PPWK [PWK]

wszystko na temat spółek publicznych
kartograf
Starszy chorąży
Posty: 1273
Rejestracja: 18 sty 2006 14:35
Lokalizacja: Poznan

Odp:PPWK [PWK]

Postautor: kartograf » 31 sty 2006 14:07

bylo nieciekawie i znowu jest ciekawie:)

REKLAMA


Sputnik
Porucznik
Posty: 24456
Rejestracja: 20 sty 2006 12:59
Lokalizacja: Warszawa / Szczecin

Odp:PPWK [PWK]

Postautor: Sputnik » 31 sty 2006 14:10

Niewidzialna ręka rynku czuwa 8) 8) 8)
Dwoma najpotężniejszymi wojownikami są cierpliwość i czas.
( hr. Lew Tołstoj )

Sputnik
Porucznik
Posty: 24456
Rejestracja: 20 sty 2006 12:59
Lokalizacja: Warszawa / Szczecin

Odp:PPWK [PWK]

Postautor: Sputnik » 31 sty 2006 17:26

Chyba się trochę pośpieszyłem z niewidzialną ręką :oops: :oops: :oops: Na pocieszenie można powiedzieć że ten cały cyrk spowodował jeden cymbał. To było widać po czasie i sposobie składania zleceń. i*** nie powinien się bawić w giełdę tylko rozrzucać obornik na polu. Cóż jakoś to przeżyjemy. Oby do końca marca :wink:
Dwoma najpotężniejszymi wojownikami są cierpliwość i czas.
( hr. Lew Tołstoj )

december
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2156
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:PPWK [PWK]

Postautor: december » 01 lut 2006 08:10

Ja wczoraj dokupiłem, nieważne czy teraz spadnie czy nie, najwyżej znowu dokupie, zważając na infa spółka jest niedoszacowana, przeciez 25mln to 6zł na akcje gotówki! Zaciskać zwieracze i trzymać :D
Październik?
Jeden z najbardziej niebezpiecznych miesięcy do inwestowania na giełdzie. Pozostałe to lipiec, styczeń, wrzesień, kwiecień, listopad, maj, marzec, czerwiec, grudzień, sierpień i luty.
Mark Twain

Sputnik
Porucznik
Posty: 24456
Rejestracja: 20 sty 2006 12:59
Lokalizacja: Warszawa / Szczecin

Odp:PPWK [PWK]

Postautor: Sputnik » 01 lut 2006 14:23

Frajerowi który tak *** sypał pod koniec wczorajszej i na początku dzisiejszej sesji mówimy F*CK OFF :twisted: :twisted: :twisted:
Dwoma najpotężniejszymi wojownikami są cierpliwość i czas.
( hr. Lew Tołstoj )

kartograf
Starszy chorąży
Posty: 1273
Rejestracja: 18 sty 2006 14:35
Lokalizacja: Poznan

Odp:PPWK [PWK]

Postautor: kartograf » 01 lut 2006 17:13

komus bardzo zalezy na tym, zeby kurs sie utrzymal na tym poziomie jeszcze przez jakis czas. zawdzieczamy temu komus obecna wycene, zupelnie zreszta niezroozumiala na tle tej szalonej hossy. no coz, ja mam czas i poczekam,. nie powiem jednak, ze to nie jest wkurzajace ... : evil:

Sputnik
Porucznik
Posty: 24456
Rejestracja: 20 sty 2006 12:59
Lokalizacja: Warszawa / Szczecin

Odp:PPWK [PWK]

Postautor: Sputnik » 01 lut 2006 17:25

Mnie dziwi tej ***** sku*wysyn który tak dołuje kurs. Niech się *** wreszcie wysypie :twisted: :twisted: :twisted: Skopałbym mu dupę !!!
Dwoma najpotężniejszymi wojownikami są cierpliwość i czas.
( hr. Lew Tołstoj )

december
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2156
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:PPWK [PWK]

Postautor: december » 01 lut 2006 17:25

Taa a swissmed który wywaliłem dawno temu po 2,70 dzisiaj 15 zeta
Polnord spuściłem po 9zeta dzisiaj 36...
ide coś zjeść :shock:
Październik?
Jeden z najbardziej niebezpiecznych miesięcy do inwestowania na giełdzie. Pozostałe to lipiec, styczeń, wrzesień, kwiecień, listopad, maj, marzec, czerwiec, grudzień, sierpień i luty.
Mark Twain

kartograf
Starszy chorąży
Posty: 1273
Rejestracja: 18 sty 2006 14:35
Lokalizacja: Poznan

Odp:PPWK [PWK]

Postautor: kartograf » 01 lut 2006 18:49

tylko spokojnie, odkujesz sie na ppwk, chyba ze tez sprzedasz;) osobiscie przyznaje sie do wyrzucenia lzps po 9 i efektu po 13 i tez jakos zyje:) zasada jest prosta: im dluzej ktos hamuje kurs, tym wiekszy czeka nas wzrost. tak wiec najlepiej w ogole nie patrzec na notowania i spojrzec dopiero wtedy, jak kurs bedzie siegal jakiejs astronomicznej sumy. skoro lzps jest po 40... :D grunt to optymizm. nie zapominajmy tez o czekajacych nas info oraz o tej ladnej pakietowce. w kazdym razie, Sputnik i december, zapraszam Was na pifffko (lub inny trunek) jak nasza akcja wreszcie sie przelamie i poziom 10zl przelamie. nalezy Wam sie za wspolne cierpienia:)

pieetrek
Sierżant sztabowy
Posty: 146
Rejestracja: 13 paź 2005 14:15

Odp:PPWK [PWK]

Postautor: pieetrek » 01 lut 2006 19:11

panowie o czym wy piszecie ? spiskowa teoria dziejow ?

jaki sypacz ? dwa tygodnie temu mozna bylo wyjsc z akcji - pojawil sie obrot. a teraz ten "sypacz" zegna dziennie po 5k akcji :D ?

umowmy sie. gdybysmy w czworke mieli razem na ta inwestycje 4mln to bysmy tego "sypacza" nosem wciagneli.
problem tej spolki polega na tym ze nie ma popytu. podczas dzisiejszego ataku popytu nie przybywalo powaznego podparcia na karnecie kupna. jak mozna wierzyc we wzrost rzedu 8-10 % jezeli chcac w takim momencie wyjsc z 2k papieru dusi sie kurs do +4%.

nie wiem dlaczego nie ma popytu i zgadzam sie ze spolka ma duze szanse na wzrost. ale nie piszcie ze jest jakis tajemniczy inwestor ktory robi nam na zlosc i nie pozwala kursowi rosnac :D

kartograf
Starszy chorąży
Posty: 1273
Rejestracja: 18 sty 2006 14:35
Lokalizacja: Poznan

Odp:PPWK [PWK]

Postautor: kartograf » 01 lut 2006 19:24

niestety to nie jest zadna spiskowa teoria dziejow. nigdy nie widziales celowego zanizania kursu przed wybiciem? i wiesz jak takie zanizanie dziala na posiadaczy spolki? uznaja, ze papier jest do niczego (ciagle tylko 8 i 9, 8 i 9) i wychodza, a nastepnie pluja sobie w brode, ze go sprzedali.

tlen2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2433
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:PPWK [PWK]

Postautor: tlen2 » 01 lut 2006 19:27

Co Wy tacy nerwowi, jak sie ma spolke w ktora sie wierzy to 3mac i tyle. A nie analizowac czy ktos wyrzuca czy nie, czy popyt mocny jednego dnia a drugiego slabszy. Ja wierze w mapki wiec dokupuje jak rozdaja blisko 8 zl, a jak jest ponad 9 to czesc wyrzucam. I dla mnie moze tak sie kisic. Papieru coraz wiecej w portfelu. pozdro dla wytrwalych i cierpliwych

kartograf
Starszy chorąży
Posty: 1273
Rejestracja: 18 sty 2006 14:35
Lokalizacja: Poznan

Odp:PPWK [PWK]

Postautor: kartograf » 01 lut 2006 20:13

taaa, no to jak wszyscy robia podobnie do Ciebie, to nic dziwnego, ze trwa kiszenie...

pieetrek
Sierżant sztabowy
Posty: 146
Rejestracja: 13 paź 2005 14:15

Odp:PPWK [PWK]

Postautor: pieetrek » 01 lut 2006 20:55

niestety to nie jest zadna spiskowa teoria dziejow. nigdy nie widziales celowego zanizania kursu przed wybiciem?
sadze ze odrobine nadinterpretujesz fakty. to moze mialoby racje bytu na obrotach, a nie na pingpongu w okolicach 500k dziennie.
i wiesz jak takie zanizanie dziala na posiadaczy spolki? uznaja, ze papier jest do niczego (ciagle tylko 8 i 9, 8 i 9)
nie zastanawiales sie nigdy nad druga strona medalu ? mamy sypacza, a co z popytem ? dlaczego ten sie nie pojawia ? kiedys pisales ze mala plynnosc akcji to dla Ciebie plus bo latwiej taka spolke podciagnac do gory / ja wtedy pisalem ze jestem zupelnie innego zdania/. dlaczego zatem nie pojawil sie inwestor majacy troche dukatow i nie zabierze sie za spolke ? dlaczego pompuje swissmed a nie ppwk ?

kartograf
Starszy chorąży
Posty: 1273
Rejestracja: 18 sty 2006 14:35
Lokalizacja: Poznan

Odp:PPWK [PWK]

Postautor: kartograf » 01 lut 2006 21:45

nie wiem, czy Twoje pytanie nie powinno przypadkiem brzmiec: "kto?", a nie "dlaczego?" czy dlatego obecnie lubawa jest po 80 pare zl, ze tyle jest warta, czy tez moze dlatego, ze moska zrobil wszystko zeby napompowac kurs, a nastepnie go utrzymywac? odnosnie swissmedu mozna zadac to samo pytanie: kto stoi za tym popytem i po co to robi? przypomijmy,ze niewielu bylo chetnych na emisje po 2,7zl, skad wiec nagle cena 16,5 zl? prawo poboru (1,33) takie bezcenne? spolka w 2005 przyniosla kolosalne zyski, a w 2006 to juz w ogole wszystko czego sie dotknie zamieni sie w zloto?? albo moze inne pytanie: dlaczego nagle efekt sie zrobil nowym celem inwestorow, a w 2005 praktycznie niewiele sie na nim dzialo, jesli chodzi o zmiany kursu i prawie nikt sie nim nie interesowal? a wracajac do twojego pytania: inwestor z dukatami najpierw zbiera, potem pompuje. nie pompuje sama kasa, musi jeszcze karmic informacjami. na informacje czekamy, zbieranie trwa (vide pakietowka). inna sprawa, ze ludziska czekaja az ppwk przebije 10, dlatego byc moze spekula do tej pory nie zaatakowala. zreszta co za roznica, trzeba tylko cierpliwie poczekac - vide przyklad efektu czy polnordu. ja nikogo nie zmuszam do inwestycji w mapy, niech inwestuje w kompap lub swissmed.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 211 gości