CAPITAL XIV [CPA]

wszystko na temat spółek publicznych
michomich
Sierżant sztabowy
Posty: 119
Rejestracja: 25 maja 2006 22:49

Postautor: michomich » 03 lip 2006 12:03

A u nas jak zwykle, niedługo zobaczymy dno. :evil: :twisted: I tylko tak przykro, że jak było po 18 zł, to nie sprzedałam. :evil: Juz mi się nie chce ani pisać na tym forum, ani czytać tego, co inni napiszą. Zmierzamy, niestety, w jednym kierunku i aż cisnie się na usta pytanie, kiedy i czy w ogóle to sie skończy. Trudno, Polak mądry po szkodzie, ja dzis też jestem madra,bo juz wiem, jak działa ta 1-osobowa spółka, ale jak kupowałam / po wielkich zachętach - to mało powiedziane -na tym forum /, to byłam głupia jak but i teraz mam za swoje. Pozostaje mi tylko czekać, bo żal sprzedawac z taka stratą. :evil: :twisted: Swoja droga, czy pozostał tu jeszcze ktoś, kto jest w takiej samej sytuacji, czy też juz wszyscy sprzedali?

nie jestes sama, ale bedzie lepiej i to niedlugo - mam nadzieje

REKLAMA


michomich
Sierżant sztabowy
Posty: 119
Rejestracja: 25 maja 2006 22:49

Postautor: michomich » 03 lip 2006 12:10

byl ktos na wza - moze podzieli sie informacjami z reszta

arokonaro
Starszy chorąży
Posty: 1227
Rejestracja: 13 mar 2006 21:40

Postautor: arokonaro » 03 lip 2006 12:11

syf powoli, acz systematycznie się obsuwa.....

Słońce wschodzi na wschodzie, zachodzi na zachodzie. Zimy są zimne, lata są gorące.
Przecież każdy widzi jaka jest sytuacja. 8)
z tym słońcem to niekoniecznie...
słońce wschodzi na wschodzie i zachodzi na zachodzie tylko 21 III i 23 IX. tylko w te dwa dn w roku. tylko.

natomiast 22 XII słońce wschodzi na południowym wschodzie i zachodzi na południowym zachodzie.

a 22 VI wschodzi na NE a zachodzi na NW.

więc widzisz, że nic nie jest takie oczywiste.


i oczy

abrahim
Starszy chorąży
Posty: 1765
Rejestracja: 27 cze 2006 22:03
Lokalizacja: szczecin

Postautor: abrahim » 03 lip 2006 12:19

Jezeli wam ten smiec nie pasuje to wywalcie go i nie odwiedzajcie tego forum !!!qur...a czy jak wam sie samochod nie podoba to ciagle siedzidzie w salonie ich firmy i ujadacie ze wam sie nie podoba to chore co za zjeb.....e PRETY
NAJSMIESZNIEJSZE JEST TO ZE JAK KURS PIKUJE W GORE TO WAM EMOCJE MOZGI ROZWALA A WASZE KOMENTARZE MOZNA POROWNAC Z WYPOWIEDZIAMI DZIECI NA TEMAT SHREKA

maly
Młodszy chorąży
Posty: 424
Rejestracja: 17 paź 2005 23:36
Lokalizacja: podkarpacie

Postautor: maly » 03 lip 2006 12:40

Jezeli wam ten smiec nie pasuje to wywalcie go i nie odwiedzajcie tego forum !!!qur...a czy jak wam sie samochod nie podoba to ciagle siedzidzie w salonie ich firmy i ujadacie ze wam sie nie podoba to chore co za zjeb.....e PRETY
NAJSMIESZNIEJSZE JEST TO ZE JAK KURS PIKUJE W GORE TO WAM EMOCJE MOZGI ROZWALA A WASZE KOMENTARZE MOZNA POROWNAC Z WYPOWIEDZIAMI DZIECI NA TEMAT SHREKA
no wlasnie won :twisted:

GIORGIO ARMANI_69521
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3938
Rejestracja: 14 mar 2006 16:46
Lokalizacja: Skąd wiatr wie, w którą stronę wiać?

Postautor: GIORGIO ARMANI_69521 » 03 lip 2006 13:33

A u nas jak zwykle, niedługo zobaczymy dno. :evil: :twisted: I tylko tak przykro, że jak było po 18 zł, to nie sprzedałam. :evil: Juz mi się nie chce ani pisać na tym forum, ani czytać tego, co inni napiszą. Zmierzamy, niestety, w jednym kierunku i aż cisnie się na usta pytanie, kiedy i czy w ogóle to sie skończy. Trudno, Polak mądry po szkodzie, ja dzis też jestem madra,bo juz wiem, jak działa ta 1-osobowa spółka, ale jak kupowałam / po wielkich zachętach - to mało powiedziane -na tym forum /, to byłam głupia jak but i teraz mam za swoje. Pozostaje mi tylko czekać, bo żal sprzedawac z taka stratą. :evil: :twisted: Swoja droga, czy pozostał tu jeszcze ktoś, kto jest w takiej samej sytuacji, czy też juz wszyscy sprzedali?
Jak bym sprzedawał i kupował wszystko w opowiednim momencie byłbym obrzydliwie bogaty. Mam sporo akcji Capitala i ćwiczę swoją ciepliwość - czasami to boli ale w ostatecznym rozliczeniu wychodzi bardzo dobrze. Jestem przekonany, że będzie tak i w przypadku Capitala.
:lol:

CWICZ ,CWICZ SWOJĄ GŁUPOTE! :twisted:
TY TEZ NIEDŁUGO ZAMILKNIESZ KAPUSIU!
:twisted: :twisted: :lol:
Nie należy propagować "pure nonsens'u" tam, gdzie panuje "common nonsense".


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości