CD PROJEKT księga XXXIV za trzy lata trzy razy wyżej

wszystko na temat spółek publicznych
młoddy
Podporucznik
Posty: 12599
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: CD PROJEKT księga XXXIV za trzy lata trzy razy wyżej

Postautor: młoddy » 23 sty 2024 14:55

Nie ma czegoś takiego jak armia natowska.
W lotnictwie jest, w systemach szkolenia jest, w logistyce i dostawach sprzętu też jest. Samo lotnictwo ma wielokrotną przewagę nad rosyjskim. Atak lądowy przeciwko potędze lotniczej byłby nieskuteczny.

Zdecydowanie przeceniasz Rosjan. Na razie nie potrafią pokonać ukraińskich mobików pozbawionych jakiegokolwiek lotnictwa.
Delikatnie mówiąc nie jest to oznaka siły.

Inna sprawa że należy się zbroić i ufortyfikować granicę aby dodatkowo zniechęcić potencjalnego agresora. Przy okazji zaminowanie granicy z Białorusią rozwiązałoby problem hybrydowego ataku uchodźcami.

Nie wszystko jest robione jak należy, mogą być przykre niespodzianki, ale nie opowiadajmy sobie głupot że za trzy lata w Polsce będą rządzili Rosjanie. Nigdy nie będą.

REKLAMA


incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: CD PROJEKT księga XXXIV za trzy lata trzy razy wyżej

Postautor: incoqnito » 23 sty 2024 15:51

Po ile pułkowniku wziąłeś perle, że tak naganiasz :mrgreen:

Btw. O czym jest ten wątek o CDP czy NATO :lol:

młoddy
Podporucznik
Posty: 12599
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: CD PROJEKT księga XXXIV za trzy lata trzy razy wyżej

Postautor: młoddy » 23 sty 2024 16:50

Po ile pułkowniku wziąłeś perle, że tak naganiasz :mrgreen:

Btw. O czym jest ten wątek o CDP czy NATO :lol:
Tego dnia co założyłem księgę czyli po 99.x, ale dzisiaj rano wywaliłem rozczarowany tym programem motywacyjnym.

BTW nie da się nagonić na spółkę o takich obrotach
BTW2 samoloty NATO mają zabawki zdolne porazić cele w Moskwie więc nie słuchaj bajek o tym że Rosja zaatakuje Polskę lub Bałtów. Nie zrobi tego.

młoddy
Podporucznik
Posty: 12599
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: CD PROJEKT księga XXXIV za trzy lata trzy razy wyżej

Postautor: młoddy » 29 sty 2024 10:38

Ponownie dzisiaj trochę kupiłem. Jakoś wydaje mi się że poziom 100 zostanie trwale obroniony.

mejs73
Starszy sierżant
Posty: 85
Rejestracja: 18 maja 2018 08:45

Re: CD PROJEKT księga XXXIV za trzy lata trzy razy wyżej

Postautor: mejs73 » 31 sty 2024 13:30

Kogo ja tu widzę, sami starzy znajomi ... młoddy, incoqnito. To może i zaraz sam Tomasz Czechowicz się pojawi, żeby zmyć plamę z 2010 roku. Ile to mógł wtedy kupić akcji przez ABC Data ... 18 mln sztu po 2,5 zł? A ile kupił ... 5 mln akcji po 1,8 zł, by sprzedać szybko po ok 6 zł. To jest dopiero przykład "januszowego biznesu".

WIKUS
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 05 maja 2020 23:05

Re: CD PROJEKT księga XXXIV za trzy lata trzy razy wyżej

Postautor: WIKUS » 31 sty 2024 14:50

Czy XTB dalej będzie podążać kursem od 2020 jak CD Projekt od 2010?

młoddy
Podporucznik
Posty: 12599
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: CD PROJEKT księga XXXIV za trzy lata trzy razy wyżej

Postautor: młoddy » 31 sty 2024 16:09

Kogo ja tu widzę, sami starzy znajomi ... młoddy, incoqnito. To może i zaraz sam Tomasz Czechowicz się pojawi, żeby zmyć plamę z 2010 roku. Ile to mógł wtedy kupić akcji przez ABC Data ... 18 mln sztu po 2,5 zł? A ile kupił ... 5 mln akcji po 1,8 zł, by sprzedać szybko po ok 6 zł. To jest dopiero przykład "januszowego biznesu".
Eeee. Analiza wsteczna zawsze skuteczna. Niby skąd miał wiedzieć że porośnie do 460? Równie dobrze możemy teraz wszyscy płakać że trzydzieści lat temu nie kupiliśmy Jabłka albo tuż przed pandemią Mercatora albo 11B w pre-IPO po 1.8, chłopaki ładnie prosili aby brać, ale sami wzięli po 0.1 więc mnie nie przekonali.

Nabycie Bitcoina w 2010 roku też brzmi dobrze. Straszne z nas Janusze że nie zastawiliśmy wszystkiego i nie łykaliśmy jak pelikany po 0.01. Przegraliśmy życie. Jeden dolar zamienił się w ponad 4 miliony dolarów. Wszedłbyś za 10 tysięcy złotych i byłbyś dzisiaj najbogatszym Polakiem.

młoddy
Podporucznik
Posty: 12599
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: CD PROJEKT księga XXXIV za trzy lata trzy razy wyżej

Postautor: młoddy » 01 lut 2024 12:21

Znowu wlazłem. Dopatrzyłem się dywergencji na MACD histogramie więc być może rodzi się nowy byczek. 100 okazuje się silną barierą psychologiczną. Tylko zejście pod stop lossy było. Można liczyć na wyciskanie shortów i dynamiczny ruch w górę. Oczywiście pod warunkiem że będzie ruch w górę.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: CD PROJEKT księga XXXIV za trzy lata trzy razy wyżej

Postautor: NiKtoś » 01 lut 2024 12:37

Wchodze , wychodze , wchodze wychodze.. a tu nawet tydzien nie minal.. A klepiesz o horyzoncie 3 letnim...
Znowu wlazłem. Dopatrzyłem się dywergencji na MACD histogramie więc być może rodzi się nowy byczek. 100 okazuje się silną barierą psychologiczną. Tylko zejście pod stop lossy było. Można liczyć na wyciskanie shortów i dynamiczny ruch w górę. Oczywiście pod warunkiem że będzie ruch w górę.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

młoddy
Podporucznik
Posty: 12599
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: CD PROJEKT księga XXXIV za trzy lata trzy razy wyżej

Postautor: młoddy » 01 lut 2024 12:47

Normalna nerwica inwestycyjna :lol:

Są duże wątpliwości, ponieważ terminy kolejnych premier bardzo odległe. Z drugiej strony to prawdopodobnie najlepsza polska firma i kasy natłucze ogromne ilości. Wreszcie nie jest bardzo droga.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: CD PROJEKT księga XXXIV za trzy lata trzy razy wyżej

Postautor: NiKtoś » 01 lut 2024 15:11

Dokladnie.. Termin jest wlasciwie do doo/py. Liczy sie tu i teraz/// Firma jest droga ale ma renome... gamingi cos slabo sobie radza ostatnio. Brak swiezych pomyslow.. Mlocenie DLC-kami. Wg mnie na pol roku przed zapowiedzia jakiejs premiery trzeba kupic...
Normalna nerwica inwestycyjna :lol:

Są duże wątpliwości, ponieważ terminy kolejnych premier bardzo odległe. Z drugiej strony to prawdopodobnie najlepsza polska firma i kasy natłucze ogromne ilości. Wreszcie nie jest bardzo droga.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

młoddy
Podporucznik
Posty: 12599
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: CD PROJEKT księga XXXIV za trzy lata trzy razy wyżej

Postautor: młoddy » 01 lut 2024 16:10

na pol roku przed zapowiedzia jakiejs premiery trzeba kupic...
Chyba wcześniej, ale nie wiadomo czy już teraz. Podtrzymuję tytułową prognozę że w 2027 będzie kurs 300zł. Jednak mam duże wątpliwości odnośnie ścieżki dojścia. Może zaraz zacznie się wspinać a może półtora roku poleży na 100zł i dopiero później ostro na północ. Nie wiem.

młoddy
Podporucznik
Posty: 12599
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: CD PROJEKT księga XXXIV za trzy lata trzy razy wyżej

Postautor: młoddy » 05 lut 2024 12:29

Na interwale H4 są już sygnały kupna dla startującego trendu. MACD, Ichimoku, Supertrend sprzyjają. Może jednak coś z tego będzie tzn. niedługo a nie tylko za trzy lata.

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: CD PROJEKT księga XXXIV za trzy lata trzy razy wyżej

Postautor: trance » 05 lut 2024 12:56

Jeśli chcą ciągnąć w20, to siłą rzeczy muszą zacząć pompować spółki, które są w tyle za bankami.
Ja wziąłem polsat ostatnio, co z tego wyjdzie zobaczymy. Wolumeny mnie zachęciły.

młoddy
Podporucznik
Posty: 12599
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: CD PROJEKT księga XXXIV za trzy lata trzy razy wyżej

Postautor: młoddy » 05 lut 2024 14:46

CDR ma tylko 2.5% udziału w indeksie więc go nie uciągnie. Trzeba by im ciągnąć niebankowe DNP, LPP, ALE, KGH, a najbardziej to Łorlena, szczęśliwie uwolnionego dzisiaj od wójta Pcimia.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości