dryniol co z hossą pokoleniową?

wszystko na temat spółek publicznych
zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

dryniol co z hossą pokoleniową?

Postautor: zenek69 » 18 sie 2022 08:56

Tyle robiłeś zapowiedzi i co? Pytam poważnie...kiedy wystartuje?

REKLAMA


Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: dryniol co z hossą pokoleniową?

Postautor: Mikro_B » 18 sie 2022 09:05

Dryniol, już wsiadł, nawet pociąg gonił, tylko nie spojrzał, że pociąg w drugą stronę był. :lol: :lol: :lol:
pamiętajcie czas to pieniądz także na PKP :P

Podkarpackie - Zatrzymał pociąg, bo chciał żeby maszynista go podwiózł
PAP - Biznes
17 sie 2022, 17:37

17.08.2022, Nisko (PAP) - 35-letni mężczyzna zmusił maszynistę pociągu towarowego do zatrzymania w Jarocinie (Podkarpackie) całego składu, po czym wtargnął do kabiny i zażądał od maszynisty, aby go podwiózł. Intruz został zatrzymany, a pociąg ruszył w dalszą drogę.

Jak poinformowała w środę policja w Nisku do zdarzenia doszło w niedzielę po południu. Dyżurny niżańskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zatrzymanym pociągu towarowym, na terenie gminy Jarocin.

Okazało się, że skład zatrzymał mężczyzna, który dostał się do kabiny i zażądał od maszynisty, aby go podwiózł. Ten wezwał policję.

"Na miejscu policjanci ustalili, że 35-letni mieszkaniec tej gminy przyjechał w rejon przejazdu kolejowego motocyklem i pozostawił go nieopodal torów. Następnie swoim zachowaniem spowodował, że maszynista zatrzymał skład, po czym wszedł do kabiny i chciał żeby go podwieźć" - przekazała policja.

Dodała, że podczas sprawdzania okazało się, że jego motocykl nie posiada obowiązkowego ubezpieczenia i aktualnych badań technicznych.

"W trakcie wykonywanych czynności mundurowi wyczuli od mężczyzny alkohol. Został mu pobrana krew do badań.35-latek został zatrzymany. Po wytrzeźwieniu poniesie konsekwencje swojego zachowania" - poinformowała policja.

Dodała, że po zakończonej interwencji pociąg ruszył w dalszą drogę. (PAP)

autorka: Agnieszka Pipała
viewtopic.php?f=1&t=249696&p=9470877#p9470860

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: dryniol co z hossą pokoleniową?

Postautor: dryniol » 18 sie 2022 10:27

Tyle robiłeś zapowiedzi i co? Pytam poważnie...kiedy wystartuje?

zenusiu69 na moich spółkach ze stopki zaczęła się już hossa (ZEPAK, Bogdanka, Enea, Tauron, Azoty Tarnów), albo konsolidacja przed hossą w przypadku pozostałych, więc Twoje pytanie jest bez sensu :roll: Owszem są branże i spółki na których hossa już była,
a teraz zaczęła się bessa, i jeżeli załapałeś się na takie spółki to na hossę możesz czekać do usranej śmierci zenusiu69, a póki co zaliczysz solidny wpier.dziel 8)
Jesteśmy w takim momencie cyklu koniunkturalnego, że potrzebna jest dobra selekcja, bo nie będzie szło wszystko do góry całą ławą i na co nie postawisz to zrobisz :roll: To jeszcze nie te czasy, ale takie też będą, tyle że za kilka latek zenusiu69, jak już Twoja PiSuarowa sekta zostanie wywalona na śmietnik historii, i przestanie robić syf w Polsce, oraz w spółkach którymi zarządza :idea: :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: dryniol co z hossą pokoleniową?

Postautor: Gibajacy_gibon » 18 sie 2022 11:07

Tyle robiłeś zapowiedzi i co? Pytam poważnie...kiedy wystartuje?
Zenek przestań się kompromitować publicznie durniol wielokrotnie to tłumaczył że on zarabia i na wzrostach i na spadkach ale na tych drugich oczywiście troszkę mniej wiec dla niego zawsze jest hossa.

Po za tym dla durniola spadki to I faza hossy czyli akumulacja.
Tak możemy się zj.e.bać poniżej 1000 na W20 i to cały czas bedzie hossa w I fazie i durniol cały czas bedzie miał racje a inni się mylili.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: dryniol co z hossą pokoleniową?

Postautor: dochodzeniowy » 18 sie 2022 11:45

Durniol wierzy w PiS a głosuje na PZPR.

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: dryniol co z hossą pokoleniową?

Postautor: zenek69 » 18 sie 2022 17:06

Tyle robiłeś zapowiedzi i co? Pytam poważnie...kiedy wystartuje?

zenusiu69 na moich spółkach ze stopki zaczęła się już hossa (ZEPAK, Bogdanka, Enea, Tauron, Azoty Tarnów), albo konsolidacja przed hossą w przypadku pozostałych, więc Twoje pytanie jest bez sensu :roll: Owszem są branże i spółki na których hossa już była,
a teraz zaczęła się bessa, i jeżeli załapałeś się na takie spółki to na hossę możesz czekać do usranej śmierci zenusiu69, a póki co zaliczysz solidny wpier.dziel 8)
Jesteśmy w takim momencie cyklu koniunkturalnego, że potrzebna jest dobra selekcja, bo nie będzie szło wszystko do góry całą ławą i na co nie postawisz to zrobisz :roll: To jeszcze nie te czasy, ale takie też będą, tyle że za kilka latek zenusiu69, jak już Twoja PiSuarowa sekta zostanie wywalona na śmietnik historii, i przestanie robić syf w Polsce, oraz w spółkach którymi zarządza :idea: :roll:
Co ty pie....r.do.lisz? Pisałeś że będzie hossa pokoleniowa na szerokim a nie że będzie rosnąć kilka twoich wynalazków z czego połowa leci na wstecznym....pytam gdzie ta hossa

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: dryniol co z hossą pokoleniową?

Postautor: dochodzeniowy » 18 sie 2022 18:53

Akurat to że czeka nas hossa to jest pewne jak w banku. Jesli w Bessie w 10 lat spólka rośnie 1000% to ile urosnie w hossie?

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: dryniol co z hossą pokoleniową?

Postautor: jarek111 » 19 sie 2022 19:59

Tyle robiłeś zapowiedzi i co? Pytam poważnie...kiedy wystartuje?

zenusiu69 na moich spółkach ze stopki zaczęła się już hossa (ZEPAK, Bogdanka, Enea, Tauron, Azoty Tarnów), albo konsolidacja przed hossą w przypadku pozostałych, więc Twoje pytanie jest bez sensu :roll: Owszem są branże i spółki na których hossa już była,
a teraz zaczęła się bessa, i jeżeli załapałeś się na takie spółki to na hossę możesz czekać do usranej śmierci zenusiu69, a póki co zaliczysz solidny wpier.dziel 8)
Jesteśmy w takim momencie cyklu koniunkturalnego, że potrzebna jest dobra selekcja, bo nie będzie szło wszystko do góry całą ławą i na co nie postawisz to zrobisz :roll: To jeszcze nie te czasy, ale takie też będą, tyle że za kilka latek zenusiu69, jak już Twoja PiSuarowa sekta zostanie wywalona na śmietnik historii, i przestanie robić syf w Polsce, oraz w spółkach którymi zarządza :idea: :roll:

no ale ty to samo piszesz od 2017 r i czy jest bessa czy hossa to i tak zarabiasz :)

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: dryniol co z hossą pokoleniową?

Postautor: dochodzeniowy » 19 sie 2022 22:25

Ceny emisji CO2 osiągnęły 100 euro za tonę a było 5 euro. I na tym Durniol zarabia.

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: dryniol co z hossą pokoleniową?

Postautor: jarek111 » 20 sie 2022 19:07

Ceny emisji CO2 osiągnęły 100 euro za tonę a było 5 euro. I na tym Durniol zarabia.

on zarabia zawsze bo to taki cudofix naszego grajdola 8)


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: dryniol co z hossą pokoleniową?

Postautor: dryniol » 20 sie 2022 20:05

Ceny emisji CO2 osiągnęły 100 euro za tonę a było 5 euro. I na tym Durniol zarabia.

on zarabia zawsze bo to taki cudofix naszego grajdola 8)


.

jarek111 giełdowy leszczu cały czas mnie zaczepiasz a potem będziesz miał problem, że Cię obrażam :roll:
U mnie w portfelu hossa jest od dwóch lat :idea: Masz w mojej stopce jakie spółki mam w portfelu (nic nie mam do ukrycia w przeciwieństwie do Ciebie), więc wystarczy jak kupisz sobie kalkulator (chyba Cię stać giełdowy leszczu), i policzysz jaką mam stopę z inwestycji na portfelu przez te dwa lata, (chyba że potrzebujesz również w gratisie od dryniola kilka korepetycji z matematyki, bo kalkulator Ci nie wystarczy, leszczu) :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: dryniol co z hossą pokoleniową?

Postautor: jarek111 » 20 sie 2022 21:13

Ceny emisji CO2 osiągnęły 100 euro za tonę a było 5 euro. I na tym Durniol zarabia.

on zarabia zawsze bo to taki cudofix naszego grajdola 8)


.

jarek111 giełdowy leszczu cały czas mnie zaczepiasz a potem będziesz miał problem, że Cię obrażam :roll:
U mnie w portfelu hossa jest od dwóch lat :idea: Masz w mojej stopce jakie spółki mam w portfelu (nic nie mam do ukrycia w przeciwieństwie do Ciebie), więc wystarczy jak kupisz sobie kalkulator (chyba Cię stać giełdowy leszczu), i policzysz jaką mam stopę z inwestycji na portfelu przez te dwa lata, (chyba że potrzebujesz również w gratisie od dryniola kilka korepetycji z matematyki, bo kalkulator Ci nie wystarczy, leszczu) :roll:

dryniol w twoim portfelu jest hossa od zawsze bo ty jestes ogolnie dzieckiem hossy :) pisales te swoje farmazony od 2017r kiedy tak jechales na caly gamedev .to ze ja nie mam obecnie akcji bo nie czuje bazy tez pisalem bo w przeciwienstwie do ciebie nie jestem osoba ktora musi caly czas zarabiac na grajdole (mam tez inne zrodlo dochodu) .druga bajka o ktorej pisalem jest taka ze fakt jestem leszczem i tego nie neguje tak jak pewnie 90 proc piszacych tutaj na forum nie jest zadnymi buffetami :) wiec geniuszu gieldy wyzywajacych innych ktorzy co by nie pisac stoja wyzej w zarobklach od ciebie i nadal sa leszczami radze wyluzowac , mniej pisac i brac dystans do siebie i innych .pozdr bez odbioru :)

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: dryniol co z hossą pokoleniową?

Postautor: incoqnito » 21 sie 2022 08:30

Dryniol to zwykła sz#mata! Zmienił stopkę, przesunął sobie horyzont inwestycyjny i dalej gra wielkiego ynwestora ch/j do szczania!

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wtedy kurs CDP 144zł potem historyczny szczyt, Tauron kurs 2zł potem szczy na 3,7zł. tyle, że ta ła#jza forumowa kupiła Taurona 28.02 2018r po 2,55zł i to na dwa lata :lol: :lol: :lol:

Obrazek
Obrazek
PKP Cargo brany nie mniej niż za 13,6zł gdzie jest kurs każdy wie!

Energę też masz przynajmniej od 2019r ynwestorze melepeto!
viewtopic.php?f=1&t=239101&p=9247778&hi ... a#p9247778


Nie chce mi się qrwo więcej wrzucać twoich złotych inwestycji, ale pewnie w 2024 znowu zmienisz sobie stopką na przesadnie zdołowane spólki w latach 2019 -2027 :mrgreen:

I nie pisz ch#ujku że ty pogrywaleś i sprzedawałeś bo to śmieszne! I nadal całe forum ma z ciebie polewkę bo w necie nic nie ginie szm#ato bez zasad!

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: dryniol co z hossą pokoleniową?

Postautor: zenek69 » 23 sie 2022 13:55

dryniolku dowiemy sie?

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: dryniol co z hossą pokoleniową?

Postautor: dryniol » 23 sie 2022 14:18

dryniolku dowiemy sie?

zenusiu69 u Ciebie nigdy nie będzie hossy, bo wszystko co kupujesz, kupujesz już na szczytach hossy, to po pierwsze :idea: 8)
przykład; wczoraj np. kupowałeś Sunex gdy już urósł prawie 1.000% :shock: :roll: Tak to nigdy nie zarobisz zenusiu69, tylko zarobią ci
którzy kupowali po 4 zł i wczoraj Tobie sprzedali :P
Po drugie; jak policzysz stopę zwrotu z mojego portfela (masz w mojej stopce) to Ci wyjdzie, że hossa u mnie w portfelu
jest od momentu skonfigurowania takiego portfela :idea:
Po trzecie; hossa na naszym rynku już jest, tylko trzeba się choć troszkę znać na AT, oraz na poszczególnych fazach hossy i bessy,
a Ty się zenusiu69 po prostu na tym nie znasz :roll:
Już pisałem co ja myślę o obecnej sytuacji i wyjaśniałem dlaczego uważam, że jesteśmy obecnie w pierwszej fazie hossy,
ale jeszcze raz specjalnie dla Ciebie to wkleję zenusiu69;

Hossa - Faza 1 - Akumulacja
Hamilton zauważył, że większość rynku nie potrafi odróżnić tej fazy od trendu wtórnego bessy. Pesymizm, przeważający pod koniec bessy, ciągle rządzi na początku hossy. To okres, gdy opinia publiczna stroni od giełdy, wiadomości ze spółek są złe, a oceny analityków notują minimalne poziomy. W tym momencie zaczyna się wzrost. Większość rynku czuje się zagubiona, tłum z niedowierzaniem patrzy na wzrosty cen akcji. To etap dla cierpliwych, którzy widzą korzyść w posiadaniu akcji na dłuższą metę. Pierwsza zwyżka jest więc reakcją na niedowartościowanie rynku.
W pierwszej fazie hossy ceny kształtują dno na wykresie i zaczytają po cichu rosnąć. Panuje powszechne powątpiewanie w początek nowej fali wzrostowej. Po tym jak ukształtuje się pierwsza "noga" trendu i zaczyna się korekta, pojawiają się głosy, że powraca bessa. Należy wtedy uważnie analizować sytuację. Jeśli korekta ta jest trendem wtórnym skończy się powyżej poprzedniego dołka. Po czym następuje kolejna faza wzrostów. Jeśli poprzedni szczyt zostanie pokonany potwierdza się hossa.
"Po okresie silnej bessy następuje proces akumulacji. Ta faza jest najtrudniejsza do zidentyfikowania, gdyż początkowo nie wiemy, czy mamy do czynienia z początkiem hossy, czy tylko z korektą bessy. W tej fazie ruchu tylko nieliczni zarabiają. Zwykle pierwszy ruch wzrostowy zostaje zniesiony w większej części."

- jesteś jednym z tych o których wspomina Hamilton :!:
- pesymizm na rynku dalej jest, prawda :?:
- opinia publiczna stroni od giełdy, prawda :?:
- wiadomości ze spółek nie są dobre, prawda :?:
- oceny analityków też nie są dobre, prawda :?:
- lada moment zacznie się wzrost :!:
- będziesz zagubiony tym wzrostem jak większość; o co chodzi, przecież spodziewałem się spadków :!:
- obecne ceny kształtują dno na wykresie, prawda :?:
- hossa wystartuje po cichu :!:
- będziesz jeszcze długo powątpiewał wtedy, że to początek hossy :!:
- pierwsza noga trendu na WIG-u już się ukształtowała; dołek 37.800 -16.03.2020, górka 74.500 - 15.10.2021 :!:
- zaczęła się korekta, która doszła obecnie na WIG-u do 54.000 punktów :!:
- pojawiają się głosy, że to bessa, o czym sam przecież piszesz obecnie na tym wątku, prawda :?:
- moim zdaniem obecnie to tylko korekta i skończy się powyżej 37.800 punktów na WIG-u :!:
- pierwszy ruch wzrostowy od 37.800 punktów do 74.500 punktów na WIG-u właśnie zostaje obecnie zniesiony
w większej części :!:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 147 gości