIZMU...Nie narzekajcie na abonamenty komórkowe w Polsce. Taniej w Europie mają tylko Rumuni

Postautor: NiKtoś » 17 sty 2022 21:51

A kto narzeka ?? Reczywiscie to mamy tanie... ale tu nie ma panstwowych monopolistow :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIĘCEJ OPTYMIZMU...Nie narzekajcie na abonamenty komórkowe w Polsce. Taniej w Europie mają tylko Rumuni

Postautor: dochodzeniowy » 17 sty 2022 21:58

Na tzw. zgniłym zachodzie abonamenty sa drogie bo w pakiecie jest od razu inwigilacja , podsłuch i nagrywanie . jak cos powiesz nie tak od razu milicja interweniuje ,ze niby walka z terroryzmem. Wprowadzaja zamordyzm i pałowanie. :idea:

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: WIĘCEJ OPTYMIZMU...Nie narzekajcie na abonamenty komórkowe w Polsce. Taniej w Europie mają tylko Rumuni

Postautor: dusigrosz » 17 sty 2022 22:04

Na tzw. zgniłym zachodzie abonamenty sa drogie bo w pakiecie jest od razu inwigilacja , podsłuch i nagrywanie . jak cos powiesz nie tak od razu milicja interweniuje ,ze niby walka z terroryzmem. Wprowadzaja zamordyzm i pałowanie. :idea:
:lol: :lol: :lol: :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

O k.wa
Brawo dla tego pana - roz.je.bal system!
Kanadyjski ekspert był pytany, dlaczego grupa badawcza zajęła się wykorzystywaniem systemu w Polsce. Scott-Railton poinformował, że ich praca nad Pegasusem w Citizen Lab rozpoczęła się w 2016 r. i od tego czasu przeprowadzono tam dziesiątki śledztw dotyczących wykorzystania oprogramowania. Zauważył, że w raporcie Citizen Lab z 2018 r. znalazła się informacja o bardzo aktywnym użytkowniku Pegasusa w Polsce.
Dodał, że jedną z osób, wobec której miał być używany Pegazów, była przebywająca w Polsce prokurator Ewa Wrzosek. — Ta uwaga była dla nas bardzo ważna, ponieważ do tej pory byliśmy przyzwyczajeni do tego, że takie przypadki zdarzają się w dyktaturach.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIĘCEJ OPTYMIZMU...Nie narzekajcie na abonamenty komórkowe w Polsce. Taniej w Europie mają tylko Rumuni

Postautor: dochodzeniowy » 19 sty 2022 19:53

Jak ten citizen lab włamał sie do telefonów w Polsce on line z Kanady , czy zawieziono im te telefony do Toronto . Pominę juz sam fakt że tacy bogaci ludzie używaja po 8 lat jednej telefon z 8 mb i im sie nie zapchał .
I ta śmieszna komisja senacka co jest praktycznie rozmową przy kawie i kazdy moze opowiadać co mu slina na język przyniesie. :idea:

Vadera
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 307
Rejestracja: 15 lip 2020 19:43

Re: WIĘCEJ OPTYMIZMU...Nie narzekajcie na abonamenty komórkowe w Polsce. Taniej w Europie mają tylko Rumuni

Postautor: Vadera » 19 sty 2022 19:59

Jak ten citizen lab włamał sie do telefonów w Polsce on line z Kanady , czy zawieziono im te telefony do Toronto . Pominę juz sam fakt że tacy bogaci ludzie używaja po 8 lat jednej telefon z 8 mb i im sie nie zapchał .
I ta śmieszna komisja senacka co jest praktycznie rozmową przy kawie i kazdy moze opowiadać co mu slina na język przyniesie. :idea:
Ty naprawdę jesteś bezkresnym debi.lem :shock: :shock: :shock:

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: WIĘCEJ OPTYMIZMU...Nie narzekajcie na abonamenty komórkowe w Polsce. Taniej w Europie mają tylko Rumuni

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 19 sty 2022 20:10

zauwazcie ze na kazdym forum sa /nie mam pojecia jak ich nazwac /chyba trolle z pisu
i zawsze tusk i jakies bzdury
pis rzadzi dopiero kilka miesiecy chyba
na forum gdzie moi kumple z pracy pisza o obnizeniu pensji przez ten polski burdel jest od razu kilku
dochodzeniowych

to chyba sa pisowcy oddelegowani do trollowania
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIĘCEJ OPTYMIZMU...Nie narzekajcie na abonamenty komórkowe w Polsce. Taniej w Europie mają tylko Rumuni

Postautor: dochodzeniowy » 19 sty 2022 21:20

zauwazcie ze na kazdym forum sa /nie mam pojecia jak ich nazwac /chyba trolle z pisu
i zawsze tusk i jakies bzdury
pis rzadzi dopiero kilka miesiecy chyba
na forum gdzie moi kumple z pracy pisza o obnizeniu pensji przez ten polski burdel jest od razu kilku
dochodzeniowych

to chyba sa pisowcy oddelegowani do trollowania
Jest demokracja i kazdy może napisac co uważa. Skoro pracujesz w KGHM to napisz lepiej ile kasy miedziowych Tusk wypier...... , ile akcji sprzedał i jak potem obłozył podatkiem miedż w glebie. :idea:

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: WIĘCEJ OPTYMIZMU...Nie narzekajcie na abonamenty komórkowe w Polsce. Taniej w Europie mają tylko Rumuni

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 19 sty 2022 21:26

ja takich swirow ignoruje
po prostu nie reaguje i nie odpowiadam
i tyle
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: WIĘCEJ OPTYMIZMU...Nie narzekajcie na abonamenty komórkowe w Polsce. Taniej w Europie mają tylko Rumuni

Postautor: dochodzeniowy » 19 sty 2022 22:01

ja takich swirow ignoruje
po prostu nie reaguje i nie odpowiadam
i tyle
Te panna na wydaniu dbaj o cnotkę tak jak Tusk dbał o KGHM :lol:

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: WIĘCEJ OPTYMIZMU...Nie narzekajcie na abonamenty komórkowe w Polsce. Taniej w Europie mają tylko Rumuni

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 19 sty 2022 22:04

ja place <25 zl
i mam bez limitu wszystko
z tym ze to nie jest zadna wielka siec
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: WIĘCEJ OPTYMIZMU...Nie narzekajcie na abonamenty komórkowe w Polsce. Taniej w Europie mają tylko Rumuni

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 19 sty 2022 22:09

nie jestem skapy ale nie lubie wydawac pieniedzy na *****
owszem uwielbiam zakupy i zawsze jak zarobie to musze sobie cos kupic wtedy wiem ze mam nagrode
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

True80
Starszy chorąży
Posty: 1964
Rejestracja: 30 lis 2018 17:09

Re: WIĘCEJ OPTYMIZMU...Nie narzekajcie na abonamenty komórkowe w Polsce. Taniej w Europie mają tylko Rumuni

Postautor: True80 » 20 sty 2022 11:21

W dobie szalejacej inflacji coraz bardziej łakomym kąskiem mogą byc Telecomy,ktore z pewnoscia wkrotce zaczna podnosic cenniki swoich uslug mamy dwa czynniki CENY UE vs INFLACJA


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości