Statystyka zawierająca średnie pensje i koszta życia w Europie (w złotych)

Inwestomat
Kapral
Posty: 6
Rejestracja: 02 lut 2020 21:53

Statystyka zawierająca średnie pensje i koszta życia w Europie (w złotych)

Postautor: Inwestomat » 06 lut 2020 06:22

Średnie zarobki w Polsce od 1999 mocno wzrosły, a mimo, że emigracja zarobkowa wciąż rośnie to od 2008 jej dynamika mocno wyhamowała. Czy wystarczy to, by stwierdzić, że w Polsce żyje się lepiej, a Polacy mogą oszczędzić coraz większą część swoich wynagrodzeń? Niekoniecznie, bo równie dobra może okazać się teoria, w której poszukujący lepszego jutra wyjechali z kraju, a wszyscy inni zostali. Po ich wyjeździe brakowało rąk do pracy, więc pensje zaczęły drastycznie rosnąć.

W tym wpisie spróbuję dociec czy średniemu Polakowi z roku 2019 żyje się lepiej niż temu z 1999 oraz jak, na tle innych obywateli Europy, obecnie wypadamy. Poszukam też odpowiedzi na pytanie: "w których krajach Europy średnie zarobki zapewniłyby obywatelowi RP korzystną emigrację?". Zobaczmy jak wysokie są średnie zarobki w Europie.

https://inwestomat.eu/srednie-zarobki-w-europie/

REKLAMA


alikgramard
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2020 01:42

Re: Statystyka zawierająca średnie pensje i koszta życia w Europie (w złotych)

Postautor: alikgramard » 03 maja 2020 01:47

Jak dotąd nie mam problemów z pieniędzmi, i nie mogę tym nie radować się. W kwarantannie cały czas siedzę w domu i wygrywam pieniądze w kasynach online. Jak się tu okazało, można uzyskać dobre pieniądze. Nadchodzi weekend i nie wiem nawet, co robić. Znalazłem w tym eslupsk.pl artykule ciekawe informacje na temat 10 rzeczy do zrobienia w weekend. Planuję wybrać jeden z tych przedmiotów


Wróć do „Świat”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości