5 PLN za LITR paliwa-Tusk

wszystko na temat spółek publicznych
dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 5 PLN za LITR paliwa-Tusk

Postautor: dochodzeniowy » 05 sty 2024 16:57

Pytaj Tuska SB cka świnio.

REKLAMA


maniek.gieldowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 335
Rejestracja: 12 kwie 2019 20:59

Re: 5 PLN za LITR paliwa-Tusk

Postautor: maniek.gieldowy » 05 sty 2024 17:24

Czy nie było wcześniej informacji o tym, że benzyna E10 będzie wprowadzona w Polsce w 2030 roku, w każdym razie nie w 2024 roku? :?:

maniek.gieldowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 335
Rejestracja: 12 kwie 2019 20:59

Re: 5 PLN za LITR paliwa-Tusk

Postautor: maniek.gieldowy » 05 sty 2024 17:28

Mam.

https://businessinsider.com.pl/poradnik ... my/2s326d7
Zmiana na stacjach paliw jest efektem unijnych regulacji nakazujących Polsce osiągnięcie do 2030 r. zużycia paliw pochodzących z surowców odnawialnych wykorzystywanych w transporcie na poziomie 14 proc.

Nie mogli zaczekać do 2024 roku?

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3611
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: 5 PLN za LITR paliwa-Tusk

Postautor: koordynator1 » 05 sty 2024 18:38

ubеk pi-SSdowski cwеlu piSSia świnio.Na razie to słynny polski paleontolog przeprowadził badania czego dowodem jest że przeciętny pi-SSdowiec pochodzi od PRA ŚWINI gdyż albo pisze o ŚWINIACH lub kwiczy na portalach internetowych albo pisze o kwiczeniu. :evil: :evil:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3611
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: 5 PLN za LITR paliwa-Tusk

Postautor: koordynator1 » 05 sty 2024 18:39

ubеk pi-SSdowski cwеlu kłamiesz jak każda pi-SSdowska kսrwa wiadomo kto wysyłał to paliwo do ukrów :evil: :evil:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 5 PLN za LITR paliwa-Tusk

Postautor: dochodzeniowy » 06 sty 2024 16:21

SB ecka kólwo jesteś liderem która pisze o kwiku . Poczytaj się przegryzając grudki kupo gwna.

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3611
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: 5 PLN za LITR paliwa-Tusk

Postautor: koordynator1 » 06 sty 2024 21:37

nic nie dociera jednak ale do takich pi-SSd to nic nie dociera na dodatek nic pi-SSdo nie potrafisz wymyślić ale przecież pi-SSdy tylko potrafią kogoś naśladować a nie coś wymyślić :arrow: ubеk pi-SSdowski cwеlu piSSia świnio.Na razie to słynny polski paleontolog przeprowadził badania czego dowodem jest że przeciętny pi-SSdowiec pochodzi od PRA ŚWINI gdyż albo pisze o ŚWINIACH lub kwiczy na portalach internetowych albo pisze o kwiczeniu. :evil: :evil:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: 5 PLN za LITR paliwa-Tusk

Postautor: dochodzeniowy » 06 sty 2024 22:45

Coopo gwna SB cki kurze nie powtarzaj się SB ecka parówo.

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3611
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: 5 PLN za LITR paliwa-Tusk

Postautor: koordynator1 » 07 sty 2024 08:35

ubеk pi-SSdowski cwеlu nazwa dochodzeniowy nie wzięła się z nieba także dobrze wszystkim wiadomo cwеlu czym śmierdzisz nie wspomnę o koprofilii :evil: :evil:

Martyr
Kapitan
Posty: 43923
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: 5 PLN za LITR paliwa-Tusk

Postautor: Martyr » 08 sty 2024 11:49

Po co się wyzywacie, przecież to wszystko w imię POJEDNANIA narodu obwieszczonego przez tuskomatołka w neoorędziu noworocznym, co już jest właśnie realizowane :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3611
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: 5 PLN za LITR paliwa-Tusk

Postautor: koordynator1 » 08 sty 2024 19:00

Po co się wyzywacie, przecież to wszystko w imię POJEDNANIA narodu obwieszczonego przez tuskomatołka w neoorędziu noworocznym, co już jest właśnie realizowane :lol: :lol: :lol: :lol:
pi-SSdy ten naród podzieliły dlatego jest jak jest :evil: :evil:

Martyr
Kapitan
Posty: 43923
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: 5 PLN za LITR paliwa-Tusk

Postautor: Martyr » 08 sty 2024 19:41

Po co się wyzywacie, przecież to wszystko w imię POJEDNANIA narodu obwieszczonego przez tuskomatołka w neoorędziu noworocznym, co już jest właśnie realizowane :lol: :lol: :lol: :lol:
pi-SSdy ten naród podzieliły dlatego jest jak jest :evil: :evil:
Ja uważam, że jednak kvrwy peowskie i co gorsza dalej dzielą, pomimo tych gęb pełnych frazesów.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3611
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: 5 PLN za LITR paliwa-Tusk

Postautor: koordynator1 » 08 sty 2024 20:26

Widzę że masz bardzo krótki wzrok jak przez te lata tego nie widziałeś i tak dałeś się przekabacić ale nie wnikam każdy ma swoje zdanie :evil: :evil:

Martyr
Kapitan
Posty: 43923
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: 5 PLN za LITR paliwa-Tusk

Postautor: Martyr » 08 sty 2024 21:10

Widzę że masz bardzo krótki wzrok jak przez te lata tego nie widziałeś i tak dałeś się przekabacić ale nie wnikam każdy ma swoje zdanie :evil: :evil:
To samo mogę napisać o Tobie.....i tak, każdy ma swoje zdanie i zdaje się go nie zmieni.

Ale to zazwyczaj wynika z określenia się po czyjej stronie się jest, albo po czyjej stronie na pewno się nie jest, również wynika z wychowania się w określonym środowisku jak i przebywania w nim od wczesnych lat dzieciństwa, co następnie definiuje postawę życiową (światopoglądową oraz ideologiczną), upraszczając - prawy/lewy i choć Ty cały czas twierdzisz, że jesteś bezstronny, to Twoje działania na tym forum aż nadto pokazują z kim sympatyzujesz albo do kogo Ci bliżej :evil: :evil: :evil: :evil:

PS1. Nikt mnie nie przekabacił, gdyż przekabacać nie musiał, moja postawa światopoglądowa (prawicowiec) jest niezmienna od wczesnych lat dzieciństwa właśnie.

PS2. Co do tego mitycznego podziału, to przypomnij sobie jak się zakończyły pierwsze wybory, kiedy powstały PO oraz PiS, kto wówczas minimalnie wygrał i kto się potem obraził i nie poszedł w koalicję, pomimo wcześniejszych zapowiedzi przedwyborczych, tylko w opozycję, bo od tego się wszystko zaczęło, właśnie dzielenie społeczeństwa, które eskaluje do dnia dzisiejszego.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3611
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: 5 PLN za LITR paliwa-Tusk

Postautor: koordynator1 » 08 sty 2024 23:29

Widzę że masz bardzo krótki wzrok jak przez te lata tego nie widziałeś i tak dałeś się przekabacić ale nie wnikam każdy ma swoje zdanie :evil: :evil:
To samo mogę napisać o Tobie.....i tak, każdy ma swoje zdanie i zdaje się go nie zmieni.

Ale to zazwyczaj wynika z określenia się po czyjej stronie się jest, albo po czyjej stronie na pewno się nie jest, również wynika z wychowania się w określonym środowisku jak i przebywania w nim od wczesnych lat dzieciństwa, co następnie definiuje postawę życiową (światopoglądową oraz ideologiczną), upraszczając - prawy/lewy i choć Ty cały czas twierdzisz, że jesteś bezstronny, to Twoje działania na tym forum aż nadto pokazują z kim sympatyzujesz albo do kogo Ci bliżej :evil: :evil: :evil: :evil:

PS1. Nikt mnie nie przekabacił, gdyż przekabacać nie musiał, moja postawa światopoglądowa (prawicowiec) jest niezmienna od wczesnych lat dzieciństwa właśnie.

PS2. Co do tego mitycznego podziału, to przypomnij sobie jak się zakończyły pierwsze wybory, kiedy powstały PO oraz PiS, kto wówczas minimalnie wygrał i kto się potem obraził i nie poszedł w koalicję, pomimo wcześniejszych zapowiedzi przedwyborczych, tylko w opozycję, bo od tego się wszystko zaczęło, właśnie dzielenie społeczeństwa, które eskaluje do dnia dzisiejszego.
Młody jesteś ale co ja na to poradzę znam ludzi którzy byli gdzie indziej a później w pi-SSd i takich co byli gdzie indziej a teraz w peło całkiem inni ludzie ale znam z tych innych opcji tylko jedna rzecz ja nigdy nie byłem kibolem a wiadomo zawsze jak tam było skini itd :evil: :evil:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 205 gości