Apple - Trochę o tej legendarnej spółce

slayer74
Kapitan
Posty: 44305
Rejestracja: 19 lip 2005 13:21
Lokalizacja: West Poland- FZ 1974

Re: Apple - Trochę o tej legendarnej spółce

Postautor: slayer74 » 15 lip 2019 16:49

Pieniądz robi pieniądz a bieda robi jeszcze wiekszą biedę !!!

REKLAMA


zossia2
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 21 lip 2019 21:37

Re: Apple - Trochę o tej legendarnej spółce

Postautor: zossia2 » 28 lip 2019 21:39

Warto zauważyć ile firm powstało dzięki założeniu i sukcesowi Appla. Takie serwisy jak na przykład https://www.maclife.pl mają w usługach naprawy tylko sprzętów tej firmy i może świadczyć o unikatowości i specjalności Iphonów i innych sprzętów Apple nad resztą firm

Diana Pares
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2019 17:34

Re: Apple - Trochę o tej legendarnej spółce

Postautor: Diana Pares » 24 wrz 2019 17:44

Thanks for this post! Very useful

Rolgan
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2019 21:46

Re: Apple - Trochę o tej legendarnej spółce

Postautor: Rolgan » 31 paź 2019 22:06

Zawsze lubiłem produkty tej firmy. Używam ich produktów od ponad roku. Oczywiście, podobnie jak gdzie indziej, są wzloty i upadki. Dlatego myślę, że nadal będą zaskakiwać wszystkich.

GGmedia
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2019 05:19
Kontakt:

Re: Apple - Trochę o tej legendarnej spółce

Postautor: GGmedia » 03 gru 2019 05:24

Thanks for your information, it's very good to me.

stilzkil
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 225
Rejestracja: 12 maja 2015 14:51

Re: Apple - Trochę o tej legendarnej spółce

Postautor: stilzkil » 27 lut 2020 07:28

Trzeba kupować więcej, żeby produkcja musiała rosnąc (czyli, żeby dostała "kopa").
Tyle, ze wiadomo: zwolnienia z pracy = bidaaa.
A więc - produkty tańsze, ale więcej ich. Ludzie kupują, bo tańsze. Producenci produkują, gospodarka drgnie, napedza się, obroty rosną = piniądz się robi.
Producenci mają piniądze i zbyt na produkty = zatrudniają ludzi bo muszą więcej produkować.
Ludzie mają pracę = mają pieniądze, stać ich powoli na coraz więcej i coraz droższego = wsjo wraca do normy.
No i dobrze jest spłacić kredyty jakie posiadamy i jednoczesnie starać się oszczedzać kasę tak aby mieć z czegoś żyć jeśli pracodawca nas zwolni.
Niezłe promocje bankowe można sprawdzić sobie tutaj https://www.tanie-konto.pl/promocje/

Karoollina
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2020 19:30

Re: Apple - Trochę o tej legendarnej spółce

Postautor: Karoollina » 19 mar 2020 19:31

Zgadzam się, Apple to legenda!!

Antony44
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2020 12:11

Re: Apple - Trochę o tej legendarnej spółce

Postautor: Antony44 » 07 kwie 2020 12:22

Ceny jabłek są zbyt drogie. Apple jest montowane w Chinach w prawie tych samych fabrykach co Huawei i wyglądają prawie tak samo. Spójrz, Honor8X dla 18000 ma lepsze cechy niż iPhone 7 dla 38000 - zarówno aparat, jak i procesor, a tak naprawdę ekran nie pęka, a także działa szybko. I nie zdziw się, gdy dowiesz się, że Apple jest na pierwszym miejscu w rankingu najlepiej zarabiających firm - dostają tylko 20 000 więcej na każdy telefon niż inne firmy.

Apple jest analogiem nie tylko Huawei, ale także Samsunga i innych firm.

Robby24
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2020 09:29

Re: Apple - Trochę o tej legendarnej spółce

Postautor: Robby24 » 21 kwie 2020 09:41

Nie jestem fanem takich telefonów, ale kilka lat temu przekonano mnie do zakupu iPhone'a 4. Po roku przestał się ładować. Właśnie się wyłączyłem. Serwis przez miesiąc „rozwiązał problem”. Cały czas cały czas się nudzi, oryginalna opłata leciała, cena nowej jest wyraźnie
zawyżone ceny. Gdzieś w 2017 roku całkowicie oszalałem: jakość zdjęcia znacznie się pogorszyła, często po prostu wyrzucałem je ze wszystkich stron, ciągle żądałem pobierania programów, których nie potrzebowałem i nie pobierałem nowych. W końcu przestał normalnie otwierać strony internetowe niektórych sklepów internetowych. Wsparcie techniczne mi nie pomogło. Nawiasem mówiąc, czy Apple przechowuje wszystkie dane o Tobie za granicą? I nie poruszy się z pomocą, jeśli nie powiesz mi, czego potrzebujesz od siebie. Okazało się, że moje 4 nie ściągało iOS 9, a strony po prostu się nie otwierały. Krótko mówiąc, kup najnowszy model, bo inaczej będzie chory - APPLE zrobi wszystko! Apple - Nigdy więcej. Ja sam go nie wykorzystam i nie doradzam innym.

Artur77
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2020 07:26

Re: Apple - Trochę o tej legendarnej spółce

Postautor: Artur77 » 30 kwie 2020 07:32

Zawsze we wszystkich opowiadaniach każdy produkt firmy Apple był krytykowany, ale wkrótce sami zrozumieli, że są w błędzie, ci, którzy używają jakichkolwiek towarów firmowych, rozumieją, jak to zostało przemyślane, na przykład cały świat kupił iPoda shuffle, gdy świat był pełen mp3 i miał kolorowy ekran itd., jabłko nie jest marką, a nawet status nie jest częścią życia człowieka kochającego idealne rzeczy.


Wróć do „Świat”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości