DUDA (DUD), cz.VI

wszystko na temat spółek publicznych
fafol
Starszy chorąży
Posty: 1138
Rejestracja: 02 lut 2006 17:37
Kontakt:

DUDA (DUD), cz.VI

Postautor: fafol » 03 cze 2007 17:05

"Cierpliwość jest cnotą ..."

I niech to będzie przesłanie w kolejnego VI już wątku Dudy .... Co poniektórzy niecierpliwi będą kiedyś żałować tego, że sprzedali Dudę ...

Tak naprawdę żeby być bogatym wystarczy odrobinę cierpliwości.

Fafol

link do poprzedniej V części:

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic. ... start=2235

REKLAMA


h_g_h
Chorąży sztabowy
Posty: 6108
Rejestracja: 05 sty 2007 15:52
Lokalizacja: W-wa

Postautor: h_g_h » 03 cze 2007 17:24

Duda to świetna spółka. Dynamicznie się rozwija. Powiększa przychody, zyski, rentowność. Jednym słowem poezja.

Pamiętajcie jednak, że zarząd pracuje tylko i wyłącznie dla własnych korzyści. Gra w "Gamboni" zarówno z inwestorami indywidualnymi, jak i finansowymi, dąży do tylko sobie znanych celów.
Do mistrzostwa opanował PR, grę na emocjach, tworzenie pięknie wyglądających prognoz.

Przykład? Zakłady Biernackiego:

"UTRACONE KORZYŚCI"
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Jak to ktoś ładnie ujął można r***ć razem z nim, bo są z tego niezłe pieniądze. Czy warto iść na taki "niedwuznaczny" układ?

Wnioski wyciągajcie sami.

Pozdrawiam serdecznie i życzę samych wzrostów.

Mam nadzieję, że żelazny akcjonariat nie będzie mi miał za złe przedstawienia faktów.
Zapominamy o podstawach, gdy zagłębiamy się za bardzo w detale.

Mądrala_moj_pan
Chorąży
Posty: 999
Rejestracja: 14 maja 2007 13:54

Postautor: Mądrala_moj_pan » 03 cze 2007 17:28

WYWALAĆ TEGO ZEPSUTEGO KABANOSA, BO SPADKI PEWNE!

Papa Smerf
Chorąży sztabowy
Posty: 4756
Rejestracja: 19 lip 2006 16:54

Postautor: Papa Smerf » 03 cze 2007 17:31

:arrow:

running
Młodszy chorąży
Posty: 484
Rejestracja: 05 lip 2006 12:13
Lokalizacja: z komórki jajowej i plemnika

Postautor: running » 03 cze 2007 17:41

melduje swoja obecnośc na nowym watku
i cierpliwie dalej czekam na dwójkę z przodu
Złodziejski piorytet to zdobyc immunitet
Najbardziej komercyjny jest pies policyjny

gambon
Starszy chorąży
Posty: 1905
Rejestracja: 07 cze 2006 00:05

Postautor: gambon » 03 cze 2007 19:45

Witam Kolegów
Melduję się na pokładzie - z pełnym a nawet lekko dobranym plecakiem i z niezmąconym spokojem/choc niekiedy też się wnerwiam/ trrrrrrrrrrrrrrzymam.Chyba m-c czerwiec moze okazać się podobnym do Maja to i Duda swoje zarobi a Maciej cos na czewiec obiecuje z przejęć.Pozdrawiam starą gwardię i wszystkich którzy wierzą,że swoje dostaną.Gambon

marceli1981
Sierżant sztabowy
Posty: 105
Rejestracja: 05 lut 2007 20:37

Postautor: marceli1981 » 03 cze 2007 19:49

ja siedze na Dudzie od listopada 2006, tak więc juz pół roku i dalej jestem w plecy:(

gambon
Starszy chorąży
Posty: 1905
Rejestracja: 07 cze 2006 00:05

Postautor: gambon » 03 cze 2007 19:59

Marceli
Nie chcę Cię pocieszać ale najgorszy papier po takim okresie miernoty "musi odbić".Nie sprzedawaj ze stratą - poczekaj jeszcze.

fluferek
Młodszy chorąży
Posty: 416
Rejestracja: 30 paź 2006 12:35

Postautor: fluferek » 03 cze 2007 20:04

Witam i melduje sie na nowym watku. Pozdrawiam wszystkich akcjonariuszy szczegolnie stara gwardie.

devillo
Starszy chorąży
Posty: 1032
Rejestracja: 15 kwie 2007 22:19

Postautor: devillo » 03 cze 2007 20:11

ja siedze na Dudzie od listopada 2006, tak więc juz pół roku i dalej jestem w plecy:(
na getinie do niedawna tez wiekszosc byla zmartwiona brakiem zarobkow, az przyszly te dni i kurs wystartowal..
tutaj moze byc podobnie, podstawy fundamentalne sa, chodz zarzad dudy troszke polecial sobie z akcjonariatem i czesc moze mu tego juz nie wybaczyc.. wzrosty beda tylko jakie i w jakim czasie, jak dla mnie kurs na koniec tego tyg 14 to szczyt marzen..

Marios
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2442
Rejestracja: 15 wrz 2006 10:26
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Marios » 03 cze 2007 20:13

Witam i melduję się jako stary gwardzista!

Fafol - dobry tekst!

Gambon - otwarcie VII części zarezerwowane jest dla Ciebie.

HGH - zobaczymy jakie alternatywne inwestycje przedstawi PKM - może greenfield? Może wtedy zmienisz nieco wpis.

Spekulanci - rynek robi się już bordowi - uwaga na wydmuchy!

:)

m.

p.s. tymczasem u nas kończy się świńska górka i putin zaczyna gadać ludzkim głosem. choć kaczki niestety niekoniecznie...

tort
Starszy chorąży
Posty: 1464
Rejestracja: 31 lip 2006 17:28
Lokalizacja: z kątowni

Postautor: tort » 03 cze 2007 20:31

Miałem Dudę na jesieni zeszłego roku (Od 13 pln do 26). Opchnąłem jak po kolejnych dobrych infach kurs przestał rosnąć, a poza tym nie chciałem wchodzić w PP.
Bardzo się cieszę, że tak zrobiłem. Dudy już nigdy nie dotknę, bo polecieli w ***** z akcjonariatem (zwłaszcza drobnicą). Dziwię się wam, że jeszcze tego gniota trzymacie. Przez ten czas straciliście wiele okazji do zarobku.
Może warto się przesiąść gdzie indziej z częścią środków wycofanych z Dudy?
Pamiętajcie, że M. Duda już raz was wyrolował i może to zrobić również w przyszłości, bo kawał ***** z niego. Po kursie widać, że ludzie mu nie wierzą.

:?

fafol
Starszy chorąży
Posty: 1138
Rejestracja: 02 lut 2006 17:37
Kontakt:

Postautor: fafol » 03 cze 2007 20:43

Miałem Dudę na jesieni zeszłego roku (Od 13 pln do 26). Opchnąłem jak po kolejnych dobrych infach kurs przestał rosnąć, a poza tym nie chciałem wchodzić w PP.
Bardzo się cieszę, że tak zrobiłem. Dudy już nigdy nie dotknę, bo polecieli w ***** z akcjonariatem (zwłaszcza drobnicą). Dziwię się wam, że jeszcze tego gniota trzymacie. Przez ten czas straciliście wiele okazji do zarobku.
Może warto się przesiąść gdzie indziej z częścią środków wycofanych z Dudy?
Pamiętajcie, że M. Duda już raz was wyrolował i może to zrobić również w przyszłości, bo kawał ***** z niego. Po kursie widać, że ludzie mu nie wierzą.

:?
Ja czuje duży niesmak po rezygnacji z Biernackiego .... dlaczego, aż tyle zwlekali z tym infem. - hym ....

Druga sprawa to bardzo interesuje mnie jaki mamy obecnie akcjonariat .... bo jest to obecnie zamazane - a nikt nie chce jakoś uaktualnić danych.

tort
Starszy chorąży
Posty: 1464
Rejestracja: 31 lip 2006 17:28
Lokalizacja: z kątowni

Postautor: tort » 03 cze 2007 20:46

Prawda jest taka, że Duda śmierdzi :?
Tnijcie straty póki małe i przesiadajcie się na inne spóły. Nie będę tu wymieniał swoich typów, żebyście mnie nie zwyzywali za naganianie, ale jest kilka spółek godnych uwagi.
Pozdro i życzę opadnięcia klapek z oczu 8)

gambon
Starszy chorąży
Posty: 1905
Rejestracja: 07 cze 2006 00:05

Postautor: gambon » 03 cze 2007 20:55

Tort
Fakt,że ostatnio nie było dobrze,ale stare giełowe porzekadło mówi "nawet zdechła krowa zrzucona z 10 p sie odbije".To mimo wszystko poczekam - skoro tyle czekam.Życzę dobrego Tobie.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 191 gości