Polska właśnie bankrutuje. "Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?"

wszystko na temat spółek publicznych
boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: Polska właśnie bankrutuje. "Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?"

Postautor: boxer2 » 09 sie 2022 04:39

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w 2022 kosztuje nas 830 mln PLN I jest to wzrost o 40 proc w stos do roku 2021 (594 mln) dla porównania w 2015 był to koszt 125 mln PLN Mają rozmach ........

REKLAMA


dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Polska właśnie bankrutuje. "Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?"

Postautor: dusigrosz » 09 sie 2022 07:39

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w 2022 kosztuje nas 830 mln PLN I jest to wzrost o 40 proc w stos do roku 2021 (594 mln) dla porównania w 2015 był to koszt 125 mln PLN Mają rozmach ........
Dobrze, ze na liscie nie ma osmiorniczek za 40zl, bo elektorat PiS ich by zaje*bal za rozrzutnosc :lol: :lol: :lol:

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: Polska właśnie bankrutuje. "Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?"

Postautor: AdmiralPiett » 11 sie 2022 17:47

smrod juz idzie od Odry a sniete ryby splywaja

jak i obecnie "rzundzacy" splyna

ale przywrocenie Odry do zycia potrwa dlugi

ale przywrocenie Polski do zycia moze uda sie szybciej
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Polska właśnie bankrutuje. "Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?"

Postautor: pazdzioch » 11 sie 2022 20:03

smrod juz idzie od Odry a sniete ryby splywaja

jak i obecnie "rzundzacy" splyna

ale przywrocenie Odry do zycia potrwa dlugi

ale przywrocenie Polski do zycia moze uda sie szybciej
noooo a czajka ci smierdziała czy jak rusin nie a teraz jej smierdzi az po filipiny gdzie jest, a odnosnie tytułu ---Polska właśnie bankrutuje. "Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?" tusk po wyborach wam powie :P :P :P zreszta zawsze tak mowil :P :P :P

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Polska właśnie bankrutuje. "Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?"

Postautor: Erudyta » 12 sie 2022 08:05

smrod juz idzie od Odry a sniete ryby splywaja

jak i obecnie "rzundzacy" splyna

ale przywrocenie Odry do zycia potrwa dlugi

ale przywrocenie Polski do zycia moze uda sie szybciej
noooo a czajka ci smierdziała czy jak rusin nie a teraz jej smierdzi az po filipiny gdzie jest, a odnosnie tytułu ---Polska właśnie bankrutuje. "Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?" tusk po wyborach wam powie :P :P :P zreszta zawsze tak mowil :P :P :P
Kiedyś komunisci tacy jak L Miller opowiadali, zeby ludzie zacisneli zeby, bo jak wytrzymamy przejsciowe trudności gospodarxze to potem będziemy zyli jak paczki w masle. Taka jest komuna, a euro komuna jest dokladnie taka sama.

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Polska właśnie bankrutuje. "Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?"

Postautor: Erudyta » 12 sie 2022 08:06

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w 2022 kosztuje nas 830 mln PLN I jest to wzrost o 40 proc w stos do roku 2021 (594 mln) dla porównania w 2015 był to koszt 125 mln PLN Mają rozmach ........
I bardzo dobrze. Oficjalnie maja budzet, nie musza szukac sponsorow jak tusk czy bienkowska, ktorzy dorabiali zdalnie, a pozniej poszli na etat :lol:

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Polska właśnie bankrutuje. "Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?"

Postautor: dusigrosz » 12 sie 2022 08:38

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w 2022 kosztuje nas 830 mln PLN I jest to wzrost o 40 proc w stos do roku 2021 (594 mln) dla porównania w 2015 był to koszt 125 mln PLN Mają rozmach ........
I bardzo dobrze. Oficjalnie maja budzet, nie musza szukac sponsorow jak tusk czy bienkowska, ktorzy dorabiali zdalnie, a pozniej poszli na etat :lol:
No pewnie., Narod sponsorem szlachty. Im sie nalezy w koncu. :evil: :evil: :evil:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Polska właśnie bankrutuje. "Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?"

Postautor: Erudyta » 12 sie 2022 10:34

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów w 2022 kosztuje nas 830 mln PLN I jest to wzrost o 40 proc w stos do roku 2021 (594 mln) dla porównania w 2015 był to koszt 125 mln PLN Mają rozmach ........
I bardzo dobrze. Oficjalnie maja budzet, nie musza szukac sponsorow jak tusk czy bienkowska, ktorzy dorabiali zdalnie, a pozniej poszli na etat :lol:
No pewnie., Narod sponsorem szlachty. Im sie nalezy w koncu. :evil: :evil: :evil:
Tak, wysoki urzednik ma miec pieniadze na godne reprezentowanie kraju. Nawet Tusk, ryzy *** polecial rejsowym dla picu i szybko zmienil zdanie.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Polska właśnie bankrutuje. "Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?"

Postautor: dochodzeniowy » 12 sie 2022 11:06

jęsli mozna w dwa tygodnie zarobić 10 tys zupełnie legalnie , to znaczy że wraca normalnośc do tego kraju. Od kiedy zrezygnowałem z roboty w szkole zarabiałem dwa , trzy razy tyle co żona. Zona zarabiała 2 złote na miesiąc a ja 6 złotych a czasem nawet 20 złotych miałem na miesiąc jak sie trafiła dobra fucha. Teraz 20 tys dla budowlańca to powinno byc minimum.
I gdzie tu bieda?

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Polska właśnie bankrutuje. "Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?"

Postautor: dusigrosz » 12 sie 2022 12:03

jęsli mozna w dwa tygodnie zarobić 10 tys zupełnie legalnie , to znaczy że wraca normalnośc do tego kraju. Od kiedy zrezygnowałem z roboty w szkole zarabiałem dwa , trzy razy tyle co żona. Zona zarabiała 2 złote na miesiąc a ja 6 złotych a czasem nawet 20 złotych miałem na miesiąc jak sie trafiła dobra fucha. Teraz 20 tys dla budowlańca to powinno byc minimum.
I gdzie tu bieda?
Teraz dzieci maja 500zl na miesiac, czyli tyle co ty przez 2 lata zarabiales. Jest sie czym chwalic :lol:

Widzisz niedorzecnosc?

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Polska właśnie bankrutuje. "Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?"

Postautor: dochodzeniowy » 12 sie 2022 14:28

Jaka niedorzeczność ? Taka była rzeczywistość późnego PRL i Polski agentów służb PRL. W sejmie było 100 agentów a głosy liczył Tusk. Bronił agentów a dla Polaków było 2 złote na miesiąc i permanentne bezrobocie. Było tak CH..... . Ciekawe że niektórzy tęsknią za premierem polskiej biedy.

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Polska właśnie bankrutuje. "Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?"

Postautor: OSA » 12 sie 2022 16:41

ROZMIENIACIE SIĘ NA DROBNE, ZUPEŁNIE :shock: NIE POTRZEBNIE , wałkujecie tematy nieistotne :!:
a przecież nie mówicie o ,,największych sukcesach pisu" :lol:
A największe sukcesy PiSu- CPK, elektrownia Ostrołęka, 770 miliardów z Unii na KPO...tylko tych sukcesów nikt nie widział. Poza tym pisowcy skutecznie zniszczyli oświatę, sądy, tk, służbę zdrowia, zawłaszczyli niemal wszystkie media, policję, prokuraturę, na stołkach posadzili swoich niekompetentnych i stało się... Stadnina w Janowie, kopalnia Turów, ... A teraz nawet Odrę zamienili przez swoje niekompetencje w Rzekę Śmierci...dochodzeniowy czy chcesz, aby nadal TAK BYŁO?

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Polska właśnie bankrutuje. "Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?"

