CAPITAL [cpa] część XVI

wszystko na temat spółek publicznych
pasikonik
Młodszy chorąży
Posty: 635
Rejestracja: 14 lis 2005 14:29
Lokalizacja: W-wa Mokotów

Postautor: pasikonik » 07 wrz 2006 17:04

Nakupowałem dzisiaj waszego syfa cieszycie się? Teraz czekamy na prezia wała żeby mu sprzedać to *** znacznie drożej. Może zarabiać na nas, to i my możemy na nim chłe chłe
:shock: O Jezu, O Jezu - no to teraz będzie zwała. Urabzdura kupił, O Jezu :shock:
FRANCHISING - mój pomysł na inwestycje.

REKLAMA


GibajacyGibon
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2057
Rejestracja: 15 lip 2006 21:34

Postautor: GibajacyGibon » 07 wrz 2006 17:12

Nakupowałem dzisiaj waszego syfa cieszycie się? Teraz czekamy na prezia wała żeby mu sprzedać to *** znacznie drożej. Może zarabiać na nas, to i my możemy na nim chłe chłe
:shock: O Jezu, O Jezu - no to teraz będzie zwała. Urabzdura kupił, O Jezu :shock:
Ano kupił !!!!! Choc ten pawian jest tak lotny że jeszcze mógł sie pomylić i się okaże że ma PGNIGE zamiast CapPa !!!! Nie przesądzałbym sprawy !!!!!!

Miał kupic Optyszajs od Stringowego Armaniowego pawiana ale nawet uraburak nie jest aż takim skończonym idiotą !!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gromit
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2251
Rejestracja: 20 sty 2006 18:14
Lokalizacja: 62 West Wallaby Street Pochwały: 3/5

Postautor: Gromit » 07 wrz 2006 18:03

Czy wy umiecie czytać :shock: :shock: :shock: :?:
Jeśli tak to przeczytaj kiedy ma być ustalenie praw poboru, a nie zadajesz durne pytania.
Ps Na durne pytanie jeszcze durniejsza odp.
CZARNUCHU

po pierwsze:
jak masz tak odpisywac to nic nie pisz
pytam tych, ktorzy moga mi pomoc
i głąbie jak nie chodziłes do szkoły:
NIE MA DURNYCH PYTAN, SA TYLKO... - ... a wiec to ty wyszedles na durnia

po drugie:
podano ze bedzie podwyzszenie, a nie kiedy zapisy (chyba ze mi umknelo w gaszczu informacji)
jak bede znal zakres czasowy, to rzeczywiscie za rada twojego przedmowcy kafejka i po sprawie

pozdro nietolerancyjny nerwusie
Mogą ci pomóc przeczytać prosty komunikat ***?, pomóc zrozumieć co było w nim napisane? A może jesteś taki leniwy, że nawet nie raczyłeś przeczytać ważnego komunikatu ze spólki. Jeśli to drugie to życze powodzenia i szczęścia na giełdzie będzie bardzo potrzebne.

Gromit
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2251
Rejestracja: 20 sty 2006 18:14
Lokalizacja: 62 West Wallaby Street Pochwały: 3/5

Postautor: Gromit » 07 wrz 2006 18:28

A nawet jakbyś uzyskał odp. na swoje pytanie to jeśli forum jest twoim źródłem informacji o ważnych rzeczach ze spólki (i na jego podst. podejmujesz decyzje np. odnośnie wejścia w pp) to jesteś IDIOTĄ :twisted:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 109 gości