List gończy za kasjerką CBA.

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

List gończy za kasjerką CBA.

Postautor: NiKtoś » 07 kwie 2023 09:38

Sprytna baba . Wodzi za nos caly CBA od lat. Nie ma ochoty tez po kradziezy szmalu na 9 mln isc odsiedziec kare w wiezieniu . Stac ja bylo na najlepszych adwokatów ( za co skoro szmal przepadł ?? ) ,ale tym razem sad stanal na wyskosci zadania i wszystkie sztuczki prawne , dzieci, zdrowie, szoki pourazowe i co tam jeszcze mozliwe poodrzucal. Skoro tak .. to rzekomo chora i biedna Kasjerka zapadła sie pod ziemie.. Byl taki film "Rekrut" z Alem Pacino. Ten kto ja zrekrutowal moglby tez z duma powiedziec.. Mialem nosa ze sie nadaje do CBA jak nikt inny. Moze tam powinna byc kierownikiem nie kasjerka ?? Póki co jednak jest zlodziejka choc na pewno niezwykłą. Dorwac , posadzic i dorzucic roczek za uchylanie sie od kary... :mrgreen:

Nie stawiła się do odbycia kary

Katarzyna G., była pracownica pionu finansowego CBA, która została skazana za wynoszenie służbowych pieniędzy, nie stawiła się do odbycia kary — ustaliła "Rzeczpospolita". Sąd Okręgowy w Warszawie zarządził poszukiwanie skazanej listem gończym. Katarzyna G. doprowadziła do największego skandalu finansowego w służbach specjalnych.

Była kasjerka CBA do tej pory nie stawiła się do odbycia kary, miesiącami składała wnioski o odroczenie wykonania wyroku, aż w końcu zniknęła
Jej matka – według nieoficjalnych informacji "Rzeczpospolitej" – miała powiedzieć policjantom, że "córka może przebywać na leczeniu", ale nie podała gdzie
Przez dwa lata Katarzyna G., kasjerka CBA, wyniosła z tej instytucji ponad dziewięć mln zł. Wszystko przekazywała mężowi uzależnionemu od hazardu. Została skazana na sześć lat i cztery miesiące pozbawienia wolności
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości