Sytuacja na Ukrainie

wszystko na temat spółek publicznych
zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: zenek69 » 24 lut 2022 15:50



Jest dużo zdjęć i filmów ale.nie na portalach typu Interia czy wp
ale ja przeglądam twettera, tam jest sporo też wrzucanych przez ukraińców. A tutaj znowu piszą że lotnisko już zdobyte. https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... h,79cfc278

Jeżeli tak to tak waznego miasta nie pilnują? Coś jest nie halo, że tak małymi siłami Rosjanie sobie wchodzą i idą dalej. USA nie podało strategi walki Ukrainie?
tez nie wiem o co chodzi,leca samoloty przez cała ukraine i nikt ich nie atakuje ,dziwne dla mnie ,strach sie bac skoro robia co chca kilkadziesiat kilometrów od nas czyzby naprawde to tak słaba armia i narod
Potwierdzono stracenie 7 samolotów...ukry strzelały do tych śmigłowców z desantem zestrzelili 3 z 30 ...ale to nie taki proste są filmiki jak do nich strzelają a one puszczają jakieś flary żeby oszukać rakiety

REKLAMA


pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: pandorinium » 24 lut 2022 15:54



ale ja przeglądam twettera, tam jest sporo też wrzucanych przez ukraińców. A tutaj znowu piszą że lotnisko już zdobyte. https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... h,79cfc278

Jeżeli tak to tak waznego miasta nie pilnują? Coś jest nie halo, że tak małymi siłami Rosjanie sobie wchodzą i idą dalej. USA nie podało strategi walki Ukrainie?
tez nie wiem o co chodzi,leca samoloty przez cała ukraine i nikt ich nie atakuje ,dziwne dla mnie ,strach sie bac skoro robia co chca kilkadziesiat kilometrów od nas czyzby naprawde to tak słaba armia i narod
Potwierdzono stracenie 7 samolotów...ukry strzelały do tych śmigłowców z desantem zestrzelili 3 z 30 ...ale to nie taki proste są filmiki jak do nich strzelają a one puszczają jakieś flary żeby oszukać rakiety
tak, właśnie widziałem taki filmik. Tylko po prostu Zenek dziwię się, że w tak ważnym mieście nie zrobili przez ostatnie miesiące broni przeciwlotniczej, przeciwpacernej, snajperów do bloków wysłać. W ogóle zmobilizowac jakaś mini armię kilkunastu tysięcy żołnierzy. USA ostrzegało o Kijowie i reszcie, i się potwierdza.

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: zenek69 » 24 lut 2022 16:00

Mobilizują każdego kto jest chętny...no ale z tym kijowiem to faktycznie zj..e.bali

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: pandorinium » 24 lut 2022 16:21

A no widzisz. I teraz rodzi się pytanie. Czy Ukraina poddała już dawno swój kraj i nie chcą go bronić stąd brak ciężkiego wojska. Czy chcą specjalnie przeczekać i zrobić partyzanckie kontrataki i przyszpilić wroga na dłużej. Tylko problem jest jak Putin wjedzie większą siłą. Nie będzie łatwo odbijać. A jak jeszcze wyśle cywilów rosyjskich do zasiedlania to po ptakach.

I najlepsza giełda w USA. Tam nie ma krachu.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: pandorinium » 24 lut 2022 16:24

No, bronią. 24 lutego, zgodnie z informacjami operacyjnymi Dowództwa Wojsk Zjednoczonych, na terenie Głuchowa wojsko wykorzystało wyrzutnie Javelin i uszkodziło kolumnę rosyjskiego sprzętu. Zniszczonych zostało 15 czołgów T-72" - podają sił zbrojne Ukrainy.

Oby tylko Kijów nie padł.

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: dusigrosz » 24 lut 2022 16:26

A no widzisz. I teraz rodzi się pytanie. Czy Ukraina poddała już dawno swój kraj i nie chcą go bronić stąd brak ciężkiego wojska. Czy chcą specjalnie przeczekać i zrobić partyzanckie kontrataki i przyszpilić wroga na dłużej. Tylko problem jest jak Putin wjedzie większą siłą. Nie będzie łatwo odbijać. A jak jeszcze wyśle cywilów rosyjskich do zasiedlania to po ptakach.

I najlepsza giełda w USA. Tam nie ma krachu.
A co ma ***** do wiatraka.
Ja sie dziwie, ze u nas tak przereagowali... DAX duzo lepiej sie zachowuje, a jakby nie patrzec to gospodarka niemiecka duzo bardziej traci na tym konflikcie niz nasza.

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: pazdzioch » 24 lut 2022 16:37

A no widzisz. I teraz rodzi się pytanie. Czy Ukraina poddała już dawno swój kraj i nie chcą go bronić stąd brak ciężkiego wojska. Czy chcą specjalnie przeczekać i zrobić partyzanckie kontrataki i przyszpilić wroga na dłużej. Tylko problem jest jak Putin wjedzie większą siłą. Nie będzie łatwo odbijać. A jak jeszcze wyśle cywilów rosyjskich do zasiedlania to po ptakach.

I najlepsza giełda w USA. Tam nie ma krachu.
A co ma ***** do wiatraka.
Ja sie dziwie, ze u nas tak przereagowali... DAX duzo lepiej sie zachowuje, a jakby nie patrzec to gospodarka niemiecka duzo bardziej traci na tym konflikcie niz nasza.
a czemu sie dziwisz a co ma gospodarka niemiec do nas ,u nas wszyscy sadza ze bedziemy nastepni po ukrainie i co nam wtedy po gospodarce a niemcy sie dogadaja z ruskim naszym kosztem ,jezeli padnie ukraina to u nas bedzie linia frontu i co noc moze na nas napasc ruski to kto tu kupi ziemie ,dom jak zaraz moze go stracic ,oby to sie nie spelniło ale wg mnie to ten putin stracil rozum

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: pandorinium » 24 lut 2022 16:43

A jak to jest wszystko ukartowane? Rosja z prawej strony, Węgry od dołu atak na Czechy i Słowację. Niemcy się dogadają. USA swoje problemy z Chinami. Kwestia co Turcja. Czy dołączy do obozu rosyjskiego czy zachodniego. Według mnie jest jakiś plan, którego nie znamy. Nie wierzę w głupotę Putina.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: dryniol » 24 lut 2022 16:45

A no widzisz. I teraz rodzi się pytanie. Czy Ukraina poddała już dawno swój kraj i nie chcą go bronić stąd brak ciężkiego wojska. Czy chcą specjalnie przeczekać i zrobić partyzanckie kontrataki i przyszpilić wroga na dłużej. Tylko problem jest jak Putin wjedzie większą siłą. Nie będzie łatwo odbijać. A jak jeszcze wyśle cywilów rosyjskich do zasiedlania to po ptakach.

I najlepsza giełda w USA. Tam nie ma krachu.
A co ma ***** do wiatraka.
Ja sie dziwie, ze u nas tak przereagowali... DAX duzo lepiej sie zachowuje, a jakby nie patrzec to gospodarka niemiecka duzo bardziej traci na tym konflikcie niz nasza.

dusigrosz spokojnie, będzie miało z czego rosnąć :P Taki wstrząs był potrzebny co niektórym, tak zwanym dzieciom hossy, a przy okazji do wymiany portfei przez dużych graczy. Będzie nowe otwarcie i nowe branże będą rządziły na giełdzie przez kolejny okres :P
Pamiętaj, że w Polsce oprócz Putinowskiej wojny dochodzi jeszcze mafia która rządzi w naszym kraju, i która miała zamiar iść drogą Putina. Może Pinokio z Kłamczyńskim i ich wyborcami w końcu obudzą :oops:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 24 lut 2022 16:48

Obrazek
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: dusigrosz » 24 lut 2022 16:49

A jak to jest wszystko ukartowane? Rosja z prawej strony, Węgry od dołu atak na Czechy i Słowację. Niemcy się dogadają. USA swoje problemy z Chinami. Kwestia co Turcja. Czy dołączy do obozu rosyjskiego czy zachodniego. Według mnie jest jakiś plan, którego nie znamy. Nie wierzę w głupotę Putina.
Chore ambicje czlowieka, ktoremu system komunistyczny wypral mozg i wierzy w dodatku, ze Ukraina jest czescia Rosji.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: dryniol » 24 lut 2022 16:50

Obrazek

m|u|m|i|n|e|k no i co mi tutaj pokazujesz, za 3 lata pokażesz ok :?: :roll:
Mam zamiar wygrać te 3-letnie zawody 8)
Pamiętnik dryniola :arrow:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

olimp.zeusowy
Starszy chorąży
Posty: 1199
Rejestracja: 28 mar 2020 10:12

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: olimp.zeusowy » 24 lut 2022 16:54

A jak to jest wszystko ukartowane? Rosja z prawej strony, Węgry od dołu atak na Czechy i Słowację. Niemcy się dogadają. USA swoje problemy z Chinami. Kwestia co Turcja. Czy dołączy do obozu rosyjskiego czy zachodniego. Według mnie jest jakiś plan, którego nie znamy. Nie wierzę w głupotę Putina.
Chory , nie chory a w h…j kasy straciliśmy i tracić będziemy !!!
Gaz
ON - na Moi już reglamentują do 100 l na dzień
:shock: :shock:
Chore ambicje czlowieka, ktoremu system komunistyczny wypral mozg i wierzy w dodatku, ze Ukraina jest czescia Rosji.

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7924
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: zenek69 » 24 lut 2022 16:55

Dochodzą sygnałowy że sytuacja na lotnisku opanowana przez ukrow. Specnaz odcięty pas startowy zniszczony...powinni sobie poradzic.

Charków na razie obroniony a ofensywa ruska na tym kierunku stanęła.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2022 16:57 przez zenek69, łącznie zmieniany 1 raz.

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: pazdzioch » 24 lut 2022 16:56

A jak to jest wszystko ukartowane? Rosja z prawej strony, Węgry od dołu atak na Czechy i Słowację. Niemcy się dogadają. USA swoje problemy z Chinami. Kwestia co Turcja. Czy dołączy do obozu rosyjskiego czy zachodniego. Według mnie jest jakiś plan, którego nie znamy. Nie wierzę w głupotę Putina.
Chore ambicje czlowieka, ktoremu system komunistyczny wypral mozg i wierzy w dodatku, ze Ukraina jest czescia Rosji.
niestety ale zanim go zlikwiduja moze narobic duzo złego a cos czuje ze bedziemy z nim sasiadowac a tym samym tracic i finansowo i politycznie


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 158 gości