Jutro rzeź krótasów ha ha ha - bardzo dobre dane ze Stanów!

Zygmunt
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3168
Rejestracja: 02 wrz 2005 12:49
Lokalizacja: WARSZAWA

Postautor: Zygmunt » 16 maja 2007 20:36

To nie ma żadnego znaczenia teraz co Japońce albo Amerykany odwalają, fundy chcą krwi. Jeszcze im mało. Oby się na 3100 WIG20 zatrzymał. :roll:
To nawet bedzie zdrowe
:)
I nastał czas spekulacji ...

REKLAMA


Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 16 maja 2007 20:40

To nie ma żadnego znaczenia teraz co Japońce albo Amerykany odwalają, fundy chcą krwi. Jeszcze im mało. Oby się na 3100 WIG20 zatrzymał. :roll:
To nawet bedzie zdrowe
:)
Dla nich na pewno bo oni mają przednią zabawę. W zależności od sytuacji robią jazdy, raz w jedną raz drugą stronę. Oni bawią się świetnie. Indywidualni niekoniecznie.

A czemu ma rosnąć? Spółki surowcowe i inne pokazały słabe wyniki to fundy robią porządki w portfelu, przecież są bliskie 40% zaangażowania to muszą sprzedawać. I to jest też pretekst do zwałki. Tylko teraz nie widzimy spadków po 4-5% a wolniej upuszczają powietrze.

Na pewno teraz nