GANT [GNT] część V

wszystko na temat spółek publicznych
wwwjan
Młodszy chorąży
Posty: 506
Rejestracja: 02 sty 2006 23:10

Odp:GANT [GNT] część V

Postautor: wwwjan » 21 sty 2006 23:20

Jak wzrośnie o 40% to jest wszystko OK
ale jak spadnie to wielka tragedia,nie byłoby jej gdyby nie wywalanie po PKC .Ci co tak sprzedawali sami sobie zafundowali taką przecenę.
Podobnie było na PC guardzie.
Czyli mamy rozumieć, że gdyby nie zlecenia PKC, to PCG chodziłby teraz po ile? Po 2000 - 2500?
Przecież wzrost na PC do 400z zrobiono dokładnie 6926 akcjami-500% w dwa dni

REKLAMA


tecjon
Sierżant
Posty: 56
Rejestracja: 05 sty 2006 14:50

Odp:GANT [GNT] część V

Postautor: tecjon » 21 sty 2006 23:21

drex1...jeżeli te "afery" miały miejsce blisko 8 lat temu....to dlaczego nikt za to nie dostał po uszach...kogoś oskarżóno, osądzono....czy to kolejna "spekulacja" dziennikarzy(n)?
Człowiek jest zwierzęciem uwięzionym w pajęczynie znaczeń, którą sam uprządł - Clifford Geertz

Tupi
Chorąży sztabowy
Posty: 5228
Rejestracja: 13 gru 2005 13:56

Odp:GANT [GNT] część V

Postautor: Tupi » 21 sty 2006 23:21

Zarobicie napewmo ale kosztem tych co kasę oddali jesteście *****!!!
A ty co wtopiłeś w piątek.Współczuję,ale to nie moja wina ,że kupowałeś odemnie po 40zł :evil:
Nie zrozumiałeś Tupi ... SKUTECZNY to pierwsza osoba na forum, która zdała sobie sprawę, że zrobiła błąd poddajac sie panice. Sprzedał tanio, grubo ponizej 30zł i teraz zdał sobie sprawę, że odkupi dużo drozej.

Przeciez napisał wyraźnie "... kosztem tych co kase oddali ..." . Co to znaczy oddać kasę ? To znaczy sprzedać po cenie niższej niz cena zakupu.
Ci co nie sprzedali maja nadal swoje akcje, a ich wycena bedzie podlegała nastrojom na rynku. Nie mamy żadnej pewnosci jakie one będą. Na dzisiaj przewaga pesymistów jest ogromna, ale to moze sie zmienic już jutro.

Natomiast nie ulega wątpliwosci, że ten kto juz sprzedał i to ze stratą ... ma w plecy i nic tego nie zmieni. Dlatego SKUTECZNY jest nieco poddenerwowany.
Zrozumiałem nazwał mnie ***** :evil: .Alex13 może i zrobił błąd,ale jeśli sprzedał po 25zł np to może odkupić taniej,powiem więcej w poniedziałek napewno odkupi taniej,jeśli będzie miał odwagę oczywiście.Jeśli będą wzrosty to może w poniedziałek w połowie sesji albo dopiero wtorek.
Wątpliwość to nieprzyjemny stan, ale pewność to absurd.

rrr1
Młodszy chorąży
Posty: 605
Rejestracja: 23 paź 2005 22:04

Odp:GANT [GNT] część V

Postautor: rrr1 » 21 sty 2006 23:22

jak to dobrze że całe te oszustwa oraz naciągania "guru"ze skierniewic wyszły teraz a nie dopiero przy 55zł przynajmniej ludzie nie potracili jeszcse wszystkiego wyobrażcie sobie co by było gdyby gazeta nie zareagowała teraz tylko potraciło by pieniędzy a może i zdrowia -a propos -Już wtedy było podejrzane gdy ów Guru"nie pojaeił się naNWZA ijak zaczął opisywać swoje "ciężko"zarobione pieniądze w szwecji na farmie które potem_wierzycie_tak "lekko"włożył w giełdę i zrobił naturalnie milijony-co za mądry i przebiegły "student"-a ja myślałem -patrząc na to obecnie -że na sdudia to "chodzi"teraz 80 % *** a tu taki geniuszpo tym kursie ilu ludzi -tak ślepo wierzących temu naciągaczowi na usługach(we własnym interesuie)i interesie mafi-czytaj społdzielni-
co guma ci skacze że ktoś potrafi zrobić kase.jest jakaś różnica czy zrobiła to Ela ze Szwecji czyz Polski.dla buraków może tak.ale ja jestem dumny że Polacy potrafią myśleć a nie podniecaja się jakimiś wyczynami obcokrajowców.
Ja na gancie zarobiłem dużo,ale jak koleżko jesteś dumny ,że polacy dobrze kradną to ci współczuję.
Jeśli w poniedziałek nie będzie jakiegoś infa o ucieczce ekipy za granicą :D ,(czy czegoś podobnego),to na 100% w przyszłym tygodniu będzie można nieźle zarobić na gancie

masz Tupi kompleks niższości.ja nie.już naście lat temu próbowali nas zdołować.ale mnie wcale to nie ruszało.a kradzież to rzecz względna .jeżeli ktoś potrafi wykorzystać luki w naszym popieprzonym prawie to jest zlodziej to przepraszam.popatrz najpierw na tych fiutów którzy próbują rzadzic tym krajem.same złodzieje i kombinatorzy.a ty przyczepiasz się do swojaka który potrafił zrobić kasę w tym burdelu
Nie mam żadnego kompleksu,tak samo jak nie mam nic przeciwko temu,że ktoś "zakombinował" i zarobił,tyle,że nie jest to po prostu żaden powód do dumy,a jeśli ty jesteś z tego dumny to po prostu coś z tobą nie tak :shock:

nie chodzi o to .ale jako Polak nie dam sobie w kasze dmuchać.zawsze było gadane że Polacy to zlodzieje i kombinatorzy.a jak inni kombinowali to było ok.Problem był w tym że my potrafiliśmy sie przystosować do danej sytuacji. a że inni nie potrafili to już sie nazywało że Polacy to złodzieje.nie wnikam ile lat ale ja otwarci pisze że mam 35 i wiem jak to było w latach 80-tych i 90-tych gdzie mozna było niezłą kasę zrobić na praewałach.a co do dumy to chodzi o to ze my Polacy jesteśmy na tyle mądrzy że potrafimi zarobić na kazdym *** a inni patrzą na nas jak na wariatów.Tupi chodzi o to żew my Polacy potrafimy ukręcić z *** bata a inne narody nic.I tu nam zazdroszczą inteligencji i pomysłu na życie.podejrzewam jakby znaleźli się w tej sytuacji co my naście lat temu to stękali w ubóstwie.ale my Polacy zawsze potrafiliśmy sobie dać radę w takich chwilach

leszcze_
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 303
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:GANT [GNT] część V

Postautor: leszcze_ » 21 sty 2006 23:22

Zarobicie napewmo ale kosztem tych co kasę oddali jesteście *****!!!
A ty co wtopiłeś w piątek.Współczuję,ale to nie moja wina ,że kupowałeś odemnie po 40zł :evil:
Nie zrozumiałeś Tupi ... SKUTECZNY to pierwsza osoba na forum, która zdała sobie sprawę, że zrobiła błąd poddajac sie panice. Sprzedał tanio, grubo ponizej 30zł i teraz zdał sobie sprawę, że odkupi dużo drozej.

Przeciez napisał wyraźnie "... kosztem tych co kase oddali ..." . Co to znaczy oddać kasę ? To znaczy sprzedać po cenie niższej niz cena zakupu.
Ci co nie sprzedali maja nadal swoje akcje, a ich wycena bedzie podlegała nastrojom na rynku. Nie mamy żadnej pewnosci jakie one będą. Na dzisiaj przewaga pesymistów jest ogromna, ale to moze sie zmienic już jutro.

Natomiast nie ulega wątpliwosci, że ten kto juz sprzedał i to ze stratą ... ma w plecy i nic tego nie zmieni. Dlatego SKUTECZNY jest nieco poddenerwowany.
a co ty k.... naganiacz jesteś albo Habit jakiś co na forach inwestorów zwołuje??
Jaki wzrost ???
Nawet kot zrzucony z 10 piętra się odbije
popatrz na wskaźniki, wszystko jest w CENIE
tu już żartów nie ma.
a jak chcesz inwestowac dalej
to bierz PKC nie nie pieprz ludziom głopot
o świetlanej przyszłości .
bo nawet jeśli będzie to bez chochsztaplerów i pseudoinwestorów.
śpij spokojnie.
W Pn kursik podciągną.
Ale co będzie za dwa miesiące??
pozdr.

robo_33772
Porucznik
Posty: 33302
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: ZERNICA-ZERNIKI

Odp:GANT [GNT] część V

Postautor: robo_33772 » 21 sty 2006 23:23

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: TEGO NIE UMIE SOBIE DAROWAC A CZULEM ZE TAK BEDZIE PATRZCIE NA DATE TEGO POSTU :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


robo

Marszałek

Wiadomości: 5246
18/01/2006 21:53:37
Lokalizacja: gliwice
Online
to wyglada na to jakby sie wszyscy znali z jednego podworka.w podobnym wieku wpadli na pomysl jak zarobic kaske szybko i duzo .jeszcze bardziej mi smierdzi

--------------------------------------------------------------------------------
zycie pędzi do przodu,bez postoju na sen

robo tej nocy razem w kilka osob pisalismy i pocieszalismy sie ze to nieprawda,ze prasa nie ma racji a JEDNAK :evil: :evil: :evil: :evil:
PAMIETAM,PAMIETAM TRZEBA BYLO SPRZEDAC NA DRUGI DZIEN ZARAZ Z WIEKSZYM ZYSKIEM :!: ALE COZ MADRY POLAK PO SZKODZIE :!: :!: :!:

leszcze_
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 303
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:GANT [GNT] część V

Postautor: leszcze_ » 21 sty 2006 23:26

następne dni to dystrybucja na maxa.
i nawet gdyby kurs wzrósł o 50%
to nic tego nie zmieni.
zabawa się skończyła a show must go on
dobranoc.

Alex13
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2671
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Odp:GANT [GNT] część V

Postautor: Alex13 » 21 sty 2006 23:27

Panowie podobno mamy nowy wątek, nie wiem gdzie mam się z Wami kłucić :D :D :thumbup:
Ostatnio zmieniony 21 sty 2006 23:28 przez Alex13, łącznie zmieniany 1 raz.

robo_33772
Porucznik
Posty: 33302
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00
Lokalizacja: ZERNICA-ZERNIKI

Odp:GANT [GNT] część V

Postautor: robo_33772 » 21 sty 2006 23:28

Panowie podobno mamy nowy wątek, nie wiem gdzie mam się z Wami kłucić :D :D :thumbup:
:lol: :lol: :lol:

robson_24599
Chorąży sztabowy
Posty: 5847
Rejestracja: 27 kwie 2005 12:04

Odp:GANT [GNT] część V

Postautor: robson_24599 » 21 sty 2006 23:30

następne dni to dystrybucja na maxa.
i nawet gdyby kurs wzrósł o 50%
to nic tego nie zmieni.
zabawa się skończyła a show must go on
dobranoc.
ciekawie sformułowane nawet jak WZROŚNIE O 50% TO I TAK DOMINOWAĆ BĘDZIE PODAŻ !!!!! jakim cudem :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony 21 sty 2006 23:30 przez robson_24599, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

rrr1
Młodszy chorąży
Posty: 605
Rejestracja: 23 paź 2005 22:04

Odp:GANT [GNT] część V

Postautor: rrr1 » 21 sty 2006 23:31

następne dni to dystrybucja na maxa.
i nawet gdyby kurs wzrósł o 50%
to nic tego nie zmieni.
zabawa się skończyła a show must go on
dobranoc.
ciekawie sformułowane nawet jak WZROŚNIE O 50% TO I TAK DOMINOWAĆ BĘDZIE PODAŻ !!!!! jakim cudem :lol: :lol: :lol:

podaż owszem ale wśród leszczy

Hoog
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 sty 2006 10:52

Odp:GANT [GNT] część V

Postautor: Hoog » 22 sty 2006 00:12

Dziwnym trafem informacja o wybrykach synka pan Eli wygrzebana zostala akurat przed pp. Jak myslicie? Czy to przypadek? Chyba jednak ktos to zamieszanie wywolal celowo. Nie wierze w przypadki, dziennikarze wiedzieli o tym wczesniej ale uzytek zrobili dopiero teraz - widocznie ktos mial w tym interes. Jaki? Zaloze sie ze chodzi o pp.

pozdrawiam i zycze UP'ow


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: indiana_jones i 148 gości