Lentex [LTX] - czê¶æ XXXI

wszystko na temat spółek publicznych
JonathanBayne
Starszy chorąży
Posty: 1625
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: JonathanBayne » 03 gru 2006 20:56

Scenariusz jest realizowany. Nie kupisz nie zarobisz, ale i nie stracisz. W przyszłym tygodniu większa podaż zwiazana z wejsciem PDA. Ktos mocno chce wywalic , albo kupić bo wskazuje na to iście sprinterskie załatwienie notowań.
Z drugiej strony jakby chodziło o szybkie wywalenie bez wzgledu na cenę , to była okazja w czasie notowań PP. Zostaje więc druga opcja, bo podaż PP była jedynie 20 procentowa.
Kiszonka na starych akcjach wskazuje na cheć dobrania przez grubasów.
Pamiętajcie ,ze to jest Lentex i wszystko się moze zdarzyć.

Z ta roznica, ze AF teraz to nie to z Maju :!: moje lenie daja poczucie wartosci teraz.
Pozdrawiam ziomala \:D/ Obrazek
Obrazek

REKLAMA


Tokil
Podporucznik
Posty: 16455
Rejestracja: 09 maja 2006 13:02
Lokalizacja: tuż obok
Kontakt:

Postautor: Tokil » 03 gru 2006 20:59

Salut!!!
Cóż za miłe towarzystwo się tu zebrało z wieczorka!

:D :D :D

JonathanBayne
Starszy chorąży
Posty: 1625
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: JonathanBayne » 03 gru 2006 21:00

Cenzura
Obrazek

mile
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 22 kwie 2006 07:12
Lokalizacja: z biura Solorza

Postautor: mile » 03 gru 2006 21:01

co za czasy na tym watku nastaly, ***** tu straszne, ale po lekturze weekendowej najbardziej spodobalo mi sie wynurzenie szymka do pajonka, ze lepiej byc *** niz glupkiem.
I TO JEST PRAWDA!!!
no jest, kiedys jeszcze pare osob pisalo cos co zmuszalo do myslenia, poszukiwania, dyskusji czasem nawet merytorycznej, czlowiek sie dzieki temu troche rozwijal itd, a teraz to albo ***, albo pedalem mozna zostac czytajac ten watek. Nawet zazieleniony czlowiek juz tego nie trawi.

JonathanBayne
Starszy chorąży
Posty: 1625
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: JonathanBayne » 03 gru 2006 21:02

Salut!!!
Cóż za miłe towarzystwo się tu zebrało z wieczorka!

:D :D :D

Czesc. Juz w formie?

Obrazek
Obrazek

mile
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 22 kwie 2006 07:12
Lokalizacja: z biura Solorza

Postautor: mile » 03 gru 2006 21:03

co za czasy na tym watku nastaly, ***** tu straszne, ale po lekturze weekendowej najbardziej spodobalo mi sie wynurzenie szymka do pajonka, ze lepiej byc *** niz glupkiem.
no a powiedz że tak nie jest :D
w sumie to nie wiem bo mam nadzieje ze ani jednym ani drugim w zyciu nie bylem, chociaz z pewnascia znajda sie tacy co moze mnie za glupka maja.

P.S. kiedy te dopieszczone pipy maja byc notowane to moze sie tu troche odcioci.
Ostatnio zmieniony 03 gru 2006 21:05 przez mile, łącznie zmieniany 1 raz.

Tokil
Podporucznik
Posty: 16455
Rejestracja: 09 maja 2006 13:02
Lokalizacja: tuż obok
Kontakt:

Postautor: Tokil » 03 gru 2006 21:04

Salut!!!
Cóż za miłe towarzystwo się tu zebrało z wieczorka!
:D :D :D

Czesc. Juz w formie?
Obrazek
W formie! A jakże!
Trzeba było sobie strzelić 2 browarki i od razu zrobiło się dobrze i błogo.

:lol:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Postautor: dochodzeniowy » 03 gru 2006 21:14

ktos kto miał 1000 starych akcji i robił juz w majty (na twardo , bo tylko twardziele zostały z papierem) albo sprzedał stare akcje , albo sprzedał pp . Teraz wg najnowszej metodologii liczenia głosów ma 50% mniej papieru niz miał wczesniej, czyli został juz połowicznie odleszczony.
Wsród małych taki obraz przedstawia wiekszość. Jest tez pewna grupa trzymajaca papier i pda , lub zamienione pda w czasie nowtowań PP na akcje. ci czekaja na okazje do pozbycia się papieru i wykańczani są przez czas i kiszonkę. Istnieje też grupa czy to z Moska czy obok niego(??) , której zależy na wywindowaniu kursu w niebiosa i uczynienia z niego postaci lotnej. to w jej kompetencjach lezy pogrywanie skokami w czasie sesji.
Grupa ta miała juz skupiona wiekszość akcji w maju i umiejetnie pogrywając doprowadziła jeszcze w tym miesiacu do spadku notowań w porozumieniu z Moską. Moska dokupił ok 2% akcji na sesji z kursem 19,10 i zaraz potem pojawiło sie owe 140
Nasz Guru przełozył emisje akcji z lipca na wrzesien i zmienił parytet emisji . Zamiast 2 akcji dostaliśmy jedną droższą i zaserwowano odleszczanie na wielka skalę. odpały po których zamykano lukę doprowadzały tu wszystkich do rozpaczy i skłaniały do realizacji nawet niewielkich zysków( jak zacznie rosnac to znowu wejdę, było częstym zdaniem tu pisanym)
Nie sadze ,żeby 40 parę złotych było szczytem notowań i najwyższym kursem tego wysublimowanego planu.

Ostatni taki elaborat napisałem w przeddzien majowej zwałki, w którym uzasadniałem celowość trzymania akcji bez wzgledu na wszystko. jak widac tylko kilka osób z kikudziesięciu wytrzymało i pewnie nie żałują.
czy bedzie ich stac na dalsze trzymanie?

Gram na giełdzie od 94 .

JonathanBayne
Starszy chorąży
Posty: 1625
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: JonathanBayne » 03 gru 2006 21:17

Salut!!!
Cóż za miłe towarzystwo się tu zebrało z wieczorka!
:D :D :D

Czesc. Juz w formie?
Obrazek
W formie! A jakże!
Trzeba było sobie strzelić 2 browarki i od razu zrobiło się dobrze i błogo.

:lol:

I ja sie tez w formie.
Obrazek
Muszę wyczarować Obrazek trochę kasy na kupno tego Obrazek
Obrazek

Giertyszek_81224
Chorąży sztabowy
Posty: 4348
Rejestracja: 06 cze 2006 19:48

Postautor: Giertyszek_81224 » 03 gru 2006 21:19

to mówicie panowie 140zł do konca 2006 roku?

ramzes
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7499
Rejestracja: 04 mar 2006 23:00

Postautor: ramzes » 03 gru 2006 21:20

Najsmieszniejsze jest to ze ten watek jest najbardziej oblegany a w wiekszosci to gadanie zeby gadac :D Teraz bedzie dwa dni postow jaka cena pda :D

Pozdrawiam :D

JonathanBayne
Starszy chorąży
Posty: 1625
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: JonathanBayne » 03 gru 2006 21:23

'... wynurzenie szymka do pajonka, ze lepiej byc *** niz glupkiem.'
ja wolałbym być tym pierwszym :oops: :oops:
i predzej oddam głos na PSL niz PiS.
PS PSL kiedyś u mnie nie było brane pod uwagę :oops: :oops: :oops:
Obrazek

mile
Podporucznik
Posty: 12833
Rejestracja: 22 kwie 2006 07:12
Lokalizacja: z biura Solorza

Postautor: mile » 03 gru 2006 21:27

ktos kto miał 1000 starych akcji i robił juz w majty (na twardo , bo tylko twardziele zostały z papierem) albo sprzedał stare akcje , albo sprzedał pp . Teraz wg najnowszej metodologii liczenia głosów ma 50% mniej papieru niz miał wczesniej, czyli został juz połowicznie odleszczony.
Wsród małych taki obraz przedstawia wiekszość. Jest tez pewna grupa trzymajaca papier i pda , lub zamienione pda w czasie nowtowań PP na akcje. ci czekaja na okazje do pozbycia się papieru i wykańczani są przez czas i kiszonkę. Istnieje też grupa czy to z Moska czy obok niego(??) , której zależy na wywindowaniu kursu w niebiosa i uczynienia z niego postaci lotnej. to w jej kompetencjach lezy pogrywanie skokami w czasie sesji.
Grupa ta miała juz skupiona wiekszość akcji w maju i umiejetnie pogrywając doprowadziła jeszcze w tym miesiacu do spadku notowań w porozumieniu z Moską. Moska dokupił ok 2% akcji na sesji z kursem 19,10 i zaraz potem pojawiło sie owe 140
Nasz Guru przełozył emisje akcji z lipca na wrzesien i zmienił parytet emisji . Zamiast 2 akcji dostaliśmy jedną droższą i zaserwowano odleszczanie na wielka skalę. odpały po których zamykano lukę doprowadzały tu wszystkich do rozpaczy i skłaniały do realizacji nawet niewielkich zysków( jak zacznie rosnac to znowu wejdę, było częstym zdaniem tu pisanym)
Nie sadze ,żeby 40 parę złotych było szczytem notowań i najwyższym kursem tego wysublimowanego planu.

Ostatni taki elaborat napisałem w przeddzien majowej zwałki, w którym uzasadniałem celowość trzymania akcji bez wzgledu na wszystko. jak widac tylko kilka osób z kikudziesięciu wytrzymało i pewnie nie żałują.
czy bedzie ich stac na dalsze trzymanie?

Gram na giełdzie od 94 .
fajnie to napisales, naprawde fajnie 96':)

szymek1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7416
Rejestracja: 05 lis 2006 19:12
Lokalizacja: z nieba

Postautor: szymek1 » 03 gru 2006 21:37

'... wynurzenie szymka do pajonka, ze lepiej byc *** niz glupkiem.'
ja wolałbym być tym pierwszym :oops: :oops:

czyzby ?
zemsta jest rozkoszą bogów

Tokil
Podporucznik
Posty: 16455
Rejestracja: 09 maja 2006 13:02
Lokalizacja: tuż obok
Kontakt:

Postautor: Tokil » 03 gru 2006 21:39

Zgadzam się z Tobą Dochodzeniowy, że ci nerwowi powywalali akcje albo pp albo i jedno i drugie. Na tą chwilę zostali więc z papierami ludziska, którzy raczej są tu na dłuższy termin.
Ja na przykład wykupiłem wszystkie pipki, a akcji mam o około 50% więcej niż pda. Bo tak jakoś mi się po drodze dokupowało. :wink:
Należę więc wg Twej terminologii do "grupy trzymającej papier i pda" 8) .
Ale naprawdę nie mam ciśnienia na jak najszybsze wypisanie się z tej grupy. Oczywiście nie napiszę, że nie zależy mi na szybkim wzroście kursu (nawet do pincet). Wtedy naturalnie należałoby przemyśleć zasadność swej wierności. Natomiast jeżeli do "pincet" albo "miljarda pincet" będzie trochę brakowało, to raczej nie będę miał takiego dylematu.
I myślę, że takich jak ja jest sporo.
Co do środy to nie widzę więc raczej ewentualnego "naturalnego źródła" z którego miałoby pochodzić sypanie pda.
Oczywiście ktoś się może zabawić, ale i to przeżyjemy.

P.S. Fajowego elaborata spłodziłeś
Pozdr.

:lol: :lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 196 gości