ELEKTRIM [ELE] - księga XXXIX

wszystko na temat spółek publicznych
adam998
Chorąży sztabowy
Posty: 5440
Rejestracja: 30 paź 2005 15:31

Postautor: adam998 » 03 kwie 2007 12:12

Spokojnie - to ja dobrałem troszeczkę :)
bardzo ladnie Dzindybry :lol: :lol: :lol:

REKLAMA


grrrringo
Chorąży sztabowy
Posty: 4629
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: 3miasto

Postautor: grrrringo » 03 kwie 2007 12:13

NIE BADZCIE GUPI 2,4 MLD STRATY TO PTC, NA KTORE EW KASA JEST NA ZAPASOWYM...TO OCZYWISTE JA PIER DOLE

siekiera
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2984
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: siekiera » 03 kwie 2007 12:15

Gdy Ele miał ponad 1 mld euro zadłużenia,brakowało na wypłaty pracownikom,większość spółek zależnych przynosiła straty i wymagała olbrzymich inwestycji a sytuacja makro była nienajlepsza(łagodnie mówiąc),to miał największą kapitalizację na GPW,największy wpływ na indeksy a dziennikarze spółkę nazywali blue chipem a nawet cesarzem giełdy.Teraz gdy sytuacja ele jest najlepsza od lat,PKB rośnie prawie o 7 proc.cena i kapitalizacja jest dziesięciokrotnie niższa, dziennikarze nazywają spółką spekulacyjną lub nawet królem spekulacji.Jeszcze niedawno dziennikarze TVN-u przy wzroście spółki Fon(wzrost był dwucyfrowy z ponad 50 groszy na ponad 60)nazywali to czystą spekulacją na wydmuszce.Dzisiaj z rana przy cenie ok.4 zł za akcję spółka już nie była wydmuszką a na potwierdzenie była informacja ze spółki o nowym kontrakcie(30 mln zł przez 5 lat ,czyli kilka mln zł rocznie,czyli przy nawet 10 proc rentowności-kilkaset tyś zysku).I niech ktoś powie że GPW to nie matrix . :lol:

DZINDYBRY..
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7251
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: DZINDYBRY.. » 03 kwie 2007 12:15

Spokojnie - to ja dobrałem troszeczkę :)
bardzo ladnie Dzindybry :lol: :lol: :lol:
ładnie to poustawiali ale zjadłem im 30 kilo buhahahahaha
蛇

trzeci
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3581
Rejestracja: 10 lut 2006 19:48
Lokalizacja: Kraków

Postautor: trzeci » 03 kwie 2007 12:17

Gdy Ele miał ponad 1 mld euro zadłużenia,brakowało na wypłaty pracownikom,większość spółek zależnych przynosiła straty i wymagała olbrzymich inwestycji a sytuacja makro była nienajlepsza(łagodnie mówiąc),to miał największą kapitalizację na GPW,największy wpływ na indeksy a dziennikarze spółkę nazywali blue chipem a nawet cesarzem giełdy.Teraz gdy sytuacja ele jest najlepsza od lat,PKB rośnie prawie o 7 proc.cena i kapitalizacja jest dziesięciokrotnie niższa, dziennikarze nazywają spółką spekulacyjną lub nawet królem spekulacji.Jeszcze niedawno dziennikarze TVN-u przy wzroście spółki Fon(wzrost był dwucyfrowy z ponad 50 groszy na ponad 60)nazywali to czystą spekulacją na wydmuszce.Dzisiaj z rana przy cenie ok.4 zł za akcję spółka już nie była wydmuszką a na potwierdzenie była informacja ze spółki o nowym kontrakcie(30 mln zł przez 5 lat ,czyli kilka mln zł rocznie,czyli przy nawet 10 proc rentowności-kilkaset tyś zysku).I niech ktoś powie że GPW to nie matrix . :lol:
Witam
GPW to nie matrix :wink:

mickiewicz
Starszy chorąży
Posty: 1028
Rejestracja: 06 wrz 2006 12:34

Postautor: mickiewicz » 03 kwie 2007 12:18

popyt napiera kto kupuje strata 2,5 mld :lol: :lol: :lol: :lol:
Pomyleńcy jacyś :-)

A pro po - dzisiaj też dokupiłem. teraz nie mam już żadnej innej spółki poza ELkiem - podobnie jak rok temu 100% w ELE :-)
Chciałoby się zakrzyknąć: Victory :!: We fight to win :!: Victory :!: Is ours again :!:

znawca2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2135
Rejestracja: 28 mar 2007 21:28

Postautor: znawca2 » 03 kwie 2007 12:19

Spokojnie - to ja dobrałem troszeczkę :)
bardzo ladnie Dzindybry :lol: :lol: :lol:
ładnie to poustawiali ale zjadłem im 30 kilo buhahahahaha


:D :D :D :D :D MILY KOLEZKO ZEBYS NIE WYRZYGAL TYLE ZJESC TO TYLKO TY POTRAFISZ :D :D :D :D :D
moderatorzy tego forum...jednym ruchem mozecie mnie zbanowac....albo anulujcie mi te ostrzezenia...jeden wypadek przy pracy...i wylatuje z forum..

siekiera
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2984
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: siekiera » 03 kwie 2007 12:20

Gdy Ele miał ponad 1 mld euro zadłużenia,brakowało na wypłaty pracownikom,większość spółek zależnych przynosiła straty i wymagała olbrzymich inwestycji a sytuacja makro była nienajlepsza(łagodnie mówiąc),to miał największą kapitalizację na GPW,największy wpływ na indeksy a dziennikarze spółkę nazywali blue chipem a nawet cesarzem giełdy.Teraz gdy sytuacja ele jest najlepsza od lat,PKB rośnie prawie o 7 proc.cena i kapitalizacja jest dziesięciokrotnie niższa, dziennikarze nazywają spółką spekulacyjną lub nawet królem spekulacji.Jeszcze niedawno dziennikarze TVN-u przy wzroście spółki Fon(wzrost był dwucyfrowy z ponad 50 groszy na ponad 60)nazywali to czystą spekulacją na wydmuszce.Dzisiaj z rana przy cenie ok.4 zł za akcję spółka już nie była wydmuszką a na potwierdzenie była informacja ze spółki o nowym kontrakcie(30 mln zł przez 5 lat ,czyli kilka mln zł rocznie,czyli przy nawet 10 proc rentowności-kilkaset tyś zysku).I niech ktoś powie że GPW to nie matrix . :lol:
Witam
GPW to nie matrix :wink:
Nie oszukuj. :lol: :lol:

znawca2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2135
Rejestracja: 28 mar 2007 21:28

Postautor: znawca2 » 03 kwie 2007 12:23

:D :D :D :D :D NA PRZYSZLY WTOREK ZAPOWIADAJA 22 CIEPLA :D :D :D :D :D
moderatorzy tego forum...jednym ruchem mozecie mnie zbanowac....albo anulujcie mi te ostrzezenia...jeden wypadek przy pracy...i wylatuje z forum..

DZINDYBRY..
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7251
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: DZINDYBRY.. » 03 kwie 2007 12:24

Zdjąć stopy bo pójdą po nie - zanurzenie o 45 -60 groszy
蛇

znawca2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2135
Rejestracja: 28 mar 2007 21:28

Postautor: znawca2 » 03 kwie 2007 12:26

Zdjąć stopy bo pójdą po nie - zanurzenie o 45 -60 groszy


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: CALY TY :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
moderatorzy tego forum...jednym ruchem mozecie mnie zbanowac....albo anulujcie mi te ostrzezenia...jeden wypadek przy pracy...i wylatuje z forum..

grrrringo
Chorąży sztabowy
Posty: 4629
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: 3miasto

Postautor: grrrringo » 03 kwie 2007 12:27

Zdjąć stopy bo pójdą po nie - zanurzenie o 45 -60 groszy
true, true

dygnitarz
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9381
Rejestracja: 01 sty 1970 01:00

Postautor: dygnitarz » 03 kwie 2007 12:28

zastanawiam siê czy jest kto¶ z listy kto sprzedaje elektrim w tej cenie? pewnie nie ,wiêc kto jest takim frajerem? i na co liczy? pewnie z 80% obrotu i tak mizernego to z kieszeni lewej do prawej i trzymanie kursu i straszenie poda¿± jak ktos zbierze za du¿o
Kiedy z³amie siê drzewo, zg³asza siê wielu drwali

znawca2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2135
Rejestracja: 28 mar 2007 21:28

Postautor: znawca2 » 03 kwie 2007 12:29

zastanawiam się czy jest ktoś z listy kto sprzedaje elektrim w tej cenie? pewnie nie ,więc kto jest takim frajerem? i na co liczy? pewnie z 80% obrotu i tak mizernego to z kieszeni lewej do prawej i trzymanie kursu i straszenie podażą jak ktos zbierze za dużo

:D :D :D :D :D DZINDYBRY ZAWSZE SPRZEDAJE TANIEJ A DROGO KUPUJE :D :D :D :D :D
moderatorzy tego forum...jednym ruchem mozecie mnie zbanowac....albo anulujcie mi te ostrzezenia...jeden wypadek przy pracy...i wylatuje z forum..

DZINDYBRY..
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7251
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: DZINDYBRY.. » 03 kwie 2007 12:30

zastanawiam się czy jest ktoś z listy kto sprzedaje elektrim w tej cenie? pewnie nie ,więc kto jest takim frajerem? i na co liczy? pewnie z 80% obrotu i tak mizernego to z kieszeni lewej do prawej i trzymanie kursu i straszenie podażą jak ktos zbierze za dużo

Pijany zając Solo kupuje bo miał tylko pinć sztuk :D :D
蛇


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: incoqnito i 199 gości