ZACZĘŁO SIE..INFLACJA...Plus: będzie drożej. Rosną stawki za połączenia, SMS, MMS i megabajty

wszystko na temat spółek publicznych

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7412
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: ZACZĘŁO SIE..INFLACJA...Plus: będzie drożej. Rosną stawki za połączenia, SMS, MMS i megabajty

Postautor: NiKtoś » 20 sty 2022 20:24

W sklepach mala panika.. Ludzie wykupuja co sie da i sie nie psuje. Rob ia zapasy albo przed inflacja alb o przed wojna :shock:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: ZACZĘŁO SIE..INFLACJA...Plus: będzie drożej. Rosną stawki za połączenia, SMS, MMS i megabajty

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 20 sty 2022 20:31

ja tez dzisiaj wpadlem w panike

Obrazek

manadarynki jesc nie wolaja niech leza ...... do soboty
w sobote trza dokupic
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: ZACZĘŁO SIE..INFLACJA...Plus: będzie drożej. Rosną stawki za połączenia, SMS, MMS i megabajty

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 20 sty 2022 20:34

a papieru mam pod dostatkiem w chalupie
sram w pracy nie bede z góównem wracal do domu
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2020
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: ZACZĘŁO SIE..INFLACJA...Plus: będzie drożej. Rosną stawki za połączenia, SMS, MMS i megabajty

Postautor: smalec_alfa » 20 sty 2022 21:55

a papieru mam pod dostatkiem w chalupie
sram w pracy nie bede z góównem wracal do domu
halinka to się ciesz, bo już równia pochyła do pampersa, korzystaj póki możesz :lol:

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: ZACZĘŁO SIE..INFLACJA...Plus: będzie drożej. Rosną stawki za połączenia, SMS, MMS i megabajty

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 20 sty 2022 22:00

Z tego co się orientuje i taką mam nadzieję że pampersy dla starszych panów są refundowane
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: ZACZĘŁO SIE..INFLACJA...Plus: będzie drożej. Rosną stawki za połączenia, SMS, MMS i megabajty

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 20 sty 2022 22:02

jest dobrze a bedzie jeszcze gorzej

W KGHM 25 stycznia rozpoczną się negocjacje płacowe. W tym roku nie będą to łatwe rozmowy, bowiem w ocenie przedstawicieli związków zawodowych Polskiej Miedzi każdy pracownik straci na wynagrodzeniu od 500 do 1500 złotych. Innego zdania jest Andrzej Kensbok, wiceprezes Zarządu KGHM ds. finansowych. - Z obecnych analiz wynika, że nasi pracownicy nie stracą na Polskim Ładzie, a raczej zyskają, oczywiście w połączeniu z podwyżkami, które są przewidziane na ten rok – powiedział wiceprezes KGHM.
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: ZACZĘŁO SIE..INFLACJA...Plus: będzie drożej. Rosną stawki za połączenia, SMS, MMS i megabajty

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 20 sty 2022 22:05

ja juz po 3,14zdzie w styczniu dostalem 1800 zl
z tym ze nie zrezygnowalem z klasy sredniej
i chyba tak zostawiem inflacja idzie cuś se kupiem a w kwietniu im rzucem niech sie swinie nazrom
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości