ZAMORDYZM GORSZY NIZ STALINIZM

wszystko na temat spółek publicznych
Boleńgpw
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 210
Rejestracja: 07 maja 2021 08:01

Re: ZAMORDYZM GORSZY NIZ STALINIZM

Postautor: Boleńgpw » 27 wrz 2022 16:57

jak chcesz wpłacić 5 tys do banku lub np pójdziesz na pocztę zrobić przelew jest się spisywanym i trzeba iść do US się spowiadać skąd posiada człowiek te pieniądze

Pisowskie skurwy...ny które kradną na potęgę chcą wiedzieć skąd mamy kasę :evil:
Pierre dolisz. Wpłacasz w bankomacie a ten się o nic nie pyta . W banku o nic się nie pytają . Następny gotów na turnus w Kocborowie.
byłem w 3 bankach musiałem w każdym pisać oświadczenie skąd mam kasę i mi tu nie *****...l gościu znajoma była na poczcie i ja spisali
zje,,,ie z pisu

REKLAMA


Boleńgpw
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 210
Rejestracja: 07 maja 2021 08:01

Re: ZAMORDYZM GORSZY NIZ STALINIZM

Postautor: Boleńgpw » 27 wrz 2022 17:00

a jak robisz internetowo przelewy często z banku do banku tez się musisz tłumaczyć ostatnio mialem taka sytuacje w ING tylko ty groszem nie śmierdzisz więc nie wiesz :twisted:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8086
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: ZAMORDYZM GORSZY NIZ STALINIZM

Postautor: incoqnito » 27 wrz 2022 17:05

Haha ale farmazonisz. O ile z pocztą sie nie odzywałem bo nie dawno tam nie byłem o tyle przelewy z banku do banku powyżej 5k zł robię często i nigdy nie musiałem się tłumaczyć skąd je mam czy dlaczego tej osobie je przelewam choć wg nazwiska to obca osoba czyt moja partnerka! To tylko jeden z przykładów, ale nigdy przy zadnym przelewie nie musiałem się z niczego tłumaczyć!

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: ZAMORDYZM GORSZY NIZ STALINIZM

Postautor: OSA » 27 wrz 2022 17:17

Nazywaj to jak chcesz, skurwysyństwem, złodziejstwem itd ale nie stalinizmem. Ktoś kto twierdzi że w Polsce jest stalinizm jest po prostu jeb$nięty!!!

kaczyzm jest jak stalinizm, ma te same hasła i te same metody działania :oops:
przykład z brzegu :
"Prawdziwi Polacy" i "prawdziwi patrioci" to tylko ci, którzy popierają PiS. Wszyscy inni to zdrajcy.
Śmieszne się to wydaja zwłaszcza w przypadku prezesa, który przesiedział cały stan wojenny w ciepłych bamboszach z kotem i z mamą, nawet komuniści nie chcieli go internować a lansuje się na największego bohatera RP a jego zwolennicy obrażają i poniżają prawdziwych bohaterów (np. poprzez "buczenie" w trakcie obchodów rocznicy powstania warszawskiego) i wiele innych przykladow

Boleńgpw
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 210
Rejestracja: 07 maja 2021 08:01

Re: ZAMORDYZM GORSZY NIZ STALINIZM

Postautor: Boleńgpw » 27 wrz 2022 17:19

Haha ale farmazonisz. O ile z pocztą sie nie odzywałem bo nie dawno tam nie byłem o tyle przelewy z banku do banku powyżej 5k zł robię często i nigdy nie musiałem się tłumaczyć skąd je mam czy dlaczego tej osobie je przelewam choć wg nazwiska to obca osoba czyt moja partnerka! To tylko jeden z przykładów, ale nigdy przy zadnym przelewie nie musiałem się z niczego tłumaczyć!
przelewy nie 5 tys tylko zrobisz np na 30- 40 tyś miesięcznie wtedy się czepiają a z gotówka idź do banku i miej 5 tyś zobaczymy co ci powiedzą :lol:

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: ZAMORDYZM GORSZY NIZ STALINIZM

Postautor: trance » 27 wrz 2022 17:21

Nie szalej za bardzo z tą gotówką.

https://businessinsider.com.pl/twoje-pi ... et/zbdjmmr

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8086
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: ZAMORDYZM GORSZY NIZ STALINIZM

Postautor: incoqnito » 27 wrz 2022 18:06

Haha ale farmazonisz. O ile z pocztą sie nie odzywałem bo nie dawno tam nie byłem o tyle przelewy z banku do banku powyżej 5k zł robię często i nigdy nie musiałem się tłumaczyć skąd je mam czy dlaczego tej osobie je przelewam choć wg nazwiska to obca osoba czyt moja partnerka! To tylko jeden z przykładów, ale nigdy przy zadnym przelewie nie musiałem się z niczego tłumaczyć!
przelewy nie 5 tys tylko zrobisz np na 30- 40 tyś miesięcznie wtedy się czepiają a z gotówka idź do banku i miej 5 tyś zobaczymy co ci powiedzą :lol:
Aż jutro pójdę i sprawdzę! Jednorazowo tyle nie robiłem ostatnio, ale kilka razy po 5k w sierpniu zdarzyło mi się i nikt w nic nie wnikał, ale może dopiero jestem na celowniku 8)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 214 gości