3 mld zł pójdą na kłamstwa i partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

wszystko na temat spółek publicznych
dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: dryniol » 04 gru 2022 08:56

Obrazek
m|u|m|i|n|e|k to że dochodzeniowy jest ma.tołem do kwadratu, to już dużo wcześniej od Ciebie rozpracowałem ten fakt, a Tobie zajęło to troszkę więcej czasu :P Mniej więcej tak samo jak spółki z mojej stopki. Tu także troszkę później je rozpracujesz niż ja,
że to dobry i tani towar był :P Ale jak to mówią; "lepiej późno, niż wcale" :P
Dochodzeniowy ma.toł myśli, że Kłamczyński i Pinokio Ma.toł.usz z własnej kieszeni dają te 18 i 20 emerytury, kupując sobie głosy u tę.paków pokroju dochodzeniowy :roll:
Ostatnio zmieniony 04 gru 2022 09:37 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: NiKtoś » 04 gru 2022 09:36

Rozpracowanie :lol: :lol: Co za bzdury.. Oczywscie dochodzeniowy nie jest deb/ilem a 200% zwolennikiem PIS. A skoro to jest jasne od wielu lat to nie wiem po co go przekonujacie i dyskutujecie tracac swoj cenny czas na logike gdzie ta logika przy totalnej wiernosci bedzie zawsze negowana. Pis na/sr/a ludziom na glowe to fanatyk powie ze to taka czekolada tylko niemcy cos dodali niedobrego , bedzie zawsze zgodny z linia partii :mrgreen:
Obrazek
m|u|m|i|n|e|k to że dochodzeniowy jest ma.tołem do kwadratu, to już dużo wcześniej od Ciebie rozpracowałem ten fakt, a Tobie zajęło to troszkę więcej czasu :P Mniej więcej tak samo jak spółki z mojej stopki. Tu także troszkę później je rozpracujesz niż ja, że to dobry i tani towar był :P Ale jak to mówią; "lepiej późno, niż wcale" :P
Dochodzeniowy ma.toł myśli, że Kłamczyński i Pinokio Ma.toł.usz z własnej kieszeni dają te 18 i 20 emerytury, kupując sobie głosy u tę.paków pokroju dochodzeniowy :roll:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8581
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: dryniol » 04 gru 2022 09:46

Rozpracowanie :lol: :lol: Co za bzdury.. Oczywscie dochodzeniowy nie jest deb/ilem a 200% zwolennikiem PIS. A skoro to jest jasne od wielu lat to nie wiem po co go przekonujacie i dyskutujecie tracac swoj cenny czas na logike gdzie ta logika przy totalnej wiernosci bedzie zawsze negowana. Pis na/sr/a ludziom na glowe to fanatyk powie ze to taka czekolada tylko niemcy cos dodali niedobrego , bedzie zawsze zgodny z linia partii :mrgreen:
Obrazek
m|u|m|i|n|e|k to że dochodzeniowy jest ma.tołem do kwadratu, to już dużo wcześniej od Ciebie rozpracowałem ten fakt, a Tobie zajęło to troszkę więcej czasu :P Mniej więcej tak samo jak spółki z mojej stopki. Tu także troszkę później je rozpracujesz niż ja, że to dobry i tani towar był :P Ale jak to mówią; "lepiej późno, niż wcale" :P
Dochodzeniowy ma.toł myśli, że Kłamczyński i Pinokio Ma.toł.usz z własnej kieszeni dają te 18 i 20 emerytury, kupując sobie głosy u tę.paków pokroju dochodzeniowy :roll:

NiKtoś tu już nie chodzi o tego dochodzeniowego ma.toła, który ślepo jest "zakochany" w swoim PiSuarowym szambie i Novicie,
która zaczęła dwa lata temu kilkuletnią bessę :roll: Chodzi o to, że przez takich ma.tołów (poprzez ich wybory), niszczona jest nasza Ojczyzna, a dzięki takim właśnie dyskusjom na forum, dużo innych osób może przejrzeć w końcu na oczy :|
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: dochodzeniowy » 08 gru 2022 17:42

Skoro PiS niszczy Polskę to dlaczego dochody budżetu są 100% wyższe niż za rządów Kopacz i Tuska. Dochody liczone w euro. Dziś Glapa powiedział ,że jeszcze dwie kadencję PiSu i dogonimy w sile nabywczej Francję.

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3556
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: koordynator1 » 08 gru 2022 18:46

ruska pi-SSdo Z ostatniej chwili: amerykańscy naukowcy, po czterech latach żmudnych badań i eksperymentów udowodnili ostatecznie, że przeciętny pies, wąchając "d...ę" innego psa przez 10 sekund, otrzymuje więcej rzetelnych informacji niż widz TVP oglądając całe wydanie Wiadomości.. :evil: :evil:

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: OSA » 08 gru 2022 20:13

ruska pi-SSdo Z ostatniej chwili: amerykańscy naukowcy, po czterech latach żmudnych badań i eksperymentów udowodnili ostatecznie, że przeciętny pies, wąchając "d...ę" innego psa przez 10 sekund, otrzymuje więcej rzetelnych informacji niż widz TVP oglądając całe wydanie Wiadomości.. :evil: :evil:

Szydło w 2015 roku zapowiedziała, że PiS obróci "Polskę w ruinę", i dotrzymuje słowa. Ale za rok będzie Trybunał dla barbarzyńców za niszczenie naszego kraju 8)

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: dochodzeniowy » 08 gru 2022 22:17

ruska pi-SSdo Z ostatniej chwili: amerykańscy naukowcy, po czterech latach żmudnych badań i eksperymentów udowodnili ostatecznie, że przeciętny pies, wąchając "d...ę" innego psa przez 10 sekund, otrzymuje więcej rzetelnych informacji niż widz TVP oglądając całe wydanie Wiadomości.. :evil: :evil:
Co ty wąchasz mnie nie interesuje .

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: dochodzeniowy » 09 gru 2022 10:37

dotarcie do zakutych łbów musi kosztować.

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3556
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: koordynator1 » 09 gru 2022 10:38

ruska pi-SSdo Z ostatniej chwili: amerykańscy naukowcy, po czterech latach żmudnych badań i eksperymentów udowodnili ostatecznie, że przeciętny pies, wąchając "d...ę" innego psa przez 10 sekund, otrzymuje więcej rzetelnych informacji niż widz TVP oglądając całe wydanie Wiadomości.. :evil: :evil:
Co ty wąchasz mnie nie interesuje .
ruski chսjku to odnosiło do takiej pi-SSdy ale widać analfabeta pi-SSdowski to nie poradzisz :evil: :evil:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: dochodzeniowy » 09 gru 2022 16:07

dotarcie do zakutych łbów musi kosztować.

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3556
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: koordynator1 » 25 sty 2023 17:52

Następne rozdawnictwo ale myślę że będzie to musiał oddać,,Suma zwala z nóg. Tyle Rydzyk dostał od MON ponad 700 tys. zł. Tyle Ministerstwo Obrony zapłaciło Telewizji Trwam za propagowanie służby wojskowej na antenie. Tyle, że - jak wskazują badania oglądalności - widzami kanału redemptorystów w większości są osoby 50+. Czyli nie w wieku poborowym.'' :evil: :evil:


https://wiadomosci.wp.pl/zawrotne-sumy- ... 163176608a

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: dochodzeniowy » 25 sty 2023 18:08

Dziś 700k PLN stało na fixingu na Cognorze. Zawrotna suma ?

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2457
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: OSA » 01 lut 2023 17:06

Następne rozdawnictwo ale myślę że będzie to musiał oddać,,Suma zwala z nóg. Tyle Rydzyk dostał od MON ponad 700 tys. zł. Tyle Ministerstwo Obrony zapłaciło Telewizji Trwam za propagowanie służby wojskowej na antenie. Tyle, że - jak wskazują badania oglądalności - widzami kanału redemptorystów w większości są osoby 50+. Czyli nie w wieku poborowym.'' :evil: :evil:


https://wiadomosci.wp.pl/zawrotne-sumy- ... 163176608a
tu sa stare dane, bo PIS przynjamniej 3 razy tyle juz dał rydzykowi

http://www.dlugwdziecznosci.pl/

Odkąd u władzy jest Prawo i Sprawiedliwość, ojciec Tadeusz Rydzyk nie może narzekać na trudności z dotarciem do publicznych środków. W ostatnich pięciu latach z różnych ministerstw i instytucji mógł dostać na różne projekty nawet 325 mln zł.

https://www.money.pl/gospodarka/pieniad ... 9984a.html
:x :x

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: dochodzeniowy » 02 lut 2023 16:59

Pis wygospodarował bilion złotych z tego co PO nie potrafiło wysupłać 1 pln. :idea:

chandlerr
Chorąży
Posty: 812
Rejestracja: 08 paź 2015 23:11

Re: 3 mld zł pójdą na partyjną propagandę PiS w mediach publicznych

Postautor: chandlerr » 03 lut 2023 10:45

Wygospodarował czy wydrukował? :P


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 128 gości