Hipoteczny kryzys pogrąża USA

robercik2
Podporucznik
Posty: 18069
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: robercik2 » 17 mar 2007 22:10

***** wiecej na zakładach zarabiam niz ty mozesz zainwestować ale nie o to chodzi tylko ***** madrzysz się jak ***** i obrazasz a jak sie wkurwię to znajdę cię i .,m.,.,.,,,. :twisted:
Typowe pijackie delirium - steki wyzwisk i gróźb bez pokrycia. A poszczekaj sobie pijaczyno jak za dużo dykty w mózgu, a raczej w jego resztkach :twisted:

ps. Ile ***** na krótkich? :twisted:

REKLAMA


papa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2117
Rejestracja: 10 sty 2007 18:55

Postautor: papa » 17 mar 2007 22:12

Jak ktoś z was liczy że to coś zmieni to się przeliczy :cry:

Projekt resortu budownictwa, przewidujący przekazanie pod budownictwo mieszkaniowe gruntów należących m.in. do Agencji Mienia Wojskowego i Agencji Nieruchomości Rolnych to obecnie jeden z kluczowych punktów programu mieszkaniowego rządu. Agencje mają oddać ziemię gminom za darmo na podstawie opracowanego już projektu ustawy, który wg ministra budownictwa Andrzeja Aumillera został już zatwierdzony pomiędzy resortami, a w najbliższych dniach trafić ma do rozpatrzenia przez Komitet Rady Ministrów.


Pomysł ma być jednym z remediów na problemy mieszkaniowe Polaków i szansą na ratowanie nie funkcjonującego jak dotąd zbyt skutecznie programu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości, nazwanego „Rodzina na swoim”. Według projektodawców ustawy gminy dostaną grunty bezpłatnie, ale pod warunkiem, że w ciągu 18 miesięcy rozpoczną budowę mieszkań, a po następnych 2 latach oddadzą je do użytku. Gdyby gminy nie były zainteresowane przejęciem gruntów, miałyby zostać one zaoferowane organizacjom pożytku publicznego (np. pod budowę noclegowni czy domów dla bezdomnych), a w następnej kolejności - sprzedane deweloperom na drodze przetargu.

„Gazeta Wyborcza” dowiedziała się jednak, że furtka umożliwiająca gminom bezpłatne przejęcie gruntów na potrzeby mieszkaniowe istnieje od 1991 roku i wcale nie cieszy się popularnością! Chodzi mianowicie o ustawę o gospodarowaniu nieruchomościami rolnymi skarbu państwa, która pozwala na wykorzystanie ziemi należącej do ANR do realizacji „zadań własnych” gminy - np. budownictwa komunalnego i socjalnego. Z informacji uzyskanych przez „GW” wynika, że w niektórych rejonach Polski zainteresowanie tą formą pozyskania ziemi było wręcz zerowe, tam zaś, gdzie gminy grunty otrzymały, najczęściej wykorzystywały ją nie pod budownictwo mieszkaniowe, ale wszelkiego typu inne inwestycje, np. szkoły, oczyszczalnie ścieków czy cmentarze.

Co w takim razie zmieni nowa ustawa? Andrzej Aumiller zapewnia, że o ile poprzednia ustawa tylko dopuszczała możliwość przekazywania gruntów, nowa zmusi do tego ANR czy AMW. Druga różnica polega na tym, że tereny, które w ciągu dwóch miesięcy od złożenia oferty nie znajdą uznania w oczach gmin, trafią na przetarg, a wtedy istnieje duża szansa, że staną się własnością deweloperów.
-----------------------------------------------------------------------
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Może to tylko powstrzymać wzrost ceny mieszkan w tej skali .
Kto to ma finansować :?: Gminy z czego :?: A żaden developer z darmo nie będzie budował - :arrow: Jedyny sens tej ustawy to tylko sprzedaż
40-50% atrakcyjnej położonych gruntów i za kase budować mieszkania dla biedoty t/z " mieszkania komunalne " - ludzi którzy nie mogą się odnaleś w nowym świecie a szczególnie dla dzieci które cierpią tą naszą
"prejestrojke" z socjalizmu na brutalny kapitalizm :!:
A jak ktoś z " LEBRÓW " liczy na pomoć od Jarka to się przeliczy :lol:
Ostatnio zmieniony 17 mar 2007 22:13 przez papa, łącznie zmieniany 1 raz.

robercik2
Podporucznik
Posty: 18069
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: robercik2 » 17 mar 2007 22:12

To kiedy ta zwała na rynku? Bo co mam robić, proszę o radę - mam 2 pokoje i ciśniemy się w nich w 4 osoby. Mam czekać 5 lat i męczyć rodzinę czy wydać teraz 400 kawałków i kupić 4 pokojowe mieszkanie? Przed takim dylematem jest setki tysięcy, buduje się mało i dlatego ceny nie spadną.

OSZALAŁES ?


SETKI TYSIĄCE RODZIN ma po 400 000 zł i chce kupowac 4 pokojowe mieszkania :shock: :shock: :shock:


moze jest troche takich *** np. w Warszawie,

ale na 95% terenach Polski za taka kaske mozna sobie spokojnie wybudowac dom na wlasnej działce....,


czy bogate społeczeństwa [amerykanie, brytyjczycy, francuzi], preferuja mieszkania w blokach, czy tez we WŁASNYCH DOMACH


:?:
Błe, dom - w tym chorym kraju odśnieżać trzeba publiczny chodnik, jak się zacznie sypać to trzeba naprawiać a w bloku mam full serwis i ani dach ani śnieg przed klatką mnie ni ziębi ni grzeje.

TomaszMroczek_48338
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8033
Rejestracja: 10 wrz 2005 13:24
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: TomaszMroczek_48338 » 17 mar 2007 22:15

To kiedy ta zwała na rynku? Bo co mam robić, proszę o radę - mam 2 pokoje i ciśniemy się w nich w 4 osoby. Mam czekać 5 lat i męczyć rodzinę czy wydać teraz 400 kawałków i kupić 4 pokojowe mieszkanie? Przed takim dylematem jest setki tysięcy, buduje się mało i dlatego ceny nie spadną.

OSZALAŁES ?


SETKI TYSIĄCE RODZIN ma po 400 000 zł i chce kupowac 4 pokojowe mieszkania :shock: :shock: :shock:


moze jest troche takich *** np. w Warszawie,

ale na 95% terenach Polski za taka kaske mozna sobie spokojnie wybudowac dom na wlasnej działce....,


czy bogate społeczeństwa [amerykanie, brytyjczycy, francuzi], preferuja mieszkania w blokach, czy tez we WŁASNYCH DOMACH


:?:
Błe, dom - w tym chorym kraju odśnieżać trzeba publiczny chodnik, jak się zacznie sypać to trzeba naprawiać a w bloku mam full serwis i ani dach ani śnieg przed klatką mnie ni ziębi ni grzeje.


to kupuj se taka klatke, za 400 000 zł


NORMALNI wola za 300 000 zł wybudowac dom i miec ogród,



:lol: :lol: :lol:

tahamata_71
Chorąży
Posty: 986
Rejestracja: 11 cze 2006 17:20
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: tahamata_71 » 17 mar 2007 22:17

To kiedy ta zwała na rynku? Bo co mam robić, proszę o radę - mam 2 pokoje i ciśniemy się w nich w 4 osoby. Mam czekać 5 lat i męczyć rodzinę czy wydać teraz 400 kawałków i kupić 4 pokojowe mieszkanie? Przed takim dylematem jest setki tysięcy, buduje się mało i dlatego ceny nie spadną.

OSZALAŁES ?


SETKI TYSIĄCE RODZIN ma po 400 000 zł i chce kupowac 4 pokojowe mieszkania :shock: :shock: :shock:


moze jest troche takich *** np. w Warszawie,

ale na 95% terenach Polski za taka kaske mozna sobie spokojnie wybudowac dom na wlasnej działce....,


czy bogate społeczeństwa [amerykanie, brytyjczycy, francuzi], preferuja mieszkania w blokach, czy tez we WŁASNYCH DOMACH


:?:
Błe, dom - w tym chorym kraju odśnieżać trzeba publiczny chodnik, jak się zacznie sypać to trzeba naprawiać a w bloku mam full serwis i ani dach ani śnieg przed klatką mnie ni ziębi ni grzeje.

ty poważnie tak myślisz co piszesz :lol: :lol: :lol:

ile płacisz czynszu za ta klitkę i inne rachunki ---- co ty piszesz za brednie chłopie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
najlepiej nic nie robic tylko ***** na forum swoje frustracje :lol:

arbryś79wawa
Podporucznik
Posty: 17496
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: z WARSZAWY

PO_SZUKAJ SOBIE MROCZEK W KRAKOWIE ***

Postautor: arbryś79wawa » 17 mar 2007 22:17

To kiedy ta zwała na rynku? Bo co mam robić, proszę o radę - mam 2 pokoje i ciśniemy się w nich w 4 osoby. Mam czekać 5 lat i męczyć rodzinę czy wydać teraz 400 kawałków i kupić 4 pokojowe mieszkanie? Przed takim dylematem jest setki tysięcy, buduje się mało i dlatego ceny nie spadną.

