Chińczycy kupują domy w USA

mustagh
Chorąży sztabowy
Posty: 5253
Rejestracja: 25 wrz 2006 15:55

Postautor: mustagh » 27 mar 2009 16:47

i wiecie co?

to nie jest moja branża, ale wyczucie mnie nie zawiodło haaa - a wy ... słabi jesteście :lol:
to przecie widać było od razu że nie wiesz o czym mówisz. taki jest cały ten kraj. bandy niedouków siedzące na stanowiskach i robiące rzeczy o których nie mają pojęcia. wcale nie jestem zdziwiony. biedny kraj.
nie chce mi się już ci wymyślać - choć wyraźnie jest to twój styl, to powiem tylko, że nigdy nie zbliżysz się nawet do rzeczy którymi sie zajmuję, niektóre modele probabilistyczne jakie spotykam mają związek technologią lub w tamtym obszarze powstały .. miedzy innymi w zjawiskach półprzewodnikowych ...
spotykasz ? czyli już wiem, na niczym się nie znasz tylko ZARZADZASZ, in to twój cały kontakt z technologiami, wiesz ze ktoś przy nich pracuje . zgadłem ? od razu widać że masz do czynienia z wysokimi technologiami :D
no widzisz, i znów sie mylisz ... poza tym jedno drugiemu nie przeszkadza, wręcz odwrotnie haaaa :lol:

i skup sie na sobie, nie na mnie .. jest nad czym pracować :lol:

REKLAMA


3FREDEK
Starszy chorąży
Posty: 1099
Rejestracja: 05 sie 2008 19:45

Postautor: 3FREDEK » 27 mar 2009 16:49

No i jednak nie WIEMY jak INTEL wkleja UKŁADY SCALONE do CORE DUO :D

BenHelicopter
Młodszy chorąży
Posty: 667
Rejestracja: 25 lut 2009 16:05
Lokalizacja: z krainy wiecznych lasów, pras drukarskich i helikopterów
Kontakt:

Postautor: BenHelicopter » 27 mar 2009 16:54

i wiecie co?

to nie jest moja branża, ale wyczucie mnie nie zawiodło haaa - a wy ... słabi jesteście :lol:
To że w swoim KOMPIE masz GŁOWNIE AMERYKAŃSKĄ TECHNLOGIĘ musiało faktycznie być dla ciebie SZOKIEM :D DEBAGOWACZ :D
Fred! Made in USA możesz wsadzić między bajki!

Na ostateczny produkt składa się praca wielu ośrodków badawczych rozsianych po całym świecie pracujących dla różnych korporacji.
Np. ludzie z MSFT przez lata kupowali mniejsze firmy z dobrym oprogramowaniem albo developerów/inżynierów ostatecznie implementując kody/technologie w swoich produktach albo zwyczajnie aby nie pozwolić na rozwój konkurencyjnego produktu zachowując monopol na rynku IT.
To samo tyczy się mikroprocesorów.
Obrazek Inflation... Deflation / Disinflation ... End is near!

Sir_O`Cellot
Starszy chorąży
Posty: 1353
Rejestracja: 19 lut 2009 21:17

Postautor: Sir_O`Cellot » 27 mar 2009 16:58

No i jednak nie WIEMY jak INTEL wkleja UKŁADY SCALONE do CORE DUO :D
Trypercik ty na prawdę ostro rżniesz głupa, zastanawiam sie tylko czemu skrywasz się pod tym nickiem, a nie piszesz pod swoim oryginalnym, czyżbyś uznał, ze jako robercik juz dostatecznie sie skompromitowałeś?
Tusk jest jak Bierut. Jego rządy to neostalinizm, zamordyzm, cenzura i kontrola publikacji naukowych, kontrola mediów, kontrola sądów, zwalczanie opozycji wszelkimi metodami. Historia zatoczyła koło. Tak źle to nawet za SLD nie było..

3FREDEK
Starszy chorąży
Posty: 1099
Rejestracja: 05 sie 2008 19:45

Postautor: 3FREDEK » 27 mar 2009 17:03

i wiecie co?

to nie jest moja branża, ale wyczucie mnie nie zawiodło haaa - a wy ... słabi jesteście :lol:
To że w swoim KOMPIE masz GŁOWNIE AMERYKAŃSKĄ TECHNLOGIĘ musiało faktycznie być dla ciebie SZOKIEM :D DEBAGOWACZ :D
Fred! Made in USA możesz wsadzić między bajki!

Na ostateczny produkt składa się praca wielu ośrodków badawczych rozsianych po całym świecie pracujących dla różnych korporacji.
Np. ludzie z MSFT przez lata kupowali mniejsze firmy z dobrym oprogramowaniem albo developerów/inżynierów ostatecznie implementując kody/technologie w swoich produktach albo zwyczajnie aby nie pozwolić na rozwój konkurencyjnego produktu zachowując monopol na rynku IT.
To samo tyczy się mikroprocesorów.
No i co z tego, FAKT jest TAKI że PROCESORY robią FIRMY AMERYKAŃSKIE a nie chińskie :D

3FREDEK
Starszy chorąży
Posty: 1099
Rejestracja: 05 sie 2008 19:45

Postautor: 3FREDEK » 27 mar 2009 17:04

No i jednak nie WIEMY jak INTEL wkleja UKŁADY SCALONE do CORE DUO :D
Trypercik ty na prawdę ostro rżniesz głupa, zastanawiam sie tylko czemu skrywasz się pod tym nickiem, a nie piszesz pod swoim oryginalnym, czyżbyś uznał, ze jako robercik juz dostatecznie sie skompromitowałeś?
WYBACZAM ci tą PARANOJĘ bo jesteś jeszcze MŁODY I GŁUPI :D No ale że POZNAŁEŚ się na HEBRAJCZYKACH to masz u mnie MIMO to PLUSA CHŁOPCZE :D

Dziecko_Hossy
Starszy chorąży
Posty: 1247
Rejestracja: 07 sty 2007 16:28
Lokalizacja: Zabrze

Postautor: Dziecko_Hossy » 27 mar 2009 17:08

Na dobrą sprawę to coś w tym jest, bo jaki wynalazek czy inny patent Chińczyk dla ludzkość stworzył. Papier czy proch to w starożytności, a teraz ??

Nie ma takiej opcji, USA wyjdą na prostą prędzej czy później. Tak naprawdę to dzięki ich technologiom skośni doszli do tego wszystkiego. Jeżeli nie postawią na nukę i tworzenie nowych technologii długo tak nie pociągną tego wzrostu gospodarczego :lol:

Sir_O`Cellot
Starszy chorąży
Posty: 1353
Rejestracja: 19 lut 2009 21:17

Postautor: Sir_O`Cellot » 27 mar 2009 17:10

No i jednak nie WIEMY jak INTEL wkleja UKŁADY SCALONE do CORE DUO :D
Trypercik ty na prawdę ostro rżniesz głupa, zastanawiam sie tylko czemu skrywasz się pod tym nickiem, a nie piszesz pod swoim oryginalnym, czyżbyś uznał, ze jako robercik juz dostatecznie sie skompromitowałeś?
WYBACZAM ci tą PARANOJĘ bo jesteś jeszcze MŁODY I GŁUPI :D No ale że POZNAŁEŚ się na HEBRAJCZYKACH to masz u mnie MIMO to PLUSA CHŁOPCZE :D
trypercik pejsata *** ty se swoimi skrzywieniami nie jesteś się w stanie schować pod żadnym nickiem, zawsze łatwo cie będzie rozpoznać.
Tusk jest jak Bierut. Jego rządy to neostalinizm, zamordyzm, cenzura i kontrola publikacji naukowych, kontrola mediów, kontrola sądów, zwalczanie opozycji wszelkimi metodami. Historia zatoczyła koło. Tak źle to nawet za SLD nie było..

3FREDEK
Starszy chorąży
Posty: 1099
Rejestracja: 05 sie 2008 19:45

Postautor: 3FREDEK » 27 mar 2009 17:12

No i jednak nie WIEMY jak INTEL wkleja UKŁADY SCALONE do CORE DUO :D
Trypercik ty na prawdę ostro rżniesz głupa, zastanawiam sie tylko czemu skrywasz się pod tym nickiem, a nie piszesz pod swoim oryginalnym, czyżbyś uznał, ze jako robercik juz dostatecznie sie skompromitowałeś?
WYBACZAM ci tą PARANOJĘ bo jesteś jeszcze MŁODY I GŁUPI :D No ale że POZNAŁEŚ się na HEBRAJCZYKACH to masz u mnie MIMO to PLUSA CHŁOPCZE :D
trypercik pejsata *** ty se swoimi skrzywieniami nie jesteś się w stanie schować pod żadnym nickiem, zawsze łatwo cie będzie rozpoznać.
Początek WEEKENDU a ty już PIJANY? No ja się nie DZIWIĘ, jak byłem MŁODSZY to sam musiałem PIĆ jak widziałem jak HEBRAJCZYCY wszystko NISZCZĄ :D

h_g_h
Chorąży sztabowy
Posty: 6108
Rejestracja: 05 sty 2007 15:52
Lokalizacja: W-wa

Postautor: h_g_h » 27 mar 2009 19:10

Wydaje mi się, że jedną z przewag amerykańskich korporacji jest (patrząc na obecną sytuację gospodarczą był...) właściwie nieograniczony dostęp do finansowania zapewnianego przez Wall Street.

Czytałem, że Chińczycy na potęgę zatrudniają pracowników zwalnianych z zachodnich centrów finansowych. Kapitał gromadzili przez lata, teraz będą mieć ludzi potrafiących go wykorzystać.

Jest oczywiste, że chętniej będą finansować ekspansję Lenovo/Huawei niż np Della. (w Polsce Play jest finansowany przez China Development Bank).

Myślę, że następna dekada upłynie pod znakiem globalnej ekspansji chińskich korporacji.

Mając
przewagę kosztową, oparcie na ogromnym nienasyconym rynku wewnętrznym i wsparcie kapitałowe zdominują resztę świata......
Ostatnio zmieniony 27 mar 2009 19:22 przez h_g_h, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapominamy o podstawach, gdy zagłębiamy się za bardzo w detale.

Sir_O`Cellot
Starszy chorąży
Posty: 1353
Rejestracja: 19 lut 2009 21:17

Postautor: Sir_O`Cellot » 27 mar 2009 19:16

No i jednak nie WIEMY jak INTEL wkleja UKŁADY SCALONE do CORE DUO :D
Trypercik ty na prawdę ostro rżniesz głupa, zastanawiam sie tylko czemu skrywasz się pod tym nickiem, a nie piszesz pod swoim oryginalnym, czyżbyś uznał, ze jako robercik juz dostatecznie sie skompromitowałeś?
WYBACZAM ci tą PARANOJĘ bo jesteś jeszcze MŁODY I GŁUPI :D No ale że POZNAŁEŚ się na HEBRAJCZYKACH to masz u mnie MIMO to PLUSA CHŁOPCZE :D
trypercik pejsata *** ty se swoimi skrzywieniami nie jesteś się w stanie schować pod żadnym nickiem, zawsze łatwo cie będzie rozpoznać.
Początek WEEKENDU a ty już PIJANY? No ja się nie DZIWIĘ, jak byłem MŁODSZY to sam musiałem PIĆ jak widziałem jak HEBRAJCZYCY wszystko NISZCZĄ :D
Trypercik typowy żyd z ciebie wyłazi, taki który nawet własną tożsamość jest w stanie sprzedać jeśli geszeft dobry widzi.
Tusk jest jak Bierut. Jego rządy to neostalinizm, zamordyzm, cenzura i kontrola publikacji naukowych, kontrola mediów, kontrola sądów, zwalczanie opozycji wszelkimi metodami. Historia zatoczyła koło. Tak źle to nawet za SLD nie było..

optymistyczny
Podporucznik
Posty: 14968
Rejestracja: 14 wrz 2006 20:32

Postautor: optymistyczny » 27 mar 2009 21:05

jak główny przemysłem staje się "proces sądowy", oraz tworzenie jak największego lewara na nowym *** finansowym opartym w starym .. zamiast tworzyć nowe produkty i technologię .. to co się dziwić :P
Zobacz jaki PROCESOR masz w swoim KOMPUTERZE zanim zaczniesz pisać BZDURY :D
***, wiesz kto produkuje układy sacalone do tego procesora? kto bezwzględnie o lata świetlne wyprzedza stany w technologii półprzewodników?
intel stworzył standard i od 30 lat na tym korzysta a wszyscy kupuja lub kopiują bo nie maja na razie wyboru - ale kolejne wersje są z klocków robionych przez innych
Przecież PROCESOR sam jest UKŁADEM SCALONYM *** to nie pisz GLUPOT :D


jako ze lubilem kiedys ogladac o badaniach nad roznymi muzealnymi zabytkami na pustyniach usa przez praconikow jakis tam lockheedow, boeingow, northropow i takich tam, to az sie zaciekawilem ta "chinska technologia " ktora jak wiemy podbija juz caly swiat 8)

Nie jestem pewien czy CPA bedzie po te 100 zeta ( powiedzmy ze w tej reinkarnacji :) ) jednak tutaj Pan Ferdynand wydaje sie ze raduje sie nie bez powodu... http://pl.wikipedia.org/wiki/Procesor "Procesory (zwane mikroprocesorami) wykonywane są zwykle jako układy scalone""

By nie zajatrzac i tak juz interesujacej dyskusji, na temat amarykanskiego rynku nieruchomsci, wydaje sie ze mozna pogodzic obywdwu oponentow fragmentem z angielskiej wesji wikipedii http://en.wikipedia.org/wiki/Central_processing_unit

"Previous generations of CPUs were implemented as discrete components and numerous small integrated circuits (ICs) on one or more circuit boards. Microprocessors, on the other hand, are CPUs manufactured on a very small number of ICs; usually just one."

po propstu "Previous generations" ..a i wydaje sie ze jeden interlokutor mowi o procesorach a drugi o mikropropcesorach.. Zreszta, to chyba wyjasnia przy okazji przewage chinskiej technologii :) Poza tym 30-40 lat akurat w tej branzy..po co kruszyc kopie o takie drobiazgi.. 8)

ASSior
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2010
Rejestracja: 04 gru 2008 13:19

Postautor: ASSior » 11 kwie 2009 20:10

jak główny przemysłem staje się "proces sądowy", oraz tworzenie jak największego lewara na nowym *** finansowym opartym w starym .. zamiast tworzyć nowe produkty i technologię .. to co się dziwić :P
Zobacz jaki PROCESOR masz w swoim KOMPUTERZE zanim zaczniesz pisać BZDURY :D
***, wiesz kto produkuje układy sacalone do tego procesora? kto bezwzględnie o lata świetlne wyprzedza stany w technologii półprzewodników?
intel stworzył standard i od 30 lat na tym korzysta a wszyscy kupuja lub kopiują bo nie maja na razie wyboru - ale kolejne wersje są z klocków robionych przez innych
Przecież PROCESOR sam jest UKŁADEM SCALONYM *** to nie pisz GLUPOT :D


jako ze lubilem kiedys ogladac o badaniach nad roznymi muzealnymi zabytkami na pustyniach usa przez praconikow jakis tam lockheedow, boeingow, northropow i takich tam, to az sie zaciekawilem ta "chinska technologia " ktora jak wiemy podbija juz caly swiat 8)

Nie jestem pewien czy CPA bedzie po te 100 zeta ( powiedzmy ze w tej reinkarnacji :) ) jednak tutaj Pan Ferdynand wydaje sie ze raduje sie nie bez powodu... http://pl.wikipedia.org/wiki/Procesor "Procesory (zwane mikroprocesorami) wykonywane są zwykle jako układy scalone""

By nie zajatrzac i tak juz interesujacej dyskusji, na temat amarykanskiego rynku nieruchomsci, wydaje sie ze mozna pogodzic obywdwu oponentow fragmentem z angielskiej wesji wikipedii http://en.wikipedia.org/wiki/Central_processing_unit

"Previous generations of CPUs were implemented as discrete components and numerous small integrated circuits (ICs) on one or more circuit boards. Microprocessors, on the other hand, are CPUs manufactured on a very small number of ICs; usually just one."

po propstu "Previous generations" ..a i wydaje sie ze jeden interlokutor mowi o procesorach a drugi o mikropropcesorach.. Zreszta, to chyba wyjasnia przy okazji przewage chinskiej technologii :) Poza tym 30-40 lat akurat w tej branzy..po co kruszyc kopie o takie drobiazgi.. 8)
BUHAHAHHAHA....optyk znowu mnie rozwalił....post miesiąca....jest taki dział na HP - "najlepsze posty forumowiczów" - przeklejcie to, bo ja nie moge - mam chiński procesor :D
zdelegalizować sektę KK

young_faber
Starszy plutonowy
Posty: 31
Rejestracja: 08 mar 2010 12:52

Postautor: young_faber » 08 mar 2010 13:01

haha, a chińczyków coraz więcej dlatego muszą kupować domy proste i logiczne

CZAROdziej
Starszy chorąży
Posty: 1100
Rejestracja: 31 mar 2010 20:19

Postautor: CZAROdziej » 26 maja 2010 19:12

:D


Wróć do „Świat”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości