Stand-up z Ciemnogrodu

wszystko na temat spółek publicznych
dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8602
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Stand-up z Ciemnogrodu

Postautor: dryniol » 24 cze 2022 04:02

dochodzeniowy, zenuś69, fluidek, Martyr, Erudyta, Nowy incoqnito i inne PiSlam-owe ma.toły z Ciemnogrodu,
to coś do was, to coś o was, oraz coś o sekcie do której należycie; https://krytykapolityczna.pl/kraj/legal ... -w-sejmie/
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

REKLAMA


Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Stand-up z Ciemnogrodu

Postautor: Nowy incoqnito » 24 cze 2022 05:42

Jak tam mój Answear melepeto inwestycyjna? Cholera zapomniałem tylko konkurs się liczy :lol: :lol: :lol:

P. S. Akcji ANR już x2 :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 24 cze 2022 06:03 przez Nowy incoqnito, łącznie zmieniany 1 raz.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8602
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Stand-up z Ciemnogrodu

Postautor: dryniol » 24 cze 2022 05:51

Jak tam mój Answear melepeto inwestycyjna? Cholera zapomniałem tylko konkurs się liczy :lol: :lol: :lol:


"Nowy incoqnito" a jak tam mój Tauron, moja Enea, czy Bogdanka, które mają jedne z lepszych stóp zwrotu z inwestycji w tym roku, w przeciwieństwie do Twoich "pereł" PiSuarowy ma.role :?: :roll:
Konkurs jest po to, by pokazał kto tutaj potrafi coś przewidzieć na giełdzie, a kto jedynie pisze tutaj po fakcie i udaje że zarabia miliony na giełdzie, tak jak Ty ma.tołku :P
Już wiele razy pisałem, że u mnie to co w konkursie to i w portfelu, a u Ciebie to co w konkursie to poza portfelem, taki jesteś wiarygodny tutaj ma.tole :roll:
Ostatnio zmieniony 24 cze 2022 06:12 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Stand-up z Ciemnogrodu

Postautor: Nowy incoqnito » 24 cze 2022 06:05

Screeny to po fakcie? Jprdl co za id.iota :mrgreen:

Tauron to po 4 latach wychodzisz na zero :mrgreen:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8602
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Stand-up z Ciemnogrodu

Postautor: dryniol » 24 cze 2022 06:17

Screeny to po fakcie? Jprdl co za id.iota :mrgreen:

Tauron to po 4 latach wychodzisz na zero :mrgreen:

"Nowy incoqnito" Ty jesteś jednak prawdziwy PiSuar, czyli tępy idio.ta :lol:
Wiele razy pisałem kiedy będzie korekta na Tauronie, czy nawet ostatnio na Bogdance, ale rozumiem, że tylko Ty masz prawo obracać na giełdzie gniotami typu Answear, a ja nie mam prawa obracać Tauronem, Eneą, czy Bogdanką, tylko muszę trzymać przez 4 lata, nie wykorzystując żadnych korekt, ma.tole :P :lol: :lol:


....ale wątek nie o tym, że jesteś cienki na giełdzie i gruby na forum, tylko o Twojej PiSuarowej sekcie, więc może się odnieś w temacie :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Stand-up z Ciemnogrodu

Postautor: Nowy incoqnito » 24 cze 2022 06:46

Ja ci wrzucilem screeny gdy próbowałeś szydzić z moich pereł. Wtedy zamknąłeś ryj i siedziałeś cicho. Nawet nie stać cię bylo by napisać sorki, dobry ruch bo to q@r.wa dla ciebie za duży wysiłek intelektualny!
To ty melepeto ciągle naśmiewasz się z innych i tylko sobie rościsz prawo do obrotu papierami. Tak wiem to wina pisuarów, że mogłeś tanio kupić swoje perly! :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8602
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Stand-up z Ciemnogrodu

Postautor: dryniol » 24 cze 2022 08:04

Ja ci wrzucilem screeny gdy próbowałeś szydzić z moich pereł. Wtedy zamknąłeś ryj i siedziałeś cicho. Nawet nie stać cię bylo by napisać sorki, dobry ruch bo to q@r.wa dla ciebie za duży wysiłek intelektualny!
To ty melepeto ciągle naśmiewasz się z innych i tylko sobie rościsz prawo do obrotu papierami. Tak wiem to wina pisuarów, że mogłeś tanio kupić swoje perly! :lol:

"Nowy incoqnito" screeny to sobie możesz wklejać dochodzeniowemu, bo on jest na Twoim poziomie intelektualnym, z wypranym mózgiem przez TVP, to te Twoje bajerki, jaki to mistrz jesteś pewnie łyknie. Raz zarobisz, dziesięć razy stracisz, ale screena zrobisz i wkleisz tylko tego jednego. No takiego mistrza to ze świecą szukać na tym forum :P :lol: :lol:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Stand-up z Ciemnogrodu

Postautor: fluidek » 24 cze 2022 08:17

Tia, jaka nowoczesna i moralna jest ta opozycja wychodzi właśnie na przykładzie jej guru, red lisa. Zwykle chamidło, prostak, obłapiający kobiety świntuch, po prostu zwykłe bydlę. No ale zawsze miał coś do powiedzenia i pouczania innych. Reszta tej łopozycji podobna, złodzieje i łapówkarze jak Nowak.

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Stand-up z Ciemnogrodu

Postautor: Nowy incoqnito » 24 cze 2022 08:42

Ja ci wrzucilem screeny gdy próbowałeś szydzić z moich pereł. Wtedy zamknąłeś ryj i siedziałeś cicho. Nawet nie stać cię bylo by napisać sorki, dobry ruch bo to q@r.wa dla ciebie za duży wysiłek intelektualny!
To ty melepeto ciągle naśmiewasz się z innych i tylko sobie rościsz prawo do obrotu papierami. Tak wiem to wina pisuarów, że mogłeś tanio kupić swoje perly! :lol:

"Nowy incoqnito" screeny to sobie możesz wklejać dochodzeniowemu, bo on jest na Twoim poziomie intelektualnym, z wypranym mózgiem przez TVP, to te Twoje bajerki, jaki to mistrz jesteś pewnie łyknie. Raz zarobisz, dziesięć razy stracisz, ale screena zrobisz i wkleisz tylko tego jednego. No takiego mistrza to ze świecą szukać na tym forum :P :lol: :lol:
No ba! I tak od 2008 gdy kupiłem Lotos po słynnej rekomendacji :mrgreen: Raz zarabiam dziesięć razy tracę :mrgreen:
Q#rwa jaki przy#głup! Dzięki takim jak ty i twoja idolka Jachira Pisuary będą rządziły jeszcze długo! :lol:

14 lat mnie wyzerowuja i nie mogą :mrgreen:

fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Stand-up z Ciemnogrodu

Postautor: fluidek » 24 cze 2022 09:55

A co tam u Al Jahiry? Wzięła już sobie księcia orientu do domu?

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Stand-up z Ciemnogrodu

Postautor: OSA » 26 cze 2022 14:32

dochodzeniowy, zenuś69, fluidek, Martyr, Erudyta, Nowy incoqnito i inne PiSlam-owe ma.toły z Ciemnogrodu,
to coś do was, to coś o was, oraz coś o sekcie do której należycie; https://krytykapolityczna.pl/kraj/legal ... -w-sejmie/


PiS to ciemnota, zacofanie i średniowiecze,
Najgorsze połączenie hipokryzji , pustki moralno intelektualnej i homofobii podlane sosem zwykłej głupoty i zakłamania.
:oops:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Stand-up z Ciemnogrodu

Postautor: dochodzeniowy » 26 cze 2022 23:24

Kosa ty znów masz marzenia odbytowe. :lol:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3583
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Stand-up z Ciemnogrodu

Postautor: koordynator1 » 27 cze 2022 10:52

ubеk pi-SSdowski cwеlu jak zwykle tylko w pеdalskich tematach jesteś dobry a zapomniałem o zoofilii i koprofili jaki z ubеka znawca ale to chyba z tego że jakiś czarnosukienkowy się zabawiał zresztą co się dziwić jak pi-SSdowski ład promuje takie zachowania :evil: :evil:

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Stand-up z Ciemnogrodu

Postautor: OSA » 27 cze 2022 12:20

Kosa ty znów masz marzenia odbytowe. :lol:



We Francji homofobia jest karana. Za dyskryminację na tle orientacji seksualnej w miejscu publicznym grozi 3 lata więzienia i 45 tys. € grzywny. Jeśli dyskryminacji dopuszcza się funkcjonariusz publiczny grozi mu 5 lat więzienia i 75 tys. € grzywny. Przemoc podnosi wymiar kary.

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Stand-up z Ciemnogrodu

Postautor: OSA » 15 cze 2023 12:18

Jarosław Kaczyński, 2016 r :

J. Kaczyński: „Będziemy dążyli do tego, by aborcji w Polsce było dużo mniej (...), by nawet przypadki ciąż trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię".

:oops: :oops: :oops:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 225 gości