KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7412
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

Postautor: NiKtoś » 30 sie 2022 15:15

Nadzieje trzeba miec ale fakty na razie sa wstrzasajace.. Zastanwaiwam sie jaka bylaby inflacja jakby Balcderowicz byl.. 2 % ?? :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

Postautor: dusigrosz » 30 sie 2022 15:19

https://wiadomosci.wp.pl/prezydent-mowi ... 586258144a
Jedyną odpowiedzią rządzących na nadciągający kryzys finansowy jest obiecywanie kolejnych świadczeń socjalnych i tworzenie kolejnych protez zamiast systemowych rozwiązań. A kto tego nie popiera, ten ponoć wróg narodu.
Trzeba PRZYPOMINAC, ze inflacja w Polsce byla juz ROK TEMU, dluuugo przed wojna, i byla jedna z wyzszych w UE.
Wiec to nie putinflacja, tylko nierzady Glapy i jemu podobnych.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

Postautor: dochodzeniowy » 30 sie 2022 16:43

Nadzieje trzeba miec ale fakty na razie sa wstrzasajace.. Zastanwaiwam sie jaka bylaby inflacja jakby Balcderowicz byl.. 2 % ?? :mrgreen:
Inflacja 20% i bezrobocie 20%. Balcerowicz jak był to inflacja sięgała 40% miesięcznie. Dwutlenku węgla by zabrakło nie mówiąc o suchym lodzie ,bo kto zmusi Niemca zeby w Polsce produkował że strata.

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

Postautor: OSA » 31 sie 2022 11:24

Nadzieje trzeba miec ale fakty na razie sa wstrzasajace.. Zastanwaiwam sie jaka bylaby inflacja jakby Balcderowicz byl.. 2 % ?? :mrgreen:
Inflacja 20% i bezrobocie 20%. Balcerowicz jak był to inflacja sięgała 40% miesięcznie. Dwutlenku węgla by zabrakło nie mówiąc o suchym lodzie ,bo kto zmusi Niemca zeby w Polsce produkował że strata.
PISOWSKIE OBIECANKI:
Pokora, praca, umiar, roztropność w działaniu i odpowiedzialność, a przed wszystkim słuchanie obywateli’, „koniec z arogancją władzy i koniec z pychą”, „polska polityka musi być inna”, „słuchać ludzi, by wzajemnie sobie pomagać”.

A CO MAMY ?
Od ponad 7 lat w Polsce władzę sprawuje partia Prawo i Sprawiedliwość i podporządkowane jej instytucje. Od prezydenta-marionetki i rządu, przez parlament, atrapę Trybunału Konstytucyjnego, pseudo izby w Sądzie Najwyższym, TVP, spółki Skarbu Państwa, po wojewodów, prokuratorów, rosnącą liczbę politycznych nominatów w sądach powszechnych, usłużnych policjantów, funkcjonariuszy CBA, ABW i innych służb. Polska stała się folwarkiem partyjnych aparatczyków.

Nadużycia władzy, nepotyzm, korupcja - plenią się na wszystkich szczeblach. Notoryczne łamanie Konstytucji, setki milionów dla ojca Rydzyka, dwie wieże Kaczyńskiego, hotel Banasia, propozycje korupcyjne składane Leszkowi Czarneckiemu, respiratory i maseczki Szumowskiego, wybory Sasina, prywatny “fundusz sprawiedliwości” Ziobry, inwigilowani Obywatele RP, szykanowane aktywistki Strajku Kobiet, policjanci gazujący posłanki i łamiący ręce manifestantkom - to tylko wierzchołek góry lodowej.

Prędzej czy później państwo PiS upadnie. Niezależnie od kształtu przyszłych rozwiązań pozwalających na pociągnięcie winnych do odpowiedzialności, już dziś konieczne jest szczegółowe dokumentowanie przypadków łamania prawa i stojących za nimi osób.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

Postautor: dochodzeniowy » 31 sie 2022 13:36

Wklejasz te głupie teksty dla ograniczonych umysłowo . Życie płynie a ty się zatrzymałeś w 2015 ,a cofnij się do 1945 bal wanie ruski trollu kiedy to twoi bohaterowie mordowali Polaków.

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

Postautor: OSA » 31 sie 2022 14:08

Wklejasz te głupie teksty dla ograniczonych umysłowo . Życie płynie a ty się zatrzymałeś w 2015 ,a cofnij się do 1945 bal wanie ruski trollu kiedy to twoi bohaterowie mordowali Polaków.


Inflacja w znienawidzonych przez piSSomatołkow NIEMCZECH wynosi ok 8 % :shock: A w POLSCE ....16 %.

Brawo Pinokio, Brawo parszywa zmiana :oops:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7412
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

Postautor: NiKtoś » 31 sie 2022 14:48

2x wieksza inflacja w rozkiwtajacej gospodarce wg PIS niz w bedacych w ruinie Niemczech ?? Jak to mozliwe ?? :lol: :lol: :mrgreen: Otoz mozliwe tylko na kanale TVP poza tym sa to bajki dla malych dzieci :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

Postautor: OSA » 02 wrz 2022 13:26

Pomorscy samorządowcy pytają gdzie jest obiecywane 770 mld zł?

Rządowa kampania reklamowa zapowiadającą napływ do Polski rekordowych pieniędzy z Unii Europejskiej kosztowała 10 mln zł. Bannery z kwotą 770 mld zł widoczne były w całej Polsce. Tymczasem w ostatnich dniach pojawiają się coraz liczniejsze i bardzo niepokojące wypowiedzi polityków oraz osób powiązanych z obozem Prawa i Sprawiedliwości. Formułowany w nich przekaz sugeruje, że powinniśmy się powoli pogodzić z utratą przysługujących Polsce środków z KPO.

https://expresskaszubski.pl/pl/19_wiado ... ld-zl.html

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

Postautor: OSA » 27 wrz 2022 21:43

U kumpla Kaczyńskiego i Putina walczą z dużą inflacją.
Narodowy Bank Węgier (MNB) podniósł we wtorek referencyjną, 3-miesięczną depozytową stopę o 125 pb. do 13 proc. Było to siedemnaste z kolei posiedzenie MNB, na którym podniesiono stopę procentową.

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/waluty/aktual ... ign=chrome

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

Postautor: OSA » 11 paź 2022 13:24

Zobaczcie co premier pinokio mowil w 2022-01-11

Średnioroczna inflacja może wynieść 6-7 proc. w 2022 r., uważa Mateusz Morawiecki.
Premier liczy też, że złoty będzie się stale umacniał.


Pinokio ni dość że kłamca to nie ma najmniejszego pojęcia o tym co stanie się z inflacja i z polska walutą


Mam w związku z tym pytanie.
Czy TAKI człowiek jak Pinokio nadaje się na funkcje premiera Polski ???

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

Postautor: dochodzeniowy » 11 paź 2022 19:32

Mówił co mówił ale potem wybuchła wojna. Ty gimnazjalisto i tak nic nie rozumiesz tak jak twój Tusk co kobietom podniósł wiek emerytalny o 7 lat i teraz dostał za to order zamiast dostać w głupi ryj. już to pisalem . Przyszły płytki z Hiszpanii . Cena plus 25 procent. Przyszły samochody z fabryki z Francji cena plus 40% itd. o to jest wina szeregowego posła czy krula europy?

m|u|m|i|n|e|k
Chorąży sztabowy
Posty: 5335
Rejestracja: 19 kwie 2021 15:51

Re: KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

Postautor: m|u|m|i|n|e|k » 11 paź 2022 19:48

Obrazek
Bycie coraz starszym ma swoje wady i zalety. Nie widzisz liter z bliska, ale poznajesz idiotów z daleka

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

Postautor: dochodzeniowy » 11 paź 2022 23:24

Emeryt wszedł na poziom obrazków, jak w przedszkolu. :lol:

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

Postautor: dusigrosz » 12 paź 2022 06:27

Mówił co mówił ale potem wybuchła wojna. Ty gimnazjalisto i tak nic nie rozumiesz tak jak twój Tusk co kobietom podniósł wiek emerytalny o 7 lat i teraz dostał za to order zamiast dostać w głupi ryj. już to pisalem . Przyszły płytki z Hiszpanii . Cena plus 25 procent. Przyszły samochody z fabryki z Francji cena plus 40% itd. o to jest wina szeregowego posła czy krula europy?
Wiosna b.r.(po wybuchu wojny) na konferencji za granica mówił o twórcach inflacji… ze to ci, którzy nagle podnoszą pensje minimalna o 20%. I, ze takie decyzje to droga do powielenia Turcji…
Co robi rząd po pol roku? Decyzje, żeby podniesc minimalna pensje o 20% :lol:
Wiec lepiej nie udzielaj się, bo to kompromitacja.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: KŁAMCZYNSKI...Opanujemy inflację. Mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy

Postautor: dochodzeniowy » 12 paź 2022 10:19

Daj linka bo to co piszesz jest nieprawdopodobne. Pensję minimalną ustala przecież rząd a nie pracodawca.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości