Kamiński i Wąsik- winni czy niewinni

wszystko na temat spółek publicznych
OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2460
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Kamiński i Wąsik- winni czy niewinni

Postautor: OSA » 15 sty 2024 12:18

:!: :!: :!:

"Ważne oświadczenie Powstańców Warszawskich ws. znieważenia Pomnika AK i Polskiego Państwa Podziemnego:
"My, żyjący jeszcze żołnierze Armii Krajowej z największym oburzeniem i rozpaczą przyjęliśmy fakt wyświetlenia na pomniku AK przed Sejmem w Warszawie dużego obrazu z wizerunkami skazanych prawomocnie przestępców i zrównanie ich z naszą walką o Polskę". Wanda Traczyk-Stawska ps. "Pączek", Anna Przedpełska-Trzeciakowska ps. "Grodzka", Krystyna Zachwatowicz-Wajda ps. "Czyżyk"

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7439
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Kamiński i Wąsik- winni czy niewinni

Postautor: NiKtoś » 15 sty 2024 12:50

Naprawdę fajne ze poszli sobie jak do hotelu na 2 nocki do palacu prezydenckiego. Ale jaja, w dodatku kto ?? Pulkownicy ABW z ochrony prezydenta ?? Nie chcieli brac udzialu w tej farsie i pomogli policji capnac tych cwaniaczków za pomoca podstepu ?? Przeciez to polski Brudny Harry sie klania ktory dzialal poza prawem, ale jednak zgodnie z prawem :lol: :mrgreen: I jeszce wykorzystali moment jak pan prezydent musial jechac na wazne spotkanie z Cichauską. Zeby przeprowadzic akcje godna Bonda. Obie strony widze graja nieczysto na zasadzie.. Aaa wy takie hu/je ?? To my takie jeb/ańce !!! :shock: :shock: :shock: :oops:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3604
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Kamiński i Wąsik- winni czy niewinni

Postautor: koordynator1 » 15 sty 2024 12:57

Niech siedzą jak najdłużej ,,Ofiara kamińskiego i wąsika zabrała głos. "Byłam podsłuchiwana, wręcz upodlona" :evil: :evil:



https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/ofia ... na/svl9tyx

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kamiński i Wąsik- winni czy niewinni

Postautor: dochodzeniowy » 15 sty 2024 14:04

Niech siedzą jak najdłużej ,,Ofiara kamińskiego i wąsika zabrała głos. "Byłam podsłuchiwana, wręcz upodlona" :evil: :evil:



https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/ofia ... na/svl9tyx
Zmoczyłeś się jak to czytałeś. Czy żeś rałeś ?

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3604
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Kamiński i Wąsik- winni czy niewinni

Postautor: koordynator1 » 15 sty 2024 14:27

ubеk pi-SSdowski cwеlu wyj wyj ale widzę że tematy piSSingowe jak koprofilskie są pi-SSdzie bliskie :evil: :evil:

trader75
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 376
Rejestracja: 17 maja 2020 17:43

Re: Kamiński i Wąsik- winni czy niewinni

Postautor: trader75 » 15 sty 2024 19:22


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7439
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Kamiński i Wąsik- winni czy niewinni

Postautor: NiKtoś » 18 sty 2024 12:13

Wypływaja ludziki zwiazani z ta sprawą. Teraz jest jakis list pana Ryby.. Do prezydenta Dudy i oczywista mediow.. Sam Ryba o czym nie wiedzialem zwial za granice i nie mogli go znalezc.. W tym lisciku ujawnia rzeczy tajne z procesui calej tej akcji. Nie chce mi sie tego czytac bo za dlugie, ale podobno megasensacje o tej sprawie. Poczekam az ktos przeczyta i stresci to :mrgreen: :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kamiński i Wąsik- winni czy niewinni

Postautor: dochodzeniowy » 18 sty 2024 13:04

Ryba to gangster. On nie mówi o łapówce tylko o wynagrodzeniu za załatwienie sprawy. Przecież to jest jedno i to samo.

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2460
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Kamiński i Wąsik- winni czy niewinni

Postautor: OSA » 18 sty 2024 17:26

List Piotra Ryby do Andrzeja Dudy
"Niech Kamiński i Wąsik dziękują Bogu, że te materiały są tajne i za ich upublicznienie grozi kara więzienia. Bo dzisiaj zamiast wieców wsparcia pod więzieniami, płonęłyby kukły osadzonych ministrów" - czytamy. Piotr Ryba stwierdził też, że "złamie teraz prawo, ale zdradzi, jak nastąpiło zakwalifikowanie Andrzeja Leppera do grupy przestępczej i objęcie go śledztwem i kontrolą operacyjną".

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3604
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Kamiński i Wąsik- winni czy niewinni

Postautor: koordynator1 » 18 sty 2024 17:29

To czekamy co czas pokaże widzę że coraz mniej wycia bo wychodzą różne kwestie :evil: :evil:

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8111
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Kamiński i Wąsik- winni czy niewinni

Postautor: incoqnito » 19 sty 2024 12:59

Niech siedzą jak najdłużej ,,Ofiara kamińskiego i wąsika zabrała głos. "Byłam podsłuchiwana, wręcz upodlona" :evil: :evil:



https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/ofia ... na/svl9tyx
Wrzuć coś o ofiarach tych 4300 bandytów i morderców których ułaskawił Kwaśniewski....

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kamiński i Wąsik- winni czy niewinni

Postautor: dochodzeniowy » 19 sty 2024 13:48

Ułaskawienia za kasę. Czasy Wałęsy i Kwacha to było el Dorado dla kopert. Niczego bez koperty nie dało się załatwić . Dobrze pamiętam te czasy. A ja ile z tego będę miał ? To było normalne pytanie. Dzięki takim ludziom co ich Tusk posadził słyszy się to już bardzo rzadko

OSA
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2460
Rejestracja: 29 lip 2021 15:02

Re: Kamiński i Wąsik- winni czy niewinni

Postautor: OSA » 19 sty 2024 15:42

Ułaskawienia za kasę. Czasy Wałęsy i Kwacha to było el Dorado dla kopert. Niczego bez koperty nie dało się załatwić . Dobrze pamiętam te czasy. A ja ile z tego będę miał ? To było normalne pytanie. Dzięki takim ludziom co ich Tusk posadził słyszy się to już bardzo rzadko
ciekawe, czy prezydent Duda przyjmuje żony wszystkich kryminalistów i współczują im nakazuje wypuścić ich z więzień :?: :?: :?: Wrażliwe ma serduszko nasz pan prezydent :oops: ale ani drgnęło, kiedy polskie kobiety były bite teleskopowymi pałami, młodej dziewczynie złamano rękę, poniżano babcię Kasię itp, itd. Ale koleś to koleś! To sprawiedliwość w pojęciu Pis :!:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kamiński i Wąsik- winni czy niewinni

Postautor: dochodzeniowy » 19 sty 2024 17:03

Kosa dr bilu to są policjanci a kryminalista ich posłał do więzienia. Odwołanie w SN było po myśli osadzonych. Jednak kryminalista tego nie uznał . Wąsik ma tylko jeden wyrok sn po jego myśli. Kamiński ma dwa ale prawo jest takie , że nie sądzi się spraw już osądzonych a po drugie jeśli jest wątpliwość to przyjmuje się wersję korzystną dla podejrzanych. Już nie będę mówił o prawie łaski bo dr bil i tak tego nie zrozumie

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3604
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Kamiński i Wąsik- winni czy niewinni

Postautor: koordynator1 » 19 sty 2024 17:31

Niech siedzą jak najdłużej ,,Ofiara kamińskiego i wąsika zabrała głos. "Byłam podsłuchiwana, wręcz upodlona" :evil: :evil:



https://kobieta.onet.pl/wiadomosci/ofia ... na/svl9tyx
Wrzuć coś o ofiarach tych 4300 bandytów i morderców których ułaskawił Kwaśniewski....
4300 pierwsze słyszę dawaj listę jestem ciekawy :evil: :evil:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 240 gości