Klub Milionerów "Dobrej Zmiany". Astronomiczne zarobki ludzi związanych z PiS

wszystko na temat spółek publicznych
koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3556
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany". Astronomiczne zarobki ludzi związanych z PiS

Postautor: koordynator1 » 25 sty 2023 13:29

Mam już zabezpieczone dla dzieci po jednym mieszkaniu , a do tego dom w którym mieszkam i jak zdrowie pozwoli to jeszcze jeden dom postawię. Nie jestem ojcem i mężem sku.wy synem wyrodnym.
Co do Tomasza G. to Kosa spójrz na daty. Dojna zmiana była w 2015 a ten Tomasz G był wtedy już u Korwina . Jesteś ograniczony ,że stawiasz tezy a artykuł cię pogrąża jak gimnazjalistę co podgląda dziewczyny w kiblu.
No to ubеk ruski chսjku ładnie się nakradłeś :evil: :evil:

REKLAMA


dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany". Astronomiczne zarobki ludzi związanych z PiS

Postautor: dochodzeniowy » 25 sty 2023 14:22

Byłem przed chwilą obejrzeć co się dzieje na mojej posiadłości pod miastem . Calej działki nie obszedłem bo by mnie nogi zabolały.

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany". Astronomiczne zarobki ludzi związanych z PiS

Postautor: OSA » 31 sty 2023 11:25

Byłem przed chwilą obejrzeć co się dzieje na mojej posiadłości pod miastem . Calej działki nie obszedłem bo by mnie nogi zabolały.
dochodzący dziwie się że tacy jak ty nie widzą tego jak obecna pissowska władza czuje bezkarność :oops: :oops: :oops: BEZKARNOSC, która wynika z tego, że w Polsce nie jest respektowana zasada praworządności. Całe mnóstwo polityków wyprowadza środki i czuje, że nie spotka ich za to żadna kara :evil: :evil: :evil:
Cała Polska widzi ten sposób wyprowadzania naszych pieniędzy , te dotacje przeznaczane na zakupy nieruchomości przez związane z PiS organizacje :oops: :oops: :oops:
Kaczyński dał przyzwolenie na stworzenie oligarchicznego systemu, jaki w Polsce PiS budował w ciągu ostatnich ośmiu lat :oops: :oops: :oops: :oops:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany". Astronomiczne zarobki ludzi związanych z PiS

Postautor: dochodzeniowy » 31 sty 2023 11:52

praworzadność wystarczy ,ze jest w Brukseli . My takiej praworzadności jak w parlamencie europejskim nie potrzebujemy. Poprzednia władza kraju nie rozwijała ale zwijała jak ruscy zwijali tory w Polsce po 1945 . Wielki hałas o dzialki . Czy to jedna działka zdrożała ? Problem jest w tym ,ze media przekłamują prawdę . Na tej zasadzie wg was platformianych krasnali giełda powinna być zamknięta , bo jeszcze cos zdrożeje :lol: .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany". Astronomiczne zarobki ludzi związanych z PiS

Postautor: dryniol » 31 sty 2023 13:09

praworzadność wystarczy ,ze jest w Brukseli . My takiej praworzadności jak w parlamencie europejskim nie potrzebujemy. Poprzednia władza kraju nie rozwijała ale zwijała jak ruscy zwijali tory w Polsce po 1945 . Wielki hałas o dzialki . Czy to jedna działka zdrożała ? Problem jest w tym ,ze media przekłamują prawdę . Na tej zasadzie wg was platformianych krasnali giełda powinna być zamknięta , bo jeszcze cos zdrożeje :lol: .
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany". Astronomiczne zarobki ludzi związanych z PiS

Postautor: dryniol » 31 sty 2023 13:13

praworzadność wystarczy ,ze jest w Brukseli . My takiej praworzadności jak w parlamencie europejskim nie potrzebujemy. Poprzednia władza kraju nie rozwijała ale zwijała jak ruscy zwijali tory w Polsce po 1945 . Wielki hałas o dzialki . Czy to jedna działka zdrożała ? Problem jest w tym ,ze media przekłamują prawdę . Na tej zasadzie wg was platformianych krasnali giełda powinna być zamknięta , bo jeszcze cos zdrożeje :lol: .



dochodzeniowy PiSiorze czy Ty w ogóle masz świadomość, że jesteś de.bilkiem :?: :P :lol:
Pieniążki z Brukseli to by się chciało za friko dostać dla Novity na dofinansowanie inwestycji głu.pku, co :?: :roll:
Tyle że skoro ktoś kradnie, tak jak ta twoja PiSuarowa sekta, to pieniążków nie będzie :roll: Nie może być tak, że twoja PiSuarowa sekta będzie kradła bez żadnej kontroli, a Bruksela będzie dawała złodziejom :roll: I o tą praworzadność chodzi de.bilku :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany". Astronomiczne zarobki ludzi związanych z PiS

Postautor: dochodzeniowy » 31 sty 2023 14:17

pieniądze z Brukseli nie sa za darmo ale za to ,ze np. koleje Niemieckie jeżdżą po polskich torach i zabieraja prace PKP Cargo.
Ze Sklepy LIDL , Auchan itd nie płaca w Polsce podatków ,ze Tmobile nie płaci podatków itd.
Jak PIS kradnie to idż na Policję i złóz doniesienie a nie mi d.... zawracasz . Co mnie to obchodzi ,ze tu uważasz ,że PIS . Mozesz też iśc do psychiatry. :lol:
Ubzdurałeś sobie coś i to drążysz jak górnik w zagłębiu wałbrzyskim.
Co ja mam wspólnego z PIS ?
No zastanów się ?
Nie moja wina ze za PISU ludziom zyje sie lepiej i mozna pobudowac dom bez kredytu. :lol:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany". Astronomiczne zarobki ludzi związanych z PiS

Postautor: dryniol » 31 sty 2023 15:02

dochodzeniowy PiSiorze to że ludziom żyje się w Polsce z roku na rok coraz lepiej, to na pewno nie zasługa twojej kaczo-PiSuarowej sekty :roll: Żyje się lepiej dzięki wzrostowi gospodarczemu i UE, która przez te wszystkie lata dokładała na rozwój Polski, a na którą teraz tak plujesz de.bilku :roll:
Jak twoja złodziejska PiSuarowa sekta przestanie kraść i trafi niebawem na śmietnik historii, to Polakom będzie się żyło w kolejnych latach jeszcze lepiej niż obecnie, de.bilku :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany". Astronomiczne zarobki ludzi związanych z PiS

Postautor: dochodzeniowy » 31 sty 2023 15:21

Zwróć uwagę że za PO ludzie mieli 1euro na godzinę a teraz 5 euro to minimalna. Dlatego żyje się lepiej.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany". Astronomiczne zarobki ludzi związanych z PiS

Postautor: dryniol » 31 sty 2023 15:35

Zwróć uwagę że za PO ludzie mieli 1euro na godzinę a teraz 5 euro to minimalna. Dlatego żyje się lepiej.

dochodzeniowy PiSiorze a ile zarabiałeś jak rządził PiS przed PO, w latach 2005-2007 de.bilku :?: :roll:
Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co napisałem wyżej de.bilku, bo nie będę pisał jeszcze raz tego samego tylko dlatego, że jesteś tę.py :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

tradecrash
Sierżant sztabowy
Posty: 142
Rejestracja: 03 sty 2019 09:38

Re: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany". Astronomiczne zarobki ludzi związanych z PiS

Postautor: tradecrash » 31 sty 2023 16:57

pieniądze z Brukseli nie sa za darmo ale za to ,ze np. koleje Niemieckie jeżdżą po polskich torach i zabieraja prace PKP Cargo.
Ze Sklepy LIDL , Auchan itd nie płaca w Polsce podatków ,ze Tmobile nie płaci podatków itd.
Jak PIS kradnie to idż na Policję i złóz doniesienie a nie mi d.... zawracasz . Co mnie to obchodzi ,ze tu uważasz ,że PIS . Mozesz też iśc do psychiatry. :lol:
Ubzdurałeś sobie coś i to drążysz jak górnik w zagłębiu wałbrzyskim.
Co ja mam wspólnego z PIS ?
No zastanów się ?
Nie moja wina ze za PISU ludziom zyje sie lepiej i mozna pobudowac dom bez kredytu. :lol:
Popłynąłeś przyjacielu, powiedz to 9 mln gojów żyjących na codzień w czworakach, którzy uczciwie pracując w niemieckich i portugalskich dyskontach onkologicznych żyją od "pierwszego" do "pierwszego"; syty głodnego nie zrozumie.

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany". Astronomiczne zarobki ludzi związanych z PiS

Postautor: dochodzeniowy » 31 sty 2023 20:40

Ja popłynąłem ?
Kto komu każe brać kredyt na całe życie?
Przecież to pętla na szyję. Lepiej kasę zainwestować . Tu na forum jest pełno gotowych przepisów. Praktycznie zostali sami wytrawni gracze no może oprócz Durniola co ugrywa 2%rocznie czyli 500 złotych od kilku lat przez co nabawił się nerwicy.

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany". Astronomiczne zarobki ludzi związanych z PiS

Postautor: OSA » 05 kwie 2023 22:08

dochodzący czy ty zawsze musisz wykręcac kota ogonem ?
Odnieś się najpierw co wcześniej pisałem o tych twoich pissowskich oszustach i co jest nie do podważenia !
Więc jeszcze raz, przeczytaj spokojnie i że zrozumieniem"
dlaczego tacy jak ty nie widzą tego jak obecna pissowska władza czuje sue bezkarna.  BEZKARNOSC, która wynika z tego, że w Polsce nie jest respektowana zasada praworządności. Całe mnóstwo polityków wyprowadza środki i czuje, że nie spotka ich za to żadna kara   
Cała Polska widzi ten sposób wyprowadzania naszych pieniędzy , te dotacje przeznaczane na zakupy nieruchomości przez związane z PiS organizacje   
Kaczyński dał przyzwolenie na stworzenie oligarchicznego systemu, jaki w Polsce PiS budował w ciągu ostatnich ośmiu lat    

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany". Astronomiczne zarobki ludzi związanych z PiS

Postautor: dochodzeniowy » 06 kwie 2023 00:08

Zgłaszaj biskupowi wszelkie nieprawidłowosci . Dzis sie dowiedziałem ze to najlepsze rozwiazanie buhaha.

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Klub Milionerów "Dobrej Zmiany". Astronomiczne zarobki ludzi związanych z PiS

Postautor: OSA » 13 cze 2023 11:28

Jak ujawniła Wirtualna Polska, prawie 490 mln zł trafiło na pensje i premie dla związanych z PiS pracowników państwowych spółek. Analiza dokumentacji wykazała, że aż 90 osób związanych z Nowogrodzką stało się milionerami. – Dorwali się wszyscy do koryta! – oburza się w komentarzu dla naTemat.pl posłanka Lewicy Anita Kucharska-Dziedzic


https://wiadomosci.wp.pl/klub-milionero ... 464514528a


"Pokora, praca, umiar, roztropność w działaniu i odpowiedzialność" – tymi wartościami, według deklaracji z exposé premier Beaty Szydło z 2015 r., mieli się kierować w swoich działaniach ludzie z obozu "Dobrej Zmiany".

"Do polityki nie idzie się dla pieniędzy" – dodał trzy lata później Jarosław Kaczyński


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 190 gości