3 mld zł pójdą na kłamstwa i partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

wszystko na temat spółek publicznych
OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2460
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: OSA » 08 mar 2023 21:21

Anna Mucha wściekła na TVP Info. Aktorka uderza w publiczną telewizję

"Wiadomości" TVP Info wywołały niemałe kontrowersje po tym, jak na widocznych na ekranach paskach pojawiła się jednoznaczna informacja, że politycy Platformy Obywatelskiej są odpowiedzialni za śmierć 15-letniego Mikołaja Filiksa.

- To byłaby obraza dla szamba, gdyby nazwać tak TVP i funkcjonariusza Graczaka. Propagandowa szczujnia, na którą władza pompuje pieniądze - napisał na Twitterze Patryk Michalski z Wirtualnej Polski.
Więcej: https://rozrywka.radiozet.pl/plotki/ann ... ja-filiksa


Dopóki ci pseudodziennikarze nie poniosą konsekwencji ja, ani też myślę żaden uczciwy polityk, nie przyjdzie do waszego programu - oznajmił.

 - Od tygodnia nie mogę spać, bo myślę o tragedii syna Magdaleny Filiks. Niech odpoczywa w pokoju. A Tomasz Duklanowski, który ujawnił, że syna posłanki skrzywdził ***, niech zniknie na zawsze z życia publicznego - napisał na Twitterze dziennikarz RadioZET.pl, Radosław Gruca, przytaczając fragment podcastu "Podejrzani Politycy".
Więcej: https://rozrywka.radiozet.pl/plotki/ann ... ja-filiksa

REKLAMA


dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: dochodzeniowy » 08 mar 2023 22:10

TVN s ra na Polskę i na nasze wartości . Kłamie cała dobę i ma słuchaczy co nie świadczy zbyt dobrze o sprawności mózgu widzów tej komunistycznej szczekaczki. No cóz jest demokracja i każdy może klepać bzdury w sumie bezkarnie .

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2460
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: OSA » 08 mar 2023 23:24

TVN s ra na Polskę i na nasze wartości . Kłamie cała dobę i ma słuchaczy co nie świadczy zbyt dobrze o sprawności mózgu widzów tej komunistycznej szczekaczki. No cóz jest demokracja i każdy może klepać bzdury w sumie bezkarnie .


dochodzeniowy! nawet piotrowicz ma wyrobioną opinie nt. ,,inteligencji" takich jak ty pissowskich klakierów :cry: :oops:

Obrazek

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2460
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: 3 mld zł pójdą na kłamstwa i partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: OSA » 10 mar 2023 12:38

:shock:

Szokujące informacje.
Okazuje się, że firma Tomasza Duklanowskiego, który ujawnił w swoich materiałach dane dziecka – ofiary pedofilii, ma firmę zarejestrowaną w siedzibie PiS.
Biuro PiS dla okręgu 98 tej partii mieści się bowiem, w Pyrzycach przy ulicy Księcia Bogusława X 3 – to lokal na parterze (nad małym zoo). Dokładnie pod tym samym adresem znajduje się firma Dukla-Press Tomasza Duklanowskiego. To nie jest przypadek.

Powszechne oburzenie w Polsce budzi fakt, że Tomasz Duklanowski, prywatnie brat radnego PiS, otrzymał, najprawdopodobniej z prokuratury, niejawne informacje o ofierze pedofilii i ujawnił je. Zaszczute w wyniku wycieku informacji dziecko nie wytrzymało presji i popełniło samobójstwo. Wiele osób uważa, że Duklanowski ma krew tego dziecka na rękach.

Imię:TOMASZ
Nazwisko:DUKLANOWSKI

Firma przedsiębiorcy:
DUKLA-PRESS TOMASZ DUKLANOWSKI

NIP: 9551313113
REGON: 812634160
Forma prawna: CEIDG – Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą

Adres poczty elektronicznej:
DUKLAN@WP.PL
Ulica:
ul. Księcia Bogusława X
Numer:3
Lokal:–
Kod pocztowy:74-200
Poczta:Pyrzyce

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 3 mld zł pójdą na kłamstwa i partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: dochodzeniowy » 10 mar 2023 13:17

Kosa szczujesz jak owczarek radziecki.

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6118
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: AdmiralPiett » 12 mar 2023 00:49

[

dochodzeniowy! nawet piotrowicz ma wyrobioną opinie nt. ,,inteligencji" takich jak ty pissowskich klakierów :cry: :oops:

Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2460
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: OSA » 16 mar 2023 11:56

[

dochodzeniowy! nawet piotrowicz ma wyrobioną opinie nt. ,,inteligencji" takich jak ty pissowskich klakierów :cry: :oops:

Obrazek


,,CIEMNY ( pisowski) naród wszystko kupi " - kto to powiedział :?: :?:

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2460
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: OSA » 27 mar 2023 13:23

za PO dochody budżetu wynosiły 280 mld a za PIS 600 mld. Niby bez róznicy ale kazdy to czuje w swojej kieszeni.
A zdajesz sobie sprawę że im więcej pieniędzy ma budżet państwa, tym mniej ma społeczeństwo?
No chyba ze zrobimy drukarka brum brum i wydrukujemy np 200 mld zł... :)
TVPiS- Na ten permanentny festiwal nienawiści i pogardy władze Prawa i Sprawiedliwości przez siedem lat przeznaczyły z pieniędzy podatników 12,8 mld zł. Za te pieniądze zrobiono największy ściek w historii Polski.
Każda z partii chciała kłaść łapę na TVP. Ale żadna opcja polityczna nie doprowadziła tego medium do stanu takiej patologii, z jaką mamy do czynienia teraz.
Kiedy Kurski przeprosi Polaków za „ciemny lud to kupi” to zły i podły człowiek jest. Razem z Kaczyńskim nikczemnie okłamują Polaków. Tumanią wg wzoru jak Putin otumanił swoich! :oops: :oops: :oops:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 3 mld zł pójdą na kłamstwa i partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: dochodzeniowy » 27 mar 2023 14:56

Kosa za mało płacisz na NFZ . Chcesz się leczyć za pieniądze podatników ? Porady psychiatryczne nie są tanie a wiązanie pasami do wyra , tez kosztuje .

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2460
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: 3 mld zł pójdą na kłamstwa i partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: OSA » 28 mar 2023 13:55

Kosa za mało płacisz na NFZ . Chcesz się leczyć za pieniądze podatników ? Porady psychiatryczne nie są tanie a wiązanie pasami do wyra , tez kosztuje .

ja korzystam z prywatnej służby zdrowia bo państwowa za obecnej wladzy pis leży i kwiczy na świnia :oops: :oops:

Średni czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty wydłużył się ponad dwukrotnie między 2018 a 2022 r. :oops: :oops:

brawo pis, brawo złodziejska zmiana :cry:

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2460
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: 3 mld zł pójdą na kłamstwa i partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: OSA » 03 kwie 2023 18:34

W wywiadzie dla tygodnika Sieci"
@BeataSzydlo
powiedziała, że "kolejna kadencja PiS pozwoli dokończyć zmiany w Polsce, uczynić je niemożliwymi do cofnięcia".
Wiecie, co by to oznaczało?
Koniec praw kobiet, koniec wolnych mediów, koniec wolnych sądów, koniec z wolnym wyborem stylu życia, koniec z krytyką władzy.
Tylko posłuszeństwo partii, publiczna kasa wyłącznie dla swoich, brak inwestycji, zacofanie kraju, edukacja na dramatycznie niskim poziomie, zadłużanie przyszłych pokoleń na potęgę, możliwy #Polexit, itd.
Stach pomyśleć...

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 3 mld zł pójdą na kłamstwa i partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: dochodzeniowy » 03 kwie 2023 18:42

Pierre Dolisz Kosa i sam w to nie wierzysz. Takiego rozkwitu Państwa Polskiego jak za PISU to chyba tylko rok 1980 /1981, bo nie pamietam. Gdyby wtedy zrobili okragły stół to dzis byśmy byli 20 lat do przodu. Ale do władzy doszła twardogłowość co dziś jest w PO. :twisted:

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6118
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: 3 mld zł pójdą na kłamstwa i partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: AdmiralPiett » 04 kwie 2023 22:27

Rok 1980-81 to byl rzeczywiscie "rozkwit"

Jedynie herbata i ocet w sklepach

a potem i herbaty zabraklo !

:shock:
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2460
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: 3 mld zł pójdą na kłamstwa i partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: OSA » 20 kwie 2023 12:42

Krzysztof Dracz: Przede wszystkim jestem człowiekiem, obywatelem i mam swój światopogląd. Nie zamierzam go ukrywać. Ktoś, kto para się aktorstwem, może zagrać wszystko. Może nawet zeszmacić się, pracując w TVP i będąc twarzą tej stacji. A gdy ktoś mu coś zarzuci, zapewne będzie bronił się tym, że po prostu uprawia swój zawód. Dejmek mówił, że aktor jest do grania, a d**a do srania. Zgoda. Ale ja uważam, że praca to tylko praca. A to, jakim jesteś człowiekiem, zostaje z tobą na całe życie. I to wydaje mi się najważniejsze.

To, że aktor powinien być bezstronny, jest taką samą bzdurą, jak to, że nie ma nic gorszego niż inteligentny aktor. Kto to wymyślił?

Może komuś chodziło o to, że ktoś, kto wykonuje ten zawód, nie powinien być z zamiłowania filologiem lub profesorem uniwersyteckim i opierać się wyłącznie na teorii. Ale dla mnie nie ma nic gorszego niż głupi aktor. Zwłaszcza na próbach.

Nie boi się pan, że za swoje poglądy trafi pan na czarną listę w TVP?

Nie, bo moja noga i tak tam nie stanie. Kiedyś grałem w serialach TVP, ale odkąd rządzący w niej PiS pokazał swoje prawdziwe oblicze, nie przyjmuję żadnych propozycji od tej telewizji. A dostaję im całkiem sporo.

Dopóki władza się nie zmieni, nie zmierzam współpracować z TVP. Mogą mnie wpisać nawet na dziesięć czarnych list. Nawet by mi to pochlebiało


https://plejada.pl/newsy/krzysztof-drac ... lo/efezvbk

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 3 mld zł pójdą na kłamstwa i partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: dochodzeniowy » 20 kwie 2023 13:34

Onet to szam bo. Kto tam idzie to tapla się w g w nie. Tvp to przy tym salon z perfumami.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości