Opozycyjny ekspert o PKB

wszystko na temat spółek publicznych
Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Opozycyjny ekspert o PKB

Postautor: Erudyta » 17 sie 2022 15:42

Cyt Nasza gospodarka wprawdzie wzrosła 5,3 proc. rok do roku, ale skurczyła się aż o 2,3 proc. kwartał do kwartału. Jak podkreśla w wypowiedzi dla money.pl dr Bogusław Grabowski, "ten rekordowy odczyt jest tragiczny i wskazuje, że polska gospodarka wpłynęła na mieliznę, z której wyciągana będzie bardzo długo".


:lol: :lol: :lol:

Wzrosło, ale się skurczyło.

REKLAMA


Boleńgpw
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 210
Rejestracja: 07 maja 2021 08:01

Re: Opozycyjny ekspert o PKB

Postautor: Boleńgpw » 17 sie 2022 15:51

Cyt Nasza gospodarka wprawdzie wzrosła 5,3 proc. rok do roku, ale skurczyła się aż o 2,3 proc. kwartał do kwartału. Jak podkreśla w wypowiedzi dla money.pl dr Bogusław Grabowski, "ten rekordowy odczyt jest tragiczny i wskazuje, że polska gospodarka wpłynęła na mieliznę, z której wyciągana będzie bardzo długo".


:lol: :lol: :lol:

Wzrosło, ale się skurczyło.
widzisz pisiorku czyli kw do kw się skurczyło a rok do roku wzrosło co z ciebie za matol

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Opozycyjny ekspert o PKB

Postautor: NiKtoś » 17 sie 2022 15:52

A gdzie cos o niemcach ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7551
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: Opozycyjny ekspert o PKB

Postautor: Pandziora » 17 sie 2022 16:55

mielizna umysłowa tego eksperta :P
Nastąpiło zjawisko przejadania zapasów zgromadzonych wcześniej, do tego utrudnione inwestycje przez za wysoką inflację. Sprzedaż detaliczna nadal zbyt mocna i ludzie wciąż mają za dużo pieniędzy do wydania...
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Opozycyjny ekspert o PKB

Postautor: Erudyta » 17 sie 2022 18:49

Cyt Nasza gospodarka wprawdzie wzrosła 5,3 proc. rok do roku, ale skurczyła się aż o 2,3 proc. kwartał do kwartału. Jak podkreśla w wypowiedzi dla money.pl dr Bogusław Grabowski, "ten rekordowy odczyt jest tragiczny i wskazuje, że polska gospodarka wpłynęła na mieliznę, z której wyciągana będzie bardzo długo".


:lol: :lol: :lol:

Wzrosło, ale się skurczyło.
widzisz pisiorku czyli kw do kw się skurczyło a rok do roku wzrosło co z ciebie za matol
Dodałem do ulubionych :lol: obok dryniola :lol:

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: Opozycyjny ekspert o PKB

Postautor: Gibajacy_gibon » 17 sie 2022 19:38

Cyt Nasza gospodarka wprawdzie wzrosła 5,3 proc. rok do roku, ale skurczyła się aż o 2,3 proc. kwartał do kwartału. Jak podkreśla w wypowiedzi dla money.pl dr Bogusław Grabowski, "ten rekordowy odczyt jest tragiczny i wskazuje, że polska gospodarka wpłynęła na mieliznę, z której wyciągana będzie bardzo długo".


:lol: :lol: :lol:

Wzrosło, ale się skurczyło.
widzisz pisiorku czyli kw do kw się skurczyło a rok do roku wzrosło co z ciebie za matol
Dodałem do ulubionych :lol: obok dryniola :lol:
Zaraz przyjdzie kolejny POy.eb Obywatelski boxer i zada fundamentalne pytanie a kto to powiedział wogóle i kto tak twierdzi.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

palacz2009
Chorąży
Posty: 938
Rejestracja: 18 kwie 2009 10:43

Re: Opozycyjny ekspert o PKB

Postautor: palacz2009 » 17 sie 2022 21:25

https://www.pse.pl/home
Jaka tania niemiecka energia do nas płynie ... , jedynie po 3600 MWh. *** co te pisdy z tym krajem zrobili !!

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Opozycyjny ekspert o PKB

Postautor: NiKtoś » 17 sie 2022 22:17

Jakos uwierzyli jednak Grabowskiemu niz Pisowskim expertom i WIG 20 krach -3% . Inwestorzy wiali az im kapcie pospadaly.. Czekam az Erudyta wyjasni te zbiorowa nielogicznosc..:shock: :oops:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Opozycyjny ekspert o PKB

Postautor: Erudyta » 18 sie 2022 07:01

Jakos uwierzyli jednak Grabowskiemu niz Pisowskim expertom i WIG 20 krach -3% . Inwestorzy wiali az im kapcie pospadaly.. Czekam az Erudyta wyjasni te zbiorowa nielogicznosc..:shock: :oops:
Większość na giełdzie jak zwykle się myli. Gdybyś miał odpowiedni staż to bys wiedzial :lol: No i konsensus opracowali "ci, co sie znają", no i sie nie znali, bo eksperci "zaskoczeni". A ja nie. W takim razie nie jestem ekspertem i dobrze mi z tym.

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Opozycyjny ekspert o PKB

Postautor: Erudyta » 18 sie 2022 07:59

https://www.pse.pl/home
Jaka tania niemiecka energia do nas płynie ... , jedynie po 3600 MWh. *** co te pisdy z tym krajem zrobili !!
Tzn kto zrobil?

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Opozycyjny ekspert o PKB

Postautor: Erudyta » 18 sie 2022 08:01



widzisz pisiorku czyli kw do kw się skurczyło a rok do roku wzrosło co z ciebie za matol
Dodałem do ulubionych :lol: obok dryniola :lol:
Zaraz przyjdzie kolejny POy.eb Obywatelski boxer i zada fundamentalne pytanie a kto to powiedział wogóle i kto tak twierdzi.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Do kompletu brakuje dryniola z wpisem o pkp oraz "emeryta sb" z wielka wklejka z smsa, którego z rana dostał :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fango i 216 gości