Sytuacja na Ukrainie

wszystko na temat spółek publicznych
dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: dryniol » 03 mar 2022 23:07

Prowadzony przez Chiny Azjatycki Bank Inwestycji Infrastrukturalnych (AIIB) zamraża pożyczki dla Rosji i Białorusi. W oświadczeniu AIIB nazwał sytuację "wojną na Ukrainie", podczas gdy oficjalnie Chiny wciąż mówią o "specjalnej operacji wojskowej" opisującej działania Rosji w Ukrainie - informuje Euromaidan Press. :shock:

Putin z potężnej Rosji zrobi Bangladesz :oops: Ruscy chyba nadal nie mają świadomości co im zgotował ich "wódz" :oops:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

REKLAMA


fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: fluidek » 04 mar 2022 10:08

Rozszarpane trupy kacapów, piekny widok o poranku:

https://twitter.com/ArmedForcesUkr/stat ... 4799838210

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: pandorinium » 04 mar 2022 12:55

W kijowskim zoo urodził się lemur, któremu nadano imię Bayraktar.

Aldi_Lover
Sierżant sztabowy
Posty: 134
Rejestracja: 26 kwie 2020 18:43

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: Aldi_Lover » 04 mar 2022 13:03

12:34
- Nie mamy złych intencji wobec naszych sąsiadów. Radziłbym im też, aby nie eskalowali sytuacji, nie nakładali żadnych ograniczeń, wywiązujemy się ze wszystkich zobowiązań i nadal będziemy się z nich wywiązywać. Wszystkie nasze działania, jeśli się pojawią, powstają zawsze wyłącznie w odpowiedzi na jakieś nieprzyjazne działania przeciwko Rosji. Myślę, że każdy powinien pomyśleć o tym, jak znormalizować stosunki i normalnie współpracować - powiedział Władimir Putin.


czy mi sie wydaje ze putler zaczyna mieknac?

blah8760
Chorąży
Posty: 718
Rejestracja: 27 mar 2012 15:36

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: blah8760 » 04 mar 2022 13:14

"Jak już pisaliśmy dziś w rejonie miejscowości Wołnowacha na północ od Mariupola rozbił się rosyjski samolot szturmowy Su-25 który został zestrzelony przez ukraińską obronę przeciwlotniczą. Ponieważ pilot maszyny zdołał się katapultować Rosjanie wysłali na jego poszukiwanie śmigłowiec ratownictwa bojowego Mi-8, który… również został strącony."

Teraz powinni wysłać kolejny śmigłowiec (albo i dwa).

https://www.facebook.com/militarium.net ... 6308985912

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: trance » 04 mar 2022 13:45

Ciekaw jestem, kiedy jakiemuś id.i.ocie się omsknie przycisk i trafi w elektrownie. Nato ma kolejny powód do interwencji, ale woli by Putin rósł. Rozmawiałem z chińczykami w robocie, oni Ukrainę traktują tam jak taką zabawkę. Ale oni też mają swoją mentalność :roll:

sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: sebaa321 » 04 mar 2022 14:17

Ciekaw jestem, kiedy jakiemuś id.i.ocie się omsknie przycisk i trafi w elektrownie. Nato ma kolejny powód do interwencji, ale woli by Putin rósł. Rozmawiałem z chińczykami w robocie, oni Ukrainę traktują tam jak taką zabawkę. Ale oni też mają swoją mentalność :roll:
W NATO nie ma mężczyzn

Martyr
Kapitan
Posty: 43803
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: Martyr » 04 mar 2022 14:20

Amerykance powinni odyebać Putlera organizując jakąś akcję, bo tylko oni są do tego zdolni, gdy nie jest jeszcze za późno.
Inaczej odyebie Putlerowi, przyciśniętemu do muru przez brak wyników w tym starciu z coraz bardziej ubożejącym arsenałem wojskowym porozrzucanym po Ukraińskiej ziemi i uj wi jak to się skończy.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

hektor
Podporucznik
Posty: 12742
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: hektor » 04 mar 2022 14:22

Nie zgadzam się z Wami, Putina mogą zatrzymać tylko sami Rosjanie. Interwencja NATO to woda na młyn dla Putina.
Jestem pokojowo nastawionym człowiekiem ale życzę, pojawienia się rosyjskiego Brutusa i zakończenia inwazji Rosji na Ukrainę.

hektor
Podporucznik
Posty: 12742
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: hektor » 04 mar 2022 14:29

Jestem przekonany, że oprócz gadki na forum to każdy z Nas pomaga jak może Ukraińcom.
Walić partie polityczne. Jestem dumny z Nas Polaków, potrafimy się zjednoczyć i pomagać. Tak trzymać. A tych skur...eli, co chcą zarobić na uchodźcach z Ukrainy to trzeba zafoliować do słupów energetycznych. 8)

Martyr
Kapitan
Posty: 43803
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: Martyr » 04 mar 2022 14:30

Rosjanie to inny stan umysłu, nie wierzę, że mógłby mieć miejsce jakiś przewrót.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: NiKtoś » 04 mar 2022 14:34

Hektor sorry ale bredzisz jak przedszkolak.. jacy Rosjanie ?? Ci co tam ani dychna pod butem KGB ?? Czy rosjanie zatrzymali Stalina ? Albo Brezniewa?? Maja prikaz i musza go wykonywac albo bedzie krucho z rodzinka.. Nie ma juz pokoju "pokojowy czlowieku" !! Jest wojna a jak chcesz pokoju go trzeba zaj/ebac Putina i na tym sie skup :mrgreen:
Nie zgadzam się z Wami, Putina mogą zatrzymać tylko sami Rosjanie. Interwencja NATO to woda na młyn dla Putina.
Jestem pokojowo nastawionym człowiekiem ale życzę, pojawienia się rosyjskiego Brutusa i zakończenia inwazji Rosji na Ukrainę.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

hektor
Podporucznik
Posty: 12742
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: hektor » 04 mar 2022 14:35

Rosjanie tak ale nie rosyjscy miliarderzy, którzy tracą cały majątek i z dnia na dzień stają się bankrutami.

sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: sebaa321 » 04 mar 2022 14:36

Rosjanie to inny stan umysłu, nie wierzę, że mógłby mieć miejsce jakiś przewrót.
Oczywiście dlatego należałoby to spalić do suchej ziemi

Aldi_Lover
Sierżant sztabowy
Posty: 134
Rejestracja: 26 kwie 2020 18:43

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: Aldi_Lover » 04 mar 2022 14:38

Amerykance powinni odyebać Putlera organizując jakąś akcję, bo tylko oni są do tego zdolni, gdy nie jest jeszcze za późno.
Inaczej odyebie Putlerowi, przyciśniętemu do muru przez brak wyników w tym starciu z coraz bardziej ubożejącym arsenałem wojskowym porozrzucanym po Ukraińskiej ziemi i uj wi jak to się skończy.
absolutnie sie z tym zgadzam tylko problem ze putler jest w bunkrze....i brak pewnie dostepu nawet jego generalow bo sie boi....pozostaje taktyczna jadrowa bron....ale tez nie wiadomo czy nie przetrwa ataku i nacisnie czerwony guzik


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 181 gości