Ale pompka na konopie...

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7452
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Ale pompka na konopie...

Postautor: NiKtoś » 12 lut 2024 11:13

:shock: :shock:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7452
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Ale pompka na konopie...

Postautor: NiKtoś » 13 lut 2024 09:25

200% wzrostu w tydzien... :mrgreen:
Konkretna zabawa w stylu Dona... A tu ludzie licza na pare procent za 3 lata na CD-projekcie :mrgreen:
Albo Taurona w 2030 :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7562
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: Ale pompka na konopie...

Postautor: Pandziora » 26 lut 2024 15:32

Z Niemiec do Polski blisko. Będą jeżdzić po tańszy towar? :P



23.02.2024 20:59
Niemiecki Bundestag zdecydował o legalizacji marihuany

Bundestag zagłosował w piątek za kontrolowaną legalizacją marihuany w Niemczech. Posiadanie i uprawa pewnych ilości narkotyku przez osoby dorosłe na własny użytek mają stać się legalne 1 kwietnia.

Za przyjęciem ustawy głosowało 407 posłów, przeciw było 226. Oczekuje się, że ustawa zostanie przyjęta przez Bundesrat (Radę Federalną) 22 marca.

Zgodnie z nowym aktem prawnym dorośli będą mogli mieć przy sobie do 25 gramów marihuany na własny użytek. W domu będzie dozwolona uprawa do trzech roślin konopi indyjskich oraz posiadanie do 50 gramów marihuany.

"Od lata dozwolona będzie wspólna uprawa marihuany w stowarzyszeniach. Handel z nieletnimi będzie karany co najmniej dwoma latami więzienia. W przyszłości palenie marihuany będzie dozwolone w miejscach publicznych, ale nie w pobliżu szkół i przedszkoli. Firmom będzie również łatwiej uprawiać konopie indyjskie do celów medycznych w Niemczech" - pisze portal tygodnika "Spiegel".

"Realizujemy dwa cele. Pierwszym jest walka z czarnym rynkiem. Drugim celem jest lepsza ochrona dzieci i młodzieży" - wyjaśnił minister zdrowia RFN Karl Lauterbach podczas debaty w parlamencie.
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7452
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Ale pompka na konopie...

Postautor: NiKtoś » 26 lut 2024 16:40

Alkohol tam jest bardziej liberalny , konopie tez. Nie wiem jak z papierosami bo nie pale.. :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bosy i 143 gości