Postautor: dochodzeniowy » 12 sie 2022 20:32

elektrownia Ostrołęka to był dobry wybór ,ze na węgiel. Powinni teraz to jeszcze odkręcić i na tym jeszcze miliardy beda do przodu . Gaz musimy importować a wegiel mamy za darmo w ziemi . reszta to tematy dęte. Zatrucie Odry jest nie pierwszy raz. jak zbadac muł znajdujacy sie w korycie rzeki to jest tam cała tablica Mendelejewa i to zostało nagromadzone przez lata. Z resztą kazda własciwie rzeka w Polsce to ściek był za komuny , a niektóre rzeki są do teraz jak np rzeka Czajka płynaca przez Warszawę . Stadnina w Janowie działała dobrze , ale przy płacy 5 złotych na godzinę , podobnie jak wiele innych biznesów. Oświata ma sie super . Zona jest nauczycielką i nie narzeka , a wie jak było . 86 groszy na miesiąc to była kiedyś miesięczna płaca a stypendium na studiach było 2,40 .Pamietam szok świeżo upieczonych nauczycieli . Z resztą jak poszedłem do Ludowego Wojska to zamiast 86 groszy zona dostała 1,30 na siebie i 1,30 na dziecko a ja miałem żołdu 17 groszy . W 1988 roku byłem swiadkim upadającej komuny > Mnie wypuscili z wojska , bo nie mieli kasy na to złoty trzydzieści razy dwa . Jak mozna było potem głosować na tych samych nieudaczników co doprowadzili do takiej nędzy Polski Naród. Trzeba mieć mentalność kundla albo być niespełna rozumu. :idea:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3588
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Polska właśnie bankrutuje. "Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?"

Postautor: koordynator1 » 12 sie 2022 23:39

elektrownia Ostrołęka to był dobry wybór ,ze na węgiel. Powinni teraz to jeszcze odkręcić i na tym jeszcze miliardy beda do przodu . Gaz musimy importować a wegiel mamy za darmo w ziemi . reszta to tematy dęte. Zatrucie Odry jest nie pierwszy raz. jak zbadac muł znajdujacy sie w korycie rzeki to jest tam cała tablica Mendelejewa i to zostało nagromadzone przez lata. Z resztą kazda własciwie rzeka w Polsce to ściek był za komuny , a niektóre rzeki są do teraz jak np rzeka Czajka płynaca przez Warszawę . Stadnina w Janowie działała dobrze , ale przy płacy 5 złotych na godzinę , podobnie jak wiele innych biznesów. Oświata ma sie super . Zona jest nauczycielką i nie narzeka , a wie jak było . 86 groszy na miesiąc to była kiedyś miesięczna płaca a stypendium na studiach było 2,40 .Pamietam szok świeżo upieczonych nauczycieli . Z resztą jak poszedłem do Ludowego Wojska to zamiast 86 groszy zona dostała 1,30 na siebie i 1,30 na dziecko a ja miałem żołdu 17 groszy . W 1988 roku byłem swiadkim upadającej komuny > Mnie wypuscili z wojska , bo nie mieli kasy na to złoty trzydzieści razy dwa . Jak mozna było potem głosować na tych samych nieudaczników co doprowadzili do takiej nędzy Polski Naród. Trzeba mieć mentalność kundla albo być niespełna rozumu. :idea:
ubеk pi-SSdowski cwеlu jednak pi-SSdowski zoofilski temat jednak bliski :evil: :evil:

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Polska właśnie bankrutuje. "Kto powie wyborcom, że czeka nas bezrobocie, bieda i gwałtowne obniżenie poziomu życia?"

Postautor: OSA » 26 sie 2022 16:39

,, węgiel jest podstawą naszej energetyki, nie chcemy i nie możemy z niego rezygnować" - powiedział Morawiecki w sejmowym expose.


Więc się pytam....gdzie jest ten węgiel co to Polska miała mieć na 200 lat ?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: incoqnito i 225 gości