HUTMEN - cz XXVI -

wszystko na temat spółek publicznych
rudylis
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2162
Rejestracja: 01 sie 2006 16:45

Postautor: rudylis » 14 kwie 2007 14:01

W tej chwli mimi jeśli wypisujesz takie posty tracę do ciebie całkiem szacunek.
Nie obchodzi mnie co szeptał ci do ucha ale upublicznianie prywatnych korespondencji dla mnie jest totalnym skurwysyństwem
Pisalem wam juz to wczoraj ze jesli jest wojna z mimilka na watku to trwa ona przewaznie caly weekend, no i prosze kolejny dzien a przed nami jeszcze niedziela, widzialem ich pare oczywiscie w roli kibica, zawsze trwaly do poznej nocy w niedziele.
Na giełdzie jest mnóstwo frajerów, jeśli nie jesteś w stanie określić, kto nim jest, to znaczy, że chodzi o ciebie

REKLAMA


bromba!
Podporucznik
Posty: 10279
Rejestracja: 29 gru 2005 13:39
Lokalizacja: to sa gorskie okolice to jest moje miasto...

Postautor: bromba! » 14 kwie 2007 14:04

:lol:

zamiencie hutka w moja stopke i odkupicie wiecej

ok zart

z romkowych spolek został mi jeszcze ferdek (juz nie romka :twisted: ) dlatego rosnie
i troche skotka :oops: :lol:
Za każdą wielką fortuną kryje sie przestępstwo

TakiTypek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2714
Rejestracja: 29 gru 2005 18:50

Postautor: TakiTypek » 14 kwie 2007 14:05

dobra nie róbmy jaj

jak myslicie ile może polecieć, prosze napiszcie racjonalnie 44bańki to duzo jednak przy skali spółki posty wieszczące bankructwo troszke nie pasuja. trzeba takze pamietaz ze realna strata hutmena to jakies 27 baniek.
osobiscie obstawiam jakie 20-30% moze nawet nie w ciagu jednego dnia :D
Obrazek

piotr32_27160
Podporucznik
Posty: 10978
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: piotr32_27160 » 14 kwie 2007 14:07

[Witaj,
Oczywiście wiem, że pisałeś o utracie zaufania, mó komentarz był dość karkołomny (o ***** - to chyba złe słowo na tym wątku, hehe), a miał być głównie zabawny. Ad odwracania pozycji to sarkazm.
Ad sterowania kursem, bardzo dziwne wydało mi się, że pomimo faktu, iż całe forum trąbiło o nieuniknionych wzrostach po asymilacji te wzrosty rzeczywiście nastąpiły. Taki mały zgrzyt...
OK.

Nie mam wątpliwości że ostatni wzrost kursu był dobrą okazją na dystrybucję akcji i ich ponowne odebranie na niższym poziomie .
Ale niestety wiem o tym po fakcie ...

Jesli tak było to spadek nie będzie tak dotkliwy jak się niektórym wydaje , poza tym tak jak pisałem wcześniej może to przyspieszyć decyzję w sprawie działki na Grabiszyńskiej .
Dla mnie to jest kluczowe info na które czekam .
Mam nadzieję że nie będzie kolejnego wałka :oops:

arbryś79wawa
Podporucznik
Posty: 17496
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: z WARSZAWY

he dzwoniłem do koleggi ma prawie 20 kilo ***

Postautor: arbryś79wawa » 14 kwie 2007 14:08

nawet nie wiedział, że info takie podali, drugi tez w szoku, będzie ***** a wdół 8).TRUPA NIE MA CO TRZYMAC
WRÓŻKA ZĘBUSZKa

HEKO
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2439
Rejestracja: 02 sty 2007 13:00
Lokalizacja: WROCLAW

Postautor: HEKO » 14 kwie 2007 14:08

W tej chwli mimi jeśli wypisujesz takie posty tracę do ciebie całkiem szacunek.
Nie obchodzi mnie co szeptał ci do ucha ale upublicznianie prywatnych korespondencji dla mnie jest totalnym skurwysyństwem
Pisalem wam juz to wczoraj ze jesli jest wojna z mimilka na watku to trwa ona przewaznie caly weekend, no i prosze kolejny dzien a przed nami jeszcze niedziela, widzialem ich pare oczywiscie w roli kibica, zawsze trwaly do poznej nocy w niedziele.
teraz nie czas na osobiste wycieczki. pomyślmy ,żeby sie nie dac wyleszczyć. i nie cytujcie Bankiera, do Tych ludzi co nie mają odwagi się zalogować nie mam szacunku. raz w czasie awarii portala czytałem kilka postów, wolę czytać cesarza , tylko szkoda ,że tam Kurdys trafiłjako autor

odradzam
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 372
Rejestracja: 14 wrz 2005 12:19

Postautor: odradzam » 14 kwie 2007 14:09

A ja proponuję aby na znak przymierza telluride kupiła akcje milenium a mile walory telforceone )))

manyman
Chorąży sztabowy
Posty: 4484
Rejestracja: 18 sty 2006 01:04
Lokalizacja: TRÓJMIASTO

Postautor: manyman » 14 kwie 2007 14:10

pamiętacie zjazd Skotana :?: albo zjazd Ferrum :?: to tak najparwdopobniej zjedzie Hutmen, dlaczego tak się *****?? nie dlatego że jest takie info o gigantycznej stracie, tylko dlatego że większosć akcjonariuszy co w nim siedzi to spekuła i leszcze co chciały zarobić 50% w miecha...więc najpierw spekuła ***** go tam gdzie nikt sobie nie jest w stanie wyobrazić a potem odbiwerze od leszczy i potem dopiero zacznie rosnośc jak Skotan czy Ferrum :lol: i własnie wtedy sobie kupie :lol: ja tak udupiłem na Skotanie :lol: ale jak sie okazalo nawet ***** trup odbija czy Skotan czy Ferrum :lol: dlatego pamietajcie że wiele osoób bedzie mialo Hutmena na oku że złapac dołek :lol: 8) najlepiej chyba ***** i odkupić taniej...bo niekt niebedzie łapał spadajacego noża...

Baran
Sierżant sztabowy
Posty: 146
Rejestracja: 30 sie 2006 22:51

Postautor: Baran » 14 kwie 2007 14:10

Powiem tak:

Nie wierzę, że Boryszew i Impexmetal a tym bardziej Hutmen o tym nie wiedzieli. Ostatnio Pekao dokupywało Boryszewa, w sumie siedzi w nim za 180 mln zł. Na piątek 13.03.2007 wartość pakietu Pekao w Hutmenie to ok. 45 mln. Czy wy pajace myślicie, że Pekao dokupiłoby Boryszewa 4% w ciemno. Co za łosie na tym forum. Logiczne jest, że Hutmen ma stać w miejscu. Nie jego kolej. Koniunktura nie ma tu nic do rzeczy. Boom będzie trwał jeszcze z 5 lat.

dobreinfo_35150
Podporucznik
Posty: 14048
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Stąd

Postautor: dobreinfo_35150 » 14 kwie 2007 14:11

[Witaj,
Oczywiście wiem, że pisałeś o utracie zaufania, mó komentarz był dość karkołomny (o ***** - to chyba złe słowo na tym wątku, hehe), a miał być głównie zabawny. Ad odwracania pozycji to sarkazm.
Ad sterowania kursem, bardzo dziwne wydało mi się, że pomimo faktu, iż całe forum trąbiło o nieuniknionych wzrostach po asymilacji te wzrosty rzeczywiście nastąpiły. Taki mały zgrzyt...
OK.

Nie mam wątpliwości że ostatni wzrost kursu był dobrą okazją na dystrybucję akcji i ich ponowne odebranie na niższym poziomie .
Ale niestety wiem o tym po fakcie ...

Jesli tak było to spadek nie będzie tak dotkliwy jak się niektórym wydaje , poza tym tak jak pisałem wcześniej może to przyspieszyć decyzję w sprawie działki na Grabiszyńskiej .
Dla mnie to jest kluczowe info na które czekam .
Mam nadzieję że nie będzie kolejnego wałka :oops:
A ja myślełem, że Mnie i innych akcjonariuszy CSG Sztuczka roluje :lol:
a tu widzę jeszcze większe szopki :twisted:
Obrazek

"— Ja nie, to prezes Walarowski"
— odpowiedział Przemysław Sztuczkowski

Scar
Chorąży
Posty: 747
Rejestracja: 18 lis 2006 21:46
Kontakt:

Postautor: Scar » 14 kwie 2007 14:11

jeszcze raz zapytam czy wiecie na ile jest wyceniony majatek Szopienic?
bo...Szopienice już sa własnoscia Karkosika...takie jest moje skromne zdanie...
Impexmetal/Hutmen oddłuż spółkę wzamian za pozostałe 38,23%...
tak to widzę... :)
więc bez paniki.... :wink:

telluride
Chorąży sztabowy
Posty: 6908
Rejestracja: 08 wrz 2006 17:14
Lokalizacja: z bajki

Postautor: telluride » 14 kwie 2007 14:12

rudylis


powtórzę kolejny raz- mile sam napisał na forum, że sprzedał akcje

zarzucasz mi kontynuowanie tego tematu, podczas gdy moje intencje wyraziłam WYRAŹNIE powyżej, by zająć się tylko i wyłącznie HUTMENEM a tamten temat ZAKOŃCZYĆ.

mamy ważniejsze tamaty i jest tu wiele ciekawych uwag na wątku

HEKO
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2439
Rejestracja: 02 sty 2007 13:00
Lokalizacja: WROCLAW

Postautor: HEKO » 14 kwie 2007 14:13

pamiętajcie na decyzję o poniedziałkowej cenie mamy wpływ nie tylko my którzy tu piszemy ale równiez niezalogowani którzy tylko czytają. nie straszmy ich[/i]
przypominam , bo strzelacie do własnej bramki

Baran
Sierżant sztabowy
Posty: 146
Rejestracja: 30 sie 2006 22:51

Postautor: Baran » 14 kwie 2007 14:16

Powiem jeszcze:
Mam Hutmena od ponad roku i dużo sie w tej firmie zmieniło. Jak czytam wypociny niektórych to mi przykro sie robi, że tylu łosi tutaj. Pamiętajmy o jednym. Romek ma Boryszew, a jego pozycja zależy w dużej mierze od HUTMENA, który to daje mu 35% przychodów Grupy. Jeśli dołożymy do tego przejęcie jakiegoś podmiotu przez Hutmen to taka strata jest niczym. Może faktycznie hutmen chce tanio przejąć Szopienice? Jaja ostre, powiem, że nie warto ulegać emocjom. Poczekajcie co najwyżej samochodu nie kupicie....

HEKO
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2439
Rejestracja: 02 sty 2007 13:00
Lokalizacja: WROCLAW

Postautor: HEKO » 14 kwie 2007 14:16

rudylis


powtórzę kolejny raz- mile sam napisał na forum, że sprzedał akcje

zarzucasz mi kontynuowanie tego tematu, podczas gdy moje intencje wyraziłam WYRAŹNIE powyżej, by zająć się tylko i wyłącznie HUTMENEM a tamten temat ZAKOŃCZYĆ.

mamy ważniejsze tamaty i jest tu wiele ciekawych uwag na wątku
*** MILE tylko wsadził kij w mrowisko, nie trzeba bbyć geniuszem żeby to zrozumieć.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fango i 223 gości