Grillują Trumpa na poziomie level Legendary

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7427
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Grillują Trumpa na poziomie level Legendary

Postautor: NiKtoś » 17 lut 2024 10:01

Donald Trump musi zapłacić ponad 350 mln dol. kary za oszustwa biznesowe

Ten kolosalny wyrok kończy nowojorski proces cywilny, podczas którego Donald Trump został uznany za odpowiedzialnego za systematyczne zawyżanie wartości swego majątku i wartości swoich nieruchomości.

Kara jest zwieńczeniem trzymiesięcznego procesu w sprawie wytoczonej przez prokurator generalną stanu Nowy Jork Tish James. Nastąpiło to zaledwie kilka tygodni po tym, jak federalna ława przysięgłych w oddzielnej sprawie nakazała Trumpowi zapłacić 83,3 mln dol. odszkodowania pisarce E. Jean Carroll za zniesławiające wypowiedzi, które wygłosił podczas prezydentury w odpowiedzi na jej oskarżenie o gwałt.

W połączeniu z karą w wysokości 5 mln dol., którą Trump musiał zapłacić Carroll w oddzielnym procesie w zeszłym roku, oznacza to, że lider republikańskich prawyborów prezydenckich jest obecnie winien w sumie 443,1 mln dol. (Trump odwołuje się od wcześniejszego wyroku w sprawie Carroll). Nie jest jasne, czy Trump ma wystarczającą ilość gotówki, aby zapłacić te kary bez sprzedaży jakichkolwiek aktywów.

83 mln USD za znieslawienie ?? Zastanawiam sie ile u nas zaplacilby Kaczynski za slynnego "agenta niemieckiego " miesiac temu. 10 tys z nawiazka na PCK ?? :mrgreen:


Ja nie neguje ze moglo dojsc do naginania przepisow przez Trumpa ale kary sa nawet nie drakonskie , ale wrecz kastrujace jak na jedna osobe fizyczna. Jak przyrownamy to do kar nakladanych przez KNF na jawne zlodziejstwo jakie kwitnie na GPW od lat to jak przyrownac piorko do czarnej dziury. Trump to nie do konca wg mnie zrownowazony czlowiek ale wcale mu sie nie dziwie jak widze jak go tarzaja ze sie zradykalizowal.. Zaczynam mu kibicowac bo widze ze system probuje go zniszczyc jeszcze tuz przed wyborami co znaczy ze sie go powaznie boi. Mam nadzieje ze zostanie prezydentem i powytacza kontrprocesy lewackim zlodziejom :lol: :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA



incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8089
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Grillują Trumpa na poziomie level Legendary

Postautor: incoqnito » 17 lut 2024 18:12

Donald Trump musi zapłacić ponad 350 mln dol. kary za oszustwa biznesowe

Trump to nie do konca wg mnie zrownowazony czlowiek ale wcale mu sie nie dziwie jak widze jak go tarzaja ze sie zradykalizowal.. Zaczynam mu kibicowac bo widze ze system probuje go zniszczyc jeszcze tuz przed wyborami co znaczy ze sie go powaznie boi. Mam nadzieje ze zostanie prezydentem i powytacza kontrprocesy lewackim zlodziejom :lol: :mrgreen:
Od dawna wiem,że lewatwo na wszystkie możliwe sposoby próbuje niszczyć niewygodnych ludzi! Cenzura, śmieszne oskarżenie, sprawy sądowe itd itd Dlatego im te ła*jzy mocniej próbują całemu światu coś narzucać to tym bardziej kibicuję prawej stronie!!!

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4326
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: Grillują Trumpa na poziomie level Legendary

Postautor: trance » 18 lut 2024 12:36

To i tak nic w porównaniu z tym, co ma na niego Putin z tych moskiewskich orgii i biznesów, nie bez powodu mówią o nim sami Rosjanie jako cene aktywo KGB :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 182 gości