OSZALAŁES ?


SETKI TYSIĄCE RODZIN ma po 400 000 zł i chce kupowac 4 pokojowe mieszkania :shock: :shock: :shock:


moze jest troche takich *** np. w Warszawie,

ale na 95% terenach Polski za taka kaske mozna sobie spokojnie wybudowac dom na wlasnej działce....,


czy bogate społeczeństwa [amerykanie, brytyjczycy, francuzi], preferuja mieszkania w blokach, czy tez we WŁASNYCH DOMACH


:?:
Błe, dom - w tym chorym kraju odśnieżać trzeba publiczny chodnik, jak się zacznie sypać to trzeba naprawiać a w bloku mam full serwis i ani dach ani śnieg przed klatką mnie ni ziębi ni grzeje.

TU KAWALERKA 250TYS KOSZTUJE W BLOKU Z PLESNIAŁYM TYNKIEM I OGÓLNIE SZARO TU I DROGI TAK DZIURAWE, ŻE MOZESZ RZUCIC COS NA TACE, ŻEBY BYŁO LEPIEJ :lol:

TAKIE DROGI TO NA UKRAINIE WIDZIALEM EHEHE
WRÓŻKA ZĘBUSZKa

robercik2
Podporucznik
Posty: 18069
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: robercik2 » 17 mar 2007 22:19




to kupuj se taka klatke, za 400 000 zł

:lol: :lol: :lol:
Żadnych bali nie zamierzam urządzać, przez pewien czas chciałem mieć dom ale mi przeszło jak pogadałem z kilkoma znajomymi którzy mają. ***** wstawać z samego rańca i ***** do odśnieżania chodnika bo jakiś kretyn wlepi mi za to mandat i pogrozi kolegium, no i jeszcze użerać sie z *** sąsiadem któremu gałązka wchodzi na posesję. Błe,

robercik2
Podporucznik
Posty: 18069
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: robercik2 » 17 mar 2007 22:20


ile płacisz czynszu za ta klitkę i inne rachunki ---- co ty piszesz za brednie chłopie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
najlepiej nic nie robic tylko ***** na forum swoje frustracje :lol:
Nie chlej już więcej zapijaczony pyskaczu :twisted:

TomaszMroczek_48338
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8033
Rejestracja: 10 wrz 2005 13:24
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: TomaszMroczek_48338 » 17 mar 2007 22:22

To kiedy ta zwała na rynku? Bo co mam robić, proszę o radę - mam 2 pokoje i ciśniemy się w nich w 4 osoby. Mam czekać 5 lat i męczyć rodzinę czy wydać teraz 400 kawałków i kupić 4 pokojowe mieszkanie? Przed takim dylematem jest setki tysięcy, buduje się mało i dlatego ceny nie spadną.

OSZALAŁES ?


SETKI TYSIĄCE RODZIN ma po 400 000 zł i chce kupowac 4 pokojowe mieszkania :shock: :shock: :shock:


moze jest troche takich *** np. w Warszawie,

ale na 95% terenach Polski za taka kaske mozna sobie spokojnie wybudowac dom na wlasnej działce....,


czy bogate społeczeństwa [amerykanie, brytyjczycy, francuzi], preferuja mieszkania w blokach, czy tez we WŁASNYCH DOMACH


:?:
Błe, dom - w tym chorym kraju odśnieżać trzeba publiczny chodnik, jak się zacznie sypać to trzeba naprawiać a w bloku mam full serwis i ani dach ani śnieg przed klatką mnie ni ziębi ni grzeje.

ty poważnie tak myślisz co piszesz :lol: :lol: :lol:

ile płacisz czynszu za ta klitkę i inne rachunki ---- co ty piszesz za brednie chłopie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
najlepiej nic nie robic tylko ***** na forum swoje frustracje :lol:

jak ktoś się przyzwyczaił do mieszkania w slumsach, to trudno,

JEŁOPKOWI nie przyjdzie do głowy, że mieszkanie w domu jest tańsze i wygodniejsze

:lol:

robercik2
Podporucznik
Posty: 18069
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: robercik2 » 17 mar 2007 22:25

JEŁOPKOWI nie przyjdzie do głowy, że mieszkanie w domu jest tańsze i wygodniejsze

:lol:
A co jest niby wygodniejsze fląchu? :twisted: To że domy w większości są na jakiś zadupiach gdzie do najbliższego sklepu z 5 km? Tutaj mam wszystko pod ręką, sklepy, monopole (dla tahaszmaty ważne), gastronomię (nawet jakąś Chatę Polską otworzyli). A w domu na zadupiu? Zapomnę czegoś kupić to muszę ***** kilka kilometrów.

GŁUPI JESTEŚ - DOM TO ŻADNA WYGODA :twisted:

arbryś79wawa
Podporucznik
Posty: 17496
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: z WARSZAWY

MROCZEK ŁATAJ W KRAKOWIE TE CHOLERNE DZIURY W

Postautor: arbryś79wawa » 17 mar 2007 22:26

DROGACH, BO ZAIWESZENIE STRACE EHEHEHE :lol:

I MI KOŁA U CIEBIE W CHACIE WYLĄDUJA :lol:
WRÓŻKA ZĘBUSZKa

TomaszMroczek_48338
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8033
Rejestracja: 10 wrz 2005 13:24
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: TomaszMroczek_48338 » 17 mar 2007 22:26




to kupuj se taka klatke, za 400 000 zł

:lol: :lol: :lol:
Żadnych bali nie zamierzam urządzać, przez pewien czas chciałem mieć dom ale mi przeszło jak pogadałem z kilkoma znajomymi którzy mają. ***** wstawać z samego rańca i ***** do odśnieżania chodnika bo jakiś kretyn wlepi mi za to mandat i pogrozi kolegium, no i jeszcze użerać sie z *** sąsiadem któremu gałązka wchodzi na posesję. Błe,
do odśnieżania wystarczy wynając PRACOWNIKA, a jak się kilka domów zrzuci wychodzi tanio,

ja natomiast brzydze się blokami,

jeden w środku nocy rzyga - wszyscy słyszą,

inny w środku niedzieli właczy wiertarke by wywiercic dziurke, - cały blok sie trzęsie,

inny spuszcza w nocy wode w kiblu cały blok słyszy,

mąz sie ***** z zona, cały blok słyszy steki,

poszczane wycieraczki przez psy sasiadów,

no i imprezy tylko do 22,00 - bo póżniej cisza nocna !!!

smród, syf i tyle,

tahamata_71
Chorąży
Posty: 986
Rejestracja: 11 cze 2006 17:20
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: tahamata_71 » 17 mar 2007 22:27




to kupuj se taka klatke, za 400 000 zł

:lol: :lol: :lol:
Żadnych bali nie zamierzam urządzać, przez pewien czas chciałem mieć dom ale mi przeszło jak pogadałem z kilkoma znajomymi którzy mają. ***** wstawać z samego rańca i ***** do odśnieżania chodnika bo jakiś kretyn wlepi mi za to mandat i pogrozi kolegium, no i jeszcze użerać sie z *** sąsiadem któremu gałązka wchodzi na posesję. Błe,
myslałem że ty udajesz ale ty naprawde jestes nie tego :lol:
co ty z tym odsniezaniem , ile tego odsniezania do bena miszczu zalezy gdzie jest jeszcze dom , ale jak bys miał go to z przyjemnoscią bys odsniezył swoja własnośc , gałązka --- a w bloku a moze jeszcze wiezowcu ***** impra przez scianę to ok sasiad zchawtował na wycieraczkę ok pies ujada jak pojeb ok ty po prostu jestes leń co sie nie dorobił albo zazdrosnik ----

TomaszMroczek_48338
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8033
Rejestracja: 10 wrz 2005 13:24
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: TomaszMroczek_48338 » 17 mar 2007 22:28

JEŁOPKOWI nie przyjdzie do głowy, że mieszkanie w domu jest tańsze i wygodniejsze

:lol:
A co jest niby wygodniejsze fląchu? :twisted: To że domy w większości są na jakiś zadupiach gdzie do najbliższego sklepu z 5 km? Tutaj mam wszystko pod ręką, sklepy, monopole (dla tahaszmaty ważne), gastronomię (nawet jakąś Chatę Polską otworzyli). A w domu na zadupiu? Zapomnę czegoś kupić to muszę ***** kilka kilometrów.

GŁUPI JESTEŚ - DOM TO ŻADNA WYGODA :twisted:

jesli lubisz towarzystwo BLOKERSÓW to o'key !

zarzyganych cpunów, co stoja pod monopolowym, naprzeciwko twojego bloku.....

cóz, kto co lubi !

tahamata_71
Chorąży
Posty: 986
Rejestracja: 11 cze 2006 17:20
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: tahamata_71 » 17 mar 2007 22:31

robercik wiem o tobie wszystko dzieki temu watkowi i nie zazdroszczę twojej rodzince !!!!! do roboty bys sie wziął a nie biadolił nad swym losem
i czasu nie tracił na pisaniu głupot :lol:


Wróć do „Świat”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość