- GANT (GNT) cz. XII

wszystko na temat spółek publicznych

Jaki bedzie kurs GANTA na koniec 2006 ?

ponizej 30
80
28%
30-40
11
4%
40-50
26
9%
50-60
60
21%
60-70
22
8%
70-80
24
9%
powyzej 80
58
21%
 
Liczba głosów: 281

Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 08 gru 2006 23:14

Wstyd żebym musiał szukać wątku na 3-4 stronie ;)
a mi sie to podoba :D

REKLAMA


Fugazi!
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: inąd

Postautor: Fugazi! » 08 gru 2006 23:18

powoli kurs sie uspokaja, mamy nowy poziom rownowagi, jeszcze troche wymian na tym poziomie, ci co maja oddac-oddadza i mozna dalej jechac zgodnie z trendem...

i pamietac, ze nie warto sprzedawac jak ktos jest zarobiony-podatek-dlatego podaz akcji bedzie ograniczona, stad np. wczorajszy spory wzrost na bardzo malych obrotach

marauder2002
Chorąży
Posty: 807
Rejestracja: 25 sty 2006 01:52

Postautor: marauder2002 » 08 gru 2006 23:22

Takie pytanie:
Nie kusi Was, zeby zrealizowac zyski na Gancie? I odpoczac troche od tej spolki?

Ale co potem zrobic z kasa? Kupic Ganta...? :wink:
Bytka abo ne bytka to je zapytka

Fugazi!
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: inąd

Postautor: Fugazi! » 08 gru 2006 23:29

Takie pytanie:
Nie kusi Was, zeby zrealizowac zyski na Gancie? I odpoczac troche od tej spolki?

Ale co potem zrobic z kasa? Kupic Ganta...? :wink:
a moze Gant bedzie taka Alchemia z zeszlego roku?? wtedy tez sporo osob przy 40-60 zeta opuscilo okret, a on sobie pozeglowal dalej na polnoc...

marcos057
Starszy kapral
Posty: 9
Rejestracja: 04 gru 2006 13:42

Postautor: marcos057 » 08 gru 2006 23:31

http://www.youtube.com/watch?v=YJXm7pYzyuY

Oby Gant tak nam pokonywal opory;-)

pzdr

mustagh
Chorąży sztabowy
Posty: 5253
Rejestracja: 25 wrz 2006 15:55

Postautor: mustagh » 08 gru 2006 23:33

Takie pytanie:
Nie kusi Was, zeby zrealizowac zyski na Gancie? I odpoczac troche od tej spolki?

Ale co potem zrobic z kasa? Kupic Ganta...? :wink:
Już to zrobiłem zrealizowałem zyski przy 38 by wrócić przy 41-42, interes życia *** :wink:

usi13
Starszy chorąży
Posty: 1151
Rejestracja: 04 sty 2006 00:05
Lokalizacja: Świdnica

Postautor: usi13 » 08 gru 2006 23:47

wiec trzymac walor i nie grac DT ...albo week trade

Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 09 gru 2006 02:10

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

a po co sprzedawac papier :-k :-k :-k, ktorego kurs nie osiagnal wyceny fundamentalnej na dzien dziesiejszy - w mojej opini jest to poziom 60-70 pln

ale co wazniejze ...
po co sprzedawac papier :-k :-k :-k, ktorego wycena w przyszlym roku powinna ksztaltowac sie w okolicach 150 pln a jezeli zysk w 2007 r przekroczylby 50 mln to bedziemy mogli myslec o 200 pln


a to, ze papier sie stabilizuje i nie rosnie w sposob spektakularny po 10-20% na kazdej sesji to chyba nawet dobrze - kazdy moze wejsc, kazdy moze wyjsc, cisza, spokoj, czyli idealnie

a to, ze inne papiery beda okresowo szybciej rosly to ... tez mi nie przeszkadza - to stan naturalny

Resume:
Ja siedze ze swoim pakiecikiem na D*** i nic nie robie do wiosny 2007 (chyba, ze zaczelyby napluywac niepokojace sygnaly ze spolki lub caly rynek by sie walil)

a przy okazji staram sie dorobic gdzie indziej :D

aztec_camera
Młodszy chorąży
Posty: 568
Rejestracja: 11 wrz 2006 21:00

Postautor: aztec_camera » 09 gru 2006 12:43

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

a po co sprzedawac papier :-k :-k :-k, ktorego kurs nie osiagnal wyceny fundamentalnej na dzien dziesiejszy - w mojej opini jest to poziom 60-70 pln

ale co wazniejze ...
po co sprzedawac papier :-k :-k :-k, ktorego wycena w przyszlym roku powinna ksztaltowac sie w okolicach 150 pln a jezeli zysk w 2007 r przekroczylby 50 mln to bedziemy mogli myslec o 200 pln


a to, ze papier sie stabilizuje i nie rosnie w sposob spektakularny po 10-20% na kazdej sesji to chyba nawet dobrze - kazdy moze wejsc, kazdy moze wyjsc, cisza, spokoj, czyli idealnie

a to, ze inne papiery beda okresowo szybciej rosly to ... tez mi nie przeszkadza - to stan naturalny

Resume:
Ja siedze ze swoim pakiecikiem na D*** i nic nie robie do wiosny 2007 (chyba, ze zaczelyby napluywac niepokojace sygnaly ze spolki lub caly rynek by sie walil)

a przy okazji staram sie dorobic gdzie indziej :D
Hej Madrala :) a na jakich spóleczkach jeszcze "dorabiasz"? Uszczknij troche wiedzy dla wspólników z Gancika :-) /Pozdrawiam

nowy69
Starszy sierżant
Posty: 75
Rejestracja: 18 paź 2006 17:16

Postautor: nowy69 » 09 gru 2006 13:34

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

a po co sprzedawac papier :-k :-k :-k, ktorego kurs nie osiagnal wyceny fundamentalnej na dzien dziesiejszy - w mojej opini jest to poziom 60-70 pln

ale co wazniejze ...
po co sprzedawac papier :-k :-k :-k, ktorego wycena w przyszlym roku powinna ksztaltowac sie w okolicach 150 pln a jezeli zysk w 2007 r przekroczylby 50 mln to bedziemy mogli myslec o 200 pln


a to, ze papier sie stabilizuje i nie rosnie w sposob spektakularny po 10-20% na kazdej sesji to chyba nawet dobrze - kazdy moze wejsc, kazdy moze wyjsc, cisza, spokoj, czyli idealnie

a to, ze inne papiery beda okresowo szybciej rosly to ... tez mi nie przeszkadza - to stan naturalny

Resume:
Ja siedze ze swoim pakiecikiem na D*** i nic nie robie do wiosny 2007 (chyba, ze zaczelyby napluywac niepokojace sygnaly ze spolki lub caly rynek by sie walil)

a przy okazji staram sie dorobic gdzie indziej :D
nie no zgadzam sie z przed mówcą,gancik to dobry papier i da jeszcze sporo zarobic.ale nie kazdego bedzie stac jak sie kursik obsunie do glownego trendu dlugoterminowego, np. ja bo moze sie okazac ze mi srodkow na kredycik zabraknie albo na jego zabezpieczenie. i tego ludzie sie obawiaja.nie kazdy gra dlugoterminowo a kursik i tak juz pokonal piekną droge i moze dojsc do sytuacji ze czesc akcjonariatu stwierdzi ze juz dosc sa zarobieni i spotkamy sie masowa podaza.luk into ankieta ,wiecej osob widzi tez juz obsuwa i to porzadna i tak tez beda reagowac.pozdr :D

marktrad
Starszy chorąży
Posty: 1396
Rejestracja: 28 lip 2006 20:24
Lokalizacja: Wałcz

Postautor: marktrad » 09 gru 2006 13:51

Takie pytanie:
Nie kusi Was, zeby zrealizowac zyski na Gancie? I odpoczac troche od tej spolki?

Ale co potem zrobic z kasa? Kupic Ganta...? :wink:
Już to zrobiłem zrealizowałem zyski przy 38 by wrócić przy 41-42, interes życia *** :wink:
Takie zagrywki idealnie wychodzą mi na Polnordzie, chodzi jak zegareczek. A Gancik już nie jest tak przewidywalny. Moja ostatnia (i chyba naprawdę ostatnia operacja tego typu): sprzedaż 38, odkupienie 38. Niby na zero, ale prowizja w plecy i kupa nerwów.

ziuberek
Starszy chorąży
Posty: 1653
Rejestracja: 10 paź 2006 00:43
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Postautor: ziuberek » 09 gru 2006 14:03

ja tez nie puszczam papierkow
kupowalem od 17 do 33 zeta i jak na razie jest OK

poza tym wczoraj kupilem BUDOPOL_PDA

Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 09 gru 2006 14:42

ZBIORCZO

1/
Hej Madrala :) a na jakich spóleczkach jeszcze "dorabiasz"? Uszczknij troche wiedzy dla wspólników z Gancika :-) /Pozdrawiam
Efekt, BRS, Impel, CSG, Polnord, Interferi, 2 NFI, 12NFI (kolejnosc przypadkowa) wczoraj roztsalem sie z Orlenem bo troche mnie wqrwil, koncze tez przygode Interferii

2/
nie no zgadzam sie z przed mówcą,gancik to dobry papier i da jeszcze sporo zarobic.ale nie kazdego bedzie stac jak sie kursik obsunie do glownego trendu dlugoterminowego, np. ja bo moze sie okazac ze mi srodkow na kredycik zabraknie albo na jego zabezpieczenie. i tego ludzie sie obawiaja.nie kazdy gra dlugoterminowo a kursik i tak juz pokonal piekną droge i moze dojsc do sytuacji ze czesc akcjonariatu stwierdzi ze juz dosc sa zarobieni i spotkamy sie masowa podaza.luk into ankieta ,wiecej osob widzi tez juz obsuwa i to porzadna i tak tez beda reagowac.pozdr :D
a/
http://mojeinwestycje.interia.pl/wykres ... &srednia=1

ale kurs od wrzesnia rosnie pieknie i stabilnie i co jakis czas mamy tydzien-dwa korekty takiej jak teraz i nie widze powodow aby tym razem bylo inaczej


b/
ci ktorzy zaznaczyli opcje ponizej 30 to Zazdrosne Inwestory Typu *****, ktore nigdy ganta nie mialy lub ciotki, kiore sprzedaly i wqrwia ich to, ze sprzedaly tak szybko

im wiecej tych ***** tym lepiej - to oznacza, ze jest duza ilosc osob sledzacych ganta i chetnych do wejscia w papier tylko czekaja na odpowiedni moment ... miejmy nadzieje, ze stiwerdza ze ten moment jest kiedy przebijemy 100 :D :D :D

nowy69
Starszy sierżant
Posty: 75
Rejestracja: 18 paź 2006 17:16

Postautor: nowy69 » 09 gru 2006 14:58

obyś miał rację mądrala.gram na gpw króciutko ale już zdążyłem polubić naszego papierka i prawde mowiąc niechcilabym sie z nim rozstawac.ale jak beda 1 oznaki zwaly to wychodze bez namyslu i wejde znowu jak sie uspokoi.peace

Madrala-nr6
Podporucznik
Posty: 15379
Rejestracja: 02 sie 2006 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Postautor: Madrala-nr6 » 09 gru 2006 14:59

obyś miał rację mądrala.gram na gpw króciutko ale już zdążyłem polubić naszego papierka i prawde mowiąc niechcilabym sie z nim rozstawac.ale jak beda 1 oznaki zwaly to wychodze bez namyslu i wejde znowu jak sie uspokoi.peace
to sprzedaj w poniedzialek i zapomnij o gancie - niepotrzebny nam taki akcjonariat


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości