PIS wygrał kolejne wybory. Ździwieni ???

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7432
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

PIS wygrał kolejne wybory. Ździwieni ???

Postautor: NiKtoś » 07 kwie 2024 22:27

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7551
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: PIS wygrał kolejne wybory. Ździwieni ???

Postautor: Pandziora » 08 kwie 2024 12:13

Jarosław Polskę zbaw :P

Tylko dziwne że w wawie znowu tego "zielonego wariata" wybrali :P
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7432
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: PIS wygrał kolejne wybory. Ździwieni ???

Postautor: NiKtoś » 08 kwie 2024 13:11

Nie bylo wyboru dla inteligencji warszawskiej po prostu. Tylko Trzasku trzyma jakies standarty niepisowskie. Ktos tu pisal ze juz po PIS jak telewizje im zabrano. No to kubel zimnej wody na pewno otrzezwi nieco zwolennikow dorzynania watahy. To ze psim swiedem udalo sie odsunac PIS od wladzy to moze nastepnym zbiegiem oklicznosci byc odwrotnie. Akurat teraz byla majoweczka ciepla i wiekszosc mlodziezy i sredni szczebel olala polityke i pojechala w zielen.. No ale staruszki i biedacy zostali i karnie glosowali. I wyszlo na to ze to wlasciwie przegrana koalicji bo z konfa PIS moze miec wiekszy stan posiadania niz mial :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

młoddy
Podporucznik
Posty: 12603
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: PIS wygrał kolejne wybory. Ździwieni ???

Postautor: młoddy » 08 kwie 2024 14:28

Spodziewałem się PiS 30% i KO 30% więc jestem lekko zdziwiony/zawiedziony. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki tym wynikom Jarozbaw pozostanie prezesem PiS a to gwarantuje że wszystkie kolejne wybory pisiory będą de facto przegrywać, bo takie wygrywanie po którym tracą władzę to żadne wygrywanie.

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7551
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: PIS wygrał kolejne wybory. Ździwieni ???

Postautor: Pandziora » 08 kwie 2024 17:46

No nie wiem czy bez Kaczyńskiego Pis by nagle zaczął wygrywać... Kto by tam miał rządzić? Chyba zapomnieliście jak Tusk spitolił do Brukseli i notowania Platformy tak spadły, że aż musiano Trzecią Drogę powoływać do życia :twisted:

Samo głosowanie u mnie 15min teraz i 12min w październiku. Jak na giełdzie - trzeba się wstrzelić w odpowiednią lukę czasową :P Resztę dnia można korzystać z pogody.
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7432
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: PIS wygrał kolejne wybory. Ździwieni ???

Postautor: NiKtoś » 08 kwie 2024 17:51

Problem z tym ze musisz byc na miejscu co jest wg mnie zaszłościa z poprzedniego wieku. W dobie internetu , duzych baz danych polak powinien glosowac tam gdzie akurat jest ... Dowod osobisty i tyle.. :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7551
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: PIS wygrał kolejne wybory. Ździwieni ???

Postautor: Pandziora » 08 kwie 2024 18:06

internet odpada - bo wybory muszą być tajne! A tak by władza sobie furtki porobiła by podgladać kto jak głosuje (backdoory).I weź potem załatwiaj jakieś sprawy urzędowe gdy jesteś z innego obozu, miej częściej kontrole fiskusa i inne., dostawaj mandaty za byle co. Aparat możliwych represji jest rozbudowany i państwo ma możliwości nękać swojego nieprawomyślnego obywatela :evil:
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości