MONOPOL..CENTRALNIE STEROWANY.Marek Suski: Proponujemy zwiększenie emisji polskiej muzyki w mediach

wszystko na temat spółek publicznych

REKLAMA


Vadera
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 308
Rejestracja: 15 lip 2020 19:43

Re: MONOPOL..CENTRALNIE STEROWANY.Marek Suski: Proponujemy zwiększenie emisji polskiej muzyki w mediach

Postautor: Vadera » 20 sty 2022 16:57

A skąd takie podejrzenie?? :shock: :shock: :shock:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7426
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: MONOPOL..CENTRALNIE STEROWANY.Marek Suski: Proponujemy zwiększenie emisji polskiej muzyki w mediach

Postautor: NiKtoś » 20 sty 2022 17:37

Wczoraj właczylem TVP pierwszy raz od meisiaca zeby poslcuhac o pandemii , drozyznie, eskalacji przy Ukrainie.. tametow jest multum, ciekawych.. Ale ledwo fonia sie wlaczyla uslyszalem "Donald Tusk" cos tam , potem znow Donald Tusk.. dalem sobie spokoj.. Ciagle na chama lansuja te gwiazde TVP :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: MONOPOL..CENTRALNIE STEROWANY.Marek Suski: Proponujemy zwiększenie emisji polskiej muzyki w mediach

Postautor: dochodzeniowy » 20 sty 2022 21:55

Muzyka polska nie jest zła. To akurat ukłon w strone Kukiza , który ma mniej z tantiem od kiedy szczujna zaprzestała puszczać jego piosenki.

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3588
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: MONOPOL..CENTRALNIE STEROWANY.Marek Suski: Proponujemy zwiększenie emisji polskiej muzyki w mediach

Postautor: koordynator1 » 20 sty 2022 22:08

ubеk pewnie że nie jest zła ale ciekawy jestem jakby ta pɑrówa zmieniła barwy co wtedy byś napisał ale ubеk może wiesz ,,kukiz mówił ze jak zostanie politykiem to mu można napluć w twarz. To ja pytam gdzie i kiedy można? :roll: :twisted:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: MONOPOL..CENTRALNIE STEROWANY.Marek Suski: Proponujemy zwiększenie emisji polskiej muzyki w mediach

Postautor: dochodzeniowy » 20 sty 2022 22:25

Kukiz to swój chłop . Jednak stracił wenę twórczą . Czy kiedys ja miał to też wątpię , bo w Jarocinie za komuny śpiewał piosenki ze śpiewnika "małego komunisty " gdzie zapamietałem min. zdanie .
DZIECI TAKŻE WALCZYĆ CHCĄ O POKÓJ

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: MONOPOL..CENTRALNIE STEROWANY.Marek Suski: Proponujemy zwiększenie emisji polskiej muzyki w mediach

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 20 sty 2022 22:27

podobno maja to w kolko puszczac

Zamknięte cmentarze to na skutek zdarzeń
Ostatnich tygodni, ostatnich wydarzeń
Na łańcuchy patrzę, ocieram łzy
Tak jak i Ty
Tak jak i Ty
Otwiera sie brama, ja nie wierzę oczom
Czy jednak się rzeczy inaczej potoczą
Podbiegam, twoje karki krzyczą "stój!"
Bo Twój ból jest lepszy niż mój
Twój ból jest lepszy niż mój
Ból ukoić możesz Ty jeden
Wszyscy inni wpadli w biedę
Limuzyny dwie, jedna, cały cmentarz twój
Lepszy niż mój
Na ulicach i w mieszkaniach
Duch miłości się wyłania
Limuzyny dwie, jedna, cały cmentarz twój
Większy niż mój
Cztery lata temu dziesiątego kwietnia
Marii prosto pod koła córka uciekła
Maria nie przekroczy bramy dziś tej
Bo Twój ból jest lepszy niż jej
Twój ból jest lepszy niż jej
Józef miał ojca, żonę i syna
I tego się dnia dla nich czas ten zatrzymał
Józef nie wspomni dzisiaj dnia tego
Twój ból jest lepszy niż jego
Twój ból jest lepszy niż jego
Ból ukoić możesz Ty jeden
Wszyscy inni wpadli w biedę
Limuzyny dwie, jedna, cały cmentarz twój
Lepszy niż mój
Na ulicach i w mieszkaniach
Duch miłości się wyłania
Limuzyny dwie, jedna, cały cmentarz twój
Lepszy niż mój
Ja tam po prawdzie nie kocham cmentarzy
Gdy mama mnie prosi, to z nią tam pojadę
Na grobie ojca kładę kwiatów strój
Twój ból jest lepszy niż mój
Twój ból jest lepszy niż mój
Co za piękny dzień dzisiaj nam wszystkim dano
Pamiętać o wszystkich, których zabrano
Po drugiej stronie stoją i ronią łzy
Tak jak i Ty
Tak jak i Ty
Tak jak i Ty
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3588
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: MONOPOL..CENTRALNIE STEROWANY.Marek Suski: Proponujemy zwiększenie emisji polskiej muzyki w mediach

Postautor: koordynator1 » 21 sty 2022 17:09

Kukiz to swój chłop . Jednak stracił wenę twórczą . Czy kiedys ja miał to też wątpię , bo w Jarocinie za komuny śpiewał piosenki ze śpiewnika "małego komunisty " gdzie zapamietałem min. zdanie .
DZIECI TAKŻE WALCZYĆ CHCĄ O POKÓJ
To jest miętka pała z anarchisty zrobił się komunista i jak takiemu wierzyć ale tu wychodzi szydło a dostaje teraz po piSS-dzce bo mało kto go puszcza w radio ,,"Suski chce kupić Pawła Kukiza, który od lat domagał się więcej polskich piosenek w radiu" – napisał w mediach społecznościowych Krzysztof Luft, aktor i w latach 2010–2016 członek KRRiT '':evil: :evil:

https://www.onet.pl/muzyka/onetmuzyka/s ... z,681c1dfa

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: MONOPOL..CENTRALNIE STEROWANY.Marek Suski: Proponujemy zwiększenie emisji polskiej muzyki w mediach

Postautor: dochodzeniowy » 21 sty 2022 20:59

Pis chce wiecej polskiej muzyki w radio ,a PO sprzedało Polskie Nagrania w obce ręce. Jakby w czasie wojny z Polski by nie wywieziono skradzionych setek tysiecy dzieł sztuki to PO by to sprzedało , tak samo jak chciało sprzedać Lasy Państwowe z drewnem na pniu. Takie tam niuanse.
Przecież ustawa nie jest po to żeby wszyscy puszczali Kukiza w Piersiach. :lol:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3588
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: MONOPOL..CENTRALNIE STEROWANY.Marek Suski: Proponujemy zwiększenie emisji polskiej muzyki w mediach

Postautor: koordynator1 » 22 sty 2022 00:18

Pis chce wiecej polskiej muzyki w radio ,a PO sprzedało Polskie Nagrania w obce ręce. Jakby w czasie wojny z Polski by nie wywieziono skradzionych setek tysiecy dzieł sztuki to PO by to sprzedało , tak samo jak chciało sprzedać Lasy Państwowe z drewnem na pniu. Takie tam niuanse.
Przecież ustawa nie jest po to żeby wszyscy puszczali Kukiza w Piersiach. :lol:
ubеk musisz mieć mocno zrytą psychę ale kołku słuchasz jakiegoś innego radia oprócz rydzykowego oszusta no nie wspomnę o twpiSS-dowskim radiu 1-3 przecież go wyyebali z Piersi ma tam parę numerów w życiu ale jak takiej piSS-dy można słuchać :evil: :evil:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: MONOPOL..CENTRALNIE STEROWANY.Marek Suski: Proponujemy zwiększenie emisji polskiej muzyki w mediach

Postautor: dochodzeniowy » 25 sty 2022 14:05

W daci Logan bez wspomagania zamontowałem CD i jak jadę do roboty to słucham płyt CD
Na zmianę ufo Free locomitiv GT kiss yes i artrock z Olsztyna. 6 płyt.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: chandlerr i 196 gości