ASTARTA HOLDING N.V. [ASK]

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: ASTARTA HOLDING N.V. [ASK]

Postautor: Julian11 » 01 mar 2019 15:30



brawo Alik czekamy teraz az izobolk ruszy jaki zakres odbicia przewidujesz bralem astarte po 27 jak pisales dzieki he
no nie wiem obecne poziomy wydaja się okey do realizacji zysków szybkich i poczekanie na korekte , ale tak samo myślałem o DINO , i sypałem po 102-103 a jest juz 110.

Ja tam troche juz spuscilem mniej wiecej połowe co miałem, zobaczymy. Bo tu jak widzisz wykres historyczny to odbicia sa dynamiczne po takim dołowaniu .
aaz sie prosi 8) Alik zaluz swoj watek i tam umieszczaj swoje przemyslenia im wiecej czytac bedzie tym szbciej kursy beda w gore bo zawsze ktos sie podlaczy
pietrek jak przejdą te poziomy 33-34 To jest spore prawdopodobieństwo że wieksza korekta bedzie dopiero powyzej 40 PLN.

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: ASTARTA HOLDING N.V. [ASK]

Postautor: Julian11 » 01 mar 2019 15:45

zobaczymy tam jest mała płynnosc wystarczy isskra, a w dodatku jak zobaczysz wol.to jednak jak na ta spółke to jakaś aktywnosc na wymianach była w ostatnich paru miesiacach.

kapitalziacja mała , co z tego wyjdzie obaczymy, jesli chodzi o IZB.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: ASTARTA HOLDING N.V. [ASK]

Postautor: Julian11 » 12 gru 2019 11:02

Po wielu meisiacach od sprzedazy tego papaieru i nie zaglądania do niego ---Postanowiłem siebie zerknac na wykres.

I moim zdnaiem zaczyna sie robic ciekawie ---cena 15-16 PLN wydaje się całkiem atrakcyjna Kurs szoruje przy wsparciach jesli je przełamia pewnie poleci jakie 50% niżej ale to i tak tylko pare PLNów nzej podczas gdy historyczne szczyty były przy 100 PLN.

Obrazek

Powoli nadchodzą czasy inflacji tak mi sie zdaje druk kasy jest od wielu wielu lat , co w końcu bedzie miało swoje nastepstwa co juz \zaczyna byc widoczne w cenach rolnych na swiecie.niemcy ostatnio informowali ze zainwestuja w Astrate 20 mln $ , zeby zapewnic dłługoterminowe kapitały obrotowe oraz kase na nakłady inwestycyjne.

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: ASTARTA HOLDING N.V. [ASK]

Postautor: riplej » 12 gru 2019 11:19

jak zaczynalem grac na gieldzie to patrzylem po ile teraz jest kurs danego *** i po ile kiedys smiec byl na maksach
i liczylem ile to zarobie
oczywiscie *** zarobilem
szybko sie z tego wyleczylem
ale widze ze taktyka sprawdzona i dalej stosowana
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: ASTARTA HOLDING N.V. [ASK]

Postautor: Julian11 » 12 gru 2019 11:21

dodam tylko ze obecnie ktoś wystawia sie na S w ukryciu po 16..mozna brac sobie jesli ktos chce ja tam łyknałem sobie tych kwitów za ok 100 K PLN dzisiaj co z tego wyjdzie czas poakże --jelsi bedzie jednak zwałka bede dobierł nizej bo moim zdniame astrata stała sie juz tania i godna uwagi jesli chodzi i potencjalne przyszłe wzrosty kursu akcji. :roll:
Ostatnio zmieniony 12 gru 2019 11:50 przez Julian11, łącznie zmieniany 2 razy.

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: ASTARTA HOLDING N.V. [ASK]

Postautor: riplej » 12 gru 2019 11:24

nastepna strategia dobrze sprawdzona
czyli usredniania
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: ASTARTA HOLDING N.V. [ASK]

Postautor: riplej » 12 gru 2019 11:26

perelka jak sie patrzy
w silnym trendzie wzrostowym
nic tylko ladowac kwity i to szybko bo moze byc jeszcze taniej


Obrazek
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: ASTARTA HOLDING N.V. [ASK]

Postautor: galileogalileo » 12 gru 2019 11:32

perelka jak sie patrzy
w silnym trendzie wzrostowym
nic tylko ladowac kwity i to szybko bo moze byc jeszcze taniej


Obrazek
cukru jest cala masa
i w sowietach i za wielka woda

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: ASTARTA HOLDING N.V. [ASK]

Postautor: Julian11 » 12 gru 2019 11:32

jak zaczynalem grac na gieldzie to patrzylem po ile teraz jest kurs danego *** i po ile kiedys smiec byl na maksach
i liczylem ile to zarobie
oczywiscie *** zarobilem
szybko sie z tego wyleczylem
ale widze ze taktyka sprawdzona i dalej stosowana
musiałes wchodzic w nie te spółki co trzeba. :lol: 8) :lol:

Tutaj długoterminowo wykres kształtuje sie od bandy do bandy, natomiast moim zdniame jak sie spojrzyu na wzrost cen ogólnie zywnosci na problemy z klimatem suszami pożarami itp itd to żywnosc w przyszłosci powinna rosnać , dlatego moim zdnaime astarta wydaje sie ciekawa opcja inwestycyjną tym bardziej ze nie chodzi tylko o WYKREs ale np o to ze spółka ma kapitalziacje 400 MLN PLN przy takich bilansach.

To wszystko nalezy pomnozyc razy 4.3 Bo to sa dane podane w EURO. :roll:

Obrazek

P.S Wiem że troszkę wyprzedzam rynek ( i ryzykuje troche mocniej) bo papier jest w trendzie spadkowym ale za niedługo moze testowac linie oporu ktorą mozesz pociagnac na tym wykresie po szczytach. Wowczas wajcha sie powinna przestawic i bedzie kurs dazył do drugiej BANDY, biorac pod uwage schemat wykresu LONG TERM.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: ASTARTA HOLDING N.V. [ASK]

Postautor: Julian11 » 13 sty 2020 11:52

no i nastąpiły oczekiwane przeze mnie wzrosty ,obaczymy jak to dalej się rozwinie... 8)

Daemon
Starszy kapral
Posty: 9
Rejestracja: 23 maja 2020 12:00

Re: ASTARTA HOLDING N.V. [ASK]

Postautor: Daemon » 23 maja 2020 12:10

Ktos cos? Jakis komentarz do ostatnich wynikow? Dla mnie redukcja zadluzenia o 30% Rdr zapowiada tutaj niezla jazde i dalsze dobre perspektywy? A co wy myslicie?

Daemon
Starszy kapral
Posty: 9
Rejestracja: 23 maja 2020 12:00

Re: ASTARTA HOLDING N.V. [ASK]

Postautor: Daemon » 04 sie 2020 08:32

surowce rolne w szczególności cukier pszenica i mleko przebijają ważne opory i ladnie rosna a za nimi kurs astarty a tu cisza nikt nic? Perełki nikt nie dostrzega a tu moze byc gora w każdej chwili, spółka skrajnie niedoszacowana.

Hermess
Starszy plutonowy
Posty: 32
Rejestracja: 16 cze 2020 09:13

[ AST – ASTARTA HOLDING N.V. – ANALIZA TECHNICZNA - 17.08.2020. ]

Postautor: Hermess » 17 sie 2020 17:50

Obrazek

Na wykresie tygodniowym widzimy wybicie w dół na wsparciu 23.50-22.50 PLN ( górna belka, aktualnie to opór ), oraz nieudane próby powrotu nad wsparcie, które kończą się na 18.60-19.60 PLN tworząc .……

PEŁNA wersja analizy jest dostępna tu: https://pl.tradingview.com/chart/AST/hCSO4wlS/
Wszystkie analizy Autora są dostępne na Forum Inwestorów Giełdowych https://iluminacigpw.pl
Facebook: https://www.facebook.com/iluminacigpw
Twitter: Oficjalny profil Forum @iluminacigpw

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: ASTARTA HOLDING N.V. [ASK]

Postautor: dusigrosz » 18 lis 2020 21:52

surowce rolne w szczególności cukier pszenica i mleko przebijają ważne opory i ladnie rosna a za nimi kurs astarty a tu cisza nikt nic? Perełki nikt nie dostrzega a tu moze byc gora w każdej chwili, spółka skrajnie niedoszacowana.
Ktoś jeszcze na pokładzie :?:
Ff to 7%.

hektor
Podporucznik
Posty: 12719
Rejestracja: 23 lut 2008 19:34

Re: ASTARTA HOLDING N.V. [ASK]

Postautor: hektor » 04 cze 2021 09:55

Melduję się na pokładzie pod skup akcji:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/ASTART ... 27350.html


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości