KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

wszystko na temat spółek publicznych
OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

Postautor: OSA » 19 mar 2023 23:21

Kosa zajmij się pomnażaniem swojego majątku a nie zaglądasz innym w talerz. Dla swojego dobra .

Rozumiem że dla piSSowskich klakierów temat inflacji i drozyzny która jest wynikiem ogromnych błędów popełnionych przez PiS jest bardzo niewygodna :oops:
Ale ta drozyzna jest winą nieudaczników z Pisu.
Nakreciliscie drozyzna i inflacją bo popelnilisvie zbyt wiele błędów w gospodarce.
Jednym nich było postawienie na konsumpcję A nie na inwestycje!!!!!!!!!
Potem gdy inflacja rosła to z nią nie walczyliscie i A wręcz dolewaliscie oliwy do ognia !!!
Wysoka inflacja i drozyzna to wina NIEUDOLNYCH RZADOW PIS.
Wasza teoria że to putininflacja upadła bo teraz ceny surowców spadły do czasów sprzed wojny A inflacja nadal wysoka. Więc nie zwalajcie winhl na Putina bo każdy myślący samodzielnie Polak wie że to wasza wina.

REKLAMA


dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

Postautor: dochodzeniowy » 20 mar 2023 11:02

Nie elaboratuj jak głupi. Inflacja idzie z UE wraz z droższymi towarami. Zobacz jak podrożały samochody z Niemiec , warzywa z Hiszpanii , węgiel z Kolumbii . To nie jest 18%tylko wielokrotnie więcej.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości