ATLANTIS [ATS] cz . V

wszystko na temat spółek publicznych
groch98
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 215
Rejestracja: 30 paź 2006 08:49

Postautor: groch98 » 28 mar 2007 09:12

Po publikacji KNF, lecimy w dół. Bankowo. Podana cena emisyjna bedzie tak niska że polecimy w okolice 2 zł.
Żeby płaczu tu nie było. :!:
a ty siedzisz w papierze i czekasz na 2 zl...
Już nie siedzę
:roll:
Pozdr.

REKLAMA


ryba83
Chorąży sztabowy
Posty: 4965
Rejestracja: 23 lis 2006 09:56
Lokalizacja: Sopot

Postautor: ryba83 » 28 mar 2007 09:16

Po publikacji KNF, lecimy w dół. Bankowo. Podana cena emisyjna bedzie tak niska że polecimy w okolice 2 zł.
Żeby płaczu tu nie było. :!:
a ty siedzisz w papierze i czekasz na 2 zl...
Już nie siedzę
:roll:
Pozdr.
teraz przynajmniej rozumiem. naganiaj na spadki dalej. moze uda sie taniej odkupic. powodzenia

Parkieter
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3997
Rejestracja: 21 lis 2005 10:12

Postautor: Parkieter » 28 mar 2007 09:17

Po publikacji KNF, lecimy w dół. Bankowo. Podana cena emisyjna bedzie tak niska że polecimy w okolice 2 zł.
Żeby płaczu tu nie było. :!:
Nie wróżę Ci kariery na giełdzie, chociaż co prawda wróżbitą nie jestem. Mogę się założyć o pieniądze, że po komunikacie KNF robimy 50% w 1-2 dni. Wczoraj KNF pchnęła Ganta. Odliczanie trwa i prom odleci, ha ha

DUNLOP
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3333
Rejestracja: 04 sie 2006 11:41
Lokalizacja: Bangladesz

Postautor: DUNLOP » 28 mar 2007 09:20

Po publikacji KNF, lecimy w dół. Bankowo. Podana cena emisyjna bedzie tak niska że polecimy w okolice 2 zł.
Żeby płaczu tu nie było. :!:
Nie wróżę Ci kariery na giełdzie, chociaż co prawda wróżbitą nie jestem. Mogę się założyć o pieniądze, że po komunikacie KNF robimy 50% w 1-2 dni. Wczoraj KNF pchnęła Ganta. Odliczanie trwa i prom odleci, ha ha
i w przypadku Grocha byś sie mocno zdzwiwił ..... jak bardzo to zobaczysz .... pozdrawiam

^Amfi^
Sierżant sztabowy
Posty: 112
Rejestracja: 06 gru 2006 17:26

Postautor: ^Amfi^ » 28 mar 2007 09:25

groch98:
Dodałeś tę osobę do Twojej Listy Ignorowanych. Kliknij TU aby obejrzeć ten post.

witajcie!
widze, ze dzieci jeszcze nie w szkole... pewnie maja 'na popoludnie' ;)
jakis bliski kolega roka 1993? pewnie siedza w jednej lawce na wychowaniu w rodzinie ;)

a co do gpw, moje skromne przemyslenia...
dzis zdaje sie szykuje sie korekta, w slad za nastrojami w us and i
ale niekoniecznie - w20 slicznie odbija sie od 4 sesji od 3470, od 2 sesji ten poziom jest silnym wsparciem... dzis sie okaze, jak silnym...
jak przebije - polecimy w dol przez kilka sesji, jesli nie w20 na nowy rekord do piatku ;) tak czy inaczej dzien zapowiada sie nerwowy...

ale niekoniecznie... ma to znaczenie dla ATS - podczas zwaly sprzed 2 tyg. byl to chyba najmocniejszy papier w moim portfelu... reakcja na rynkowa korekte moze byc max. 2-3 procentowa
oby dzis nerwowe oszolomy nie wywalaly w poplochu - niech poczekaja dopiero na 2zl ;)

pozdrawiam!
ps. ooo jaki ladny tko
Ostatnio zmieniony 28 mar 2007 09:34 przez ^Amfi^, łącznie zmieniany 1 raz.

Parkieter
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3997
Rejestracja: 21 lis 2005 10:12

Postautor: Parkieter » 28 mar 2007 09:30

Dunlop... bo nie rozumiem. Czyli Twoim zdaniem niska cena nowych ma jakiekolwiek znaczenie?

ryba83
Chorąży sztabowy
Posty: 4965
Rejestracja: 23 lis 2006 09:56
Lokalizacja: Sopot

Postautor: ryba83 » 28 mar 2007 09:30

Po publikacji KNF, lecimy w dół. Bankowo. Podana cena emisyjna bedzie tak niska że polecimy w okolice 2 zł.
Żeby płaczu tu nie było. :!:
Nie wróżę Ci kariery na giełdzie, chociaż co prawda wróżbitą nie jestem. Mogę się założyć o pieniądze, że po komunikacie KNF robimy 50% w 1-2 dni. Wczoraj KNF pchnęła Ganta. Odliczanie trwa i prom odleci, ha ha
i w przypadku Grocha byś sie mocno zdzwiwił ..... jak bardzo to zobaczysz .... pozdrawiam
A ty dunlop wierzysz mu kariere????

DUNLOP
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3333
Rejestracja: 04 sie 2006 11:41
Lokalizacja: Bangladesz

Postautor: DUNLOP » 28 mar 2007 09:36

Dunlop... bo nie rozumiem. Czyli Twoim zdaniem niska cena nowych ma jakiekolwiek znaczenie?
Obrazek

DUNLOP
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3333
Rejestracja: 04 sie 2006 11:41
Lokalizacja: Bangladesz

Postautor: DUNLOP » 28 mar 2007 09:37

Po publikacji KNF, lecimy w dół. Bankowo. Podana cena emisyjna bedzie tak niska że polecimy w okolice 2 zł.
Żeby płaczu tu nie było. :!:
Nie wróżę Ci kariery na giełdzie, chociaż co prawda wróżbitą nie jestem. Mogę się założyć o pieniądze, że po komunikacie KNF robimy 50% w 1-2 dni. Wczoraj KNF pchnęła Ganta. Odliczanie trwa i prom odleci, ha ha
i w przypadku Grocha byś sie mocno zdzwiwił ..... jak bardzo to zobaczysz .... pozdrawiam
A ty dunlop wierzysz mu kariere????
znam go bardzo dobrze i to wszystko

ThomasSetti
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2739
Rejestracja: 28 gru 2005 09:16
Lokalizacja: Polska , ale już niedługo Mauritius.

Postautor: ThomasSetti » 28 mar 2007 09:51

Po publikacji KNF, lecimy w dół. Bankowo. Podana cena emisyjna bedzie tak niska że polecimy w okolice 2 zł.
Żeby płaczu tu nie było. :!:
a ty siedzisz w papierze i czekasz na 2 zl...
Już nie siedzę
:roll:
Pozdr.
No to błąd, bo nie ma coś chętnych do sprzedaży na tym poziomie cenowym!!!!!!
A co ma wspólnego cena emisyjna z ceną akcji!!!!!!!!!!!!!
Normalne , że ten co będzie wchodził przez ATLANTIS chce jak najmniejszym kosztem objąć stery w spółce!!!!!!!!!!!
Po niej będzie następna już duuuuuuuuużo większa i po cenie rynkowej!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Czas to pieniądz, a pieniądz to więcej niż czas.
Edgar Allan Poe

Parkieter
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3997
Rejestracja: 21 lis 2005 10:12

Postautor: Parkieter » 28 mar 2007 09:51

znam go bardzo dobrze i to wszystko
To zrób przysługę koledze i mu wytłumacz, że ważą się losy spółki. I choćby oddali komuś poważnemu nowe akcje po 1 gr, to i tak nic to nie zmienia. W tym sensie, że nie jest to negatywne działanie, a wręcz przeciwnie. A co do 10 dni... A jak się ujawni po 11 dniach? Nie bądźmy śmieszni. Będą sypać? Niech sypią. Ktoś w końcu będzie musiał od nas odkupić akcje po... 20zł :shock: :wink: :lol:

ThomasSetti
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2739
Rejestracja: 28 gru 2005 09:16
Lokalizacja: Polska , ale już niedługo Mauritius.

Postautor: ThomasSetti » 28 mar 2007 09:56

znam go bardzo dobrze i to wszystko
To zrób przysługę koledze i mu wytłumacz, że ważą się losy spółki. I choćby oddali komuś poważnemu nowe akcje po 1 gr, to i tak nic to nie zmienia. W tym sensie, że nie jest to negatywne działanie, a wręcz przeciwnie. A co do 10 dni... A jak się ujawnie po 11 dniach? Nie bądźmy śmieszni. Będą sypać? Niech sypią. Ktoś w końcu będzie musiał od nas odkupić akcje po... 20zł :shock: :wink: :lol:
No i jak miło poczytać kogoś kto pisze z sensem!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:
Czas to pieniądz, a pieniądz to więcej niż czas.
Edgar Allan Poe

Emitent
Starszy chorąży
Posty: 1778
Rejestracja: 18 lip 2006 16:04

Postautor: Emitent » 28 mar 2007 10:01

podaż słabiutka - chyba ci c mieli wywalic już wywalili wczoraj i przedwczoraj. Teraz zostali co którzy liczą na zysk liczony w zł/akcję, a nie na grosiki. 8)
Wszechświat nie znosi próżni... :)

ryba83
Chorąży sztabowy
Posty: 4965
Rejestracja: 23 lis 2006 09:56
Lokalizacja: Sopot

Postautor: ryba83 » 28 mar 2007 10:02

no panowie, cala gielda pikuje w dol, a my ***** niezle w gore.

paterski
Starszy chorąży
Posty: 1502
Rejestracja: 05 gru 2005 15:50

Postautor: paterski » 28 mar 2007 10:06

Wiesz co Dunlop - z całym szacunkiem ale zminiłem o tobie zdanie. Posiadałeś duży pakiet akcji i twierdziłeś że jesteś twardym akcjonariatem, przy lekkim wyskoku w górę opyliłeś jak napisałeś 85% portfela i wypisujesz o spadkach mając nadzieję że kupisz taniej. Nie będę cię porównywał do roka bo to dzieciak ale coś podobnego u ciebie występuję. Bądź konsekwentny w tym co tu wypisujesz bo ludzie przestaną cie traktować jak poważnego inwestora. Oczywiście większość sama decyduje o swoich posunięciach inwestycyjnych ale pamiętaj że jest tu część dzieciaków którzy słuchają takich jak ty i sugerują się opiniami - a szkoda. Ja się trzymam twardo i nie dam się wytrzepać bo finał jest już bliski, ale proszę daruj sobie zagrywki w stylu roka pozdro 8) :lol: 8)
FORTUNA NALEŻY DO ODWAŻNYCH


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 165 gości