Sytuacja na Ukrainie

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: NiKtoś » 19 lut 2024 15:00

Takie pie/rdol/ety to tylko dla słabych umysłow. Bo ja mam w kontrze tylko jedno pytanie... Mianowicie ile osób zatruło sie i umarlo od tych milionow ton skazonej zywnosci w Polsce przez dwa lata ?? Ospowiedź .. ZERO.. a zero poniewaz to zwykly czarny PR na tansza konkurencje aby nabijac swoja kabzę ... Nikt nie kupi nieatestowanej , skazonej czy zgnilej zywnosci bo co by potem z nia zrobil ?? Komu sprzeda ?? Za udowodnienie otrucia czy produkowanie szkodzacej zywnosci idzie sie po prostu do pie/r/dla . Ukraina to nie Afryka tylko rozwiniety kraj europejski. Ma swoje instytuty badawcze aagencje fitosanitarne. Exportuje zboze i zywnosc nie od dzis tylko od setek lat...:mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8598
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: drex1 » 19 lut 2024 17:31

Avdijivka zgnieciona jak orzeszek w ostatecznym szturmie. Nie bylo powtorki z Bachmutu bo rosjanie wyciagneli wnioski i przeprowadzili zdobywanie Twierdzy innymi sposobami.
przewaga lotnicza i FAby i KAby zrobiła niestety swoje, ale w tej ciężkiej sytuacji widać jakąś szansę?

Rosjanie stracili kolejny wielozadaniowy myśliwiec Su-35 i myśliwsko-bombowy Su-34 - przekazał ukraiński sztab generalny. W ciągu ostatnich trzech dni rosyjska armia straciła w Ukrainie sześć maszyn. Według portalu wojskowego Defense Express, samoloty najprawdopodobniej są zestrzeliwane przy użyciu systemów Patriot.

https://tvn24.pl/swiat/rosja-kolejne-sa ... -st7781052
Ostatnio zmieniony 19 lut 2024 17:53 przez drex1, łącznie zmieniany 1 raz.

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8598
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: drex1 » 19 lut 2024 17:50

Nie ma co kisic sprzetu i amunicji w magazynach na przyszle "nie wiadomo co" jesli wojna z NATO juz wg mnie trwa i sojusznik zachodu ma duze braki i dostaje bęcki na froncie.
Zamiast nieudanej kontrofensywy w stylu kacapskim Ukraina od roku powinna napie,,lac po moskwie i petersburgach czy innych fabrykach zbrojeniowych...tylko nie ma czym. Potrzeba dostarczyć im "game changerow" a na to NATO nie ma chyba odważnych.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: NiKtoś » 19 lut 2024 19:14

CDN Dlugie łapy Kremla. dostal z 10 strrzałow i go przejechali dla pewności... Hiszpania to juz daleko od Rosji ale Trockiego kiedys Stalin załatwil nawet w Argentynie. :shock:

Rosyjski pilot Maksim Kuzminow nie żyje. O jego ucieczce do Ukrainy mówił cały świat

Rosyjski pilot, który uciekł do Ukrainy Maksim Kuzminow nie żyje. Został znaleziony martwy w Hiszpanii. Informację potwierdził w rozmowie z Kanałem 24 przedstawiciel ukraińskiego wywiadu wojskowego (HUR) Andrij Jusow. — Możemy potwierdzić fakt śmierci — powiedział.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3588
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: koordynator1 » 19 lut 2024 19:43

CDN Dlugie łapy Kremla. dostal z 10 strrzałow i go przejechali dla pewności... Hiszpania to juz daleko od Rosji ale Trockiego kiedys Stalin załatwil nawet w Argentynie. :shock:

Rosyjski pilot Maksim Kuzminow nie żyje. O jego ucieczce do Ukrainy mówił cały świat

Rosyjski pilot, który uciekł do Ukrainy Maksim Kuzminow nie żyje. Został znaleziony martwy w Hiszpanii. Informację potwierdził w rozmowie z Kanałem 24 przedstawiciel ukraińskiego wywiadu wojskowego (HUR) Andrij Jusow. — Możemy potwierdzić fakt śmierci — powiedział.
To chyba był Meksyk :roll: :roll:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3588
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: koordynator1 » 20 lut 2024 16:30

kacapy ja ss dobijają rannych ,,Kilka godzin po tym, jak rosyjskie wojska zdobyły ukraińską Awdijiwkę, pojawiła się przerażająca historia kilku rannych żołnierzy, którym nie udało się uciec. Jak się okazało później, zostali zabici, gdy rosyjskie wojska dotarły do ich pozycji. Losy żołnierzy opisał CNN.'' :evil: :evil:

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/tak-wy ... ow/tcfrlmc

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: NiKtoś » 20 lut 2024 18:38

Lipa z tym odstrzelonym pilotem. Kto teraz ucieknie z czyms cennym na Ukraine jak to oznacza wyrok smierci?? Bo agentura eliminuje takich ludzi jak chce na terenie Europy. Nie potrafili mu zapewnic bezpieczenstwa ?? pare miesiecy i trup ?? kupa wstydu dla sluzb specjalnych szcegolnie hiszpanskich.. morduja sobie ruscy kogo chca.. :shock: :shock:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8598
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: drex1 » 21 lut 2024 00:25

Putin, zrób porządek z Ukrainą i Brukselą, i z naszymi rządzącymi" - takie hasło pojawiło się na jednym z transparentów wykorzystanych podczas protestu rolników. Demonstranci umieścili na ciągniku także flagę ZSRR.

Obrazek

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci ... owali.html

kacapy na ciągnikach Polskę blokują

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: NiKtoś » 21 lut 2024 09:14

No ale to wiadomo komu oni sprzyjaja skoro Ukraina to ich wrog tylko tutaj to w koncu wyraznie wyartykulowali. Oczywiscie to myslenie krotkowzroczne bo Putin zrobi porzadek takze z nimi. Powinni im zrobic wycieczke zwiazkowa na rosyjska wies moze by otrzezwieli jak im sie doo/pach poprzewracalo bo tam bieda az piszczy . Ruska trolownia dziala bardzo sprawnie, to lata praktyki w bolszewickiej propagandzie. Nie zdziwilbym sie jakby niektorzy dostawali "podarki" z Moskwy od miejscowej agentury :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5456
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: klaxon » 21 lut 2024 09:37

Durnoty wypisujecie. Ukraina nie jest dla nich wrogiem tylko KONKURENTEM - nawet sam gen. Budanow to podkreśla w wywiadach mówiąc o trudnościach w stosunkach z Polską. Na kilka tysięcy ciągników na manifestacjach JEDEN miał antyukraiński transparent i stronniczo próbujecie wyciągać ogólne wnioski. Ci sami ludzie jak przyjdzie co do czego staną bronić swojej ziemi przed ruską hordą. Tak samo jak teraz bronią się przed nieuczciwym traktowaniem przez UE i państwo polskie.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: NiKtoś » 21 lut 2024 09:47

Co za roznica , Chiny tez sa konkurentem USA a konkurencje sie stara wyeliminowac jak wroga. Jeden transparent kilkanascie traktorow co znaczy ze nikomu z tej grupy transparent nie przeszkadzal a nawet przewodzil kolumnie. Wies dba tylko o swoje interesy. Nie pamietam zeby strajkowali czy blokowali w przylaczniu do innych grup zawodowych. Jak ich na sile wciela to moze będa ale inaczej to placem nie kiwna :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3588
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: koordynator1 » 21 lut 2024 10:08

Trudno się z kacapem nie zgodzić ,,- Wydaje się, że Europa będzie próbowała się zmilitaryzować, ale jest to mało prawdopodobne, aby szybko się to udało. Oni doskonale zdają sobie sprawę, że są kilka lat do tyłu - podkreślił.- Kraje europejskie wyczerpały już swoje zapasy broni, a na froncie wschodnim w ciągu najbliższych lat mogą nastąpić kolosalne zmiany. Doświadczenie Awdijiwki pokazuje, że dla rosyjskiego żołnierza nie istnieją przeszkody nie do pokonania (...) NATO boi się walczyć z Rosjanami - dodał.'' :evil: :evil:


Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/zagranica ... ign=chrome

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8598
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: drex1 » 21 lut 2024 14:15

Na kilka tysięcy ciągników na manifestacjach JEDEN miał antyukraiński transparent i stronniczo próbujecie wyciągać ogólne wnioski.
Obrazek

pare pewnie jeszcze by sie znalazło

i ta ruska .m.e.n.d.a tez w tym uczestniczy

Obrazek

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3588
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: koordynator1 » 21 lut 2024 21:25

Nie wiem czy to prawda ale słyszałem że rzeczywiście za tym stoi jakiś kacap gruby co ma firmę przewozową także dalej dają sobie robić wodę z mózgu chociaż nie twierdzę ze rolnicy nie mają racji ale taka ciekawostka że kiedyś rozmawiałem z rolnikiem który ma hodowlę krów i jak go zapytałem czy byłby zainteresowany jakąś większą ilością np soi w dobrej cenie odpowiedział dlaczego nie
:| :|

mistrzsardu
Chorąży sztabowy
Posty: 5332
Rejestracja: 10 maja 2006 18:49

Re: Sytuacja na Ukrainie

Postautor: mistrzsardu » 22 lut 2024 06:54

kiedyś rozmawiałem z rolnikiem który ma hodowlę krów i jak go zapytałem czy byłby zainteresowany jakąś większą ilością np soi w dobrej cenie odpowiedział dlaczego nie
:| :|
To samo dotyczy korporacji zachodnich i naszych pośredników. Jak jest dobra cena jakość przestaje mieć znaczenie i dlatego kupują na Ukrainie wszystko jak leci. ZYSK!
Cierpliwość, dystans i otwarty umysł!


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 190 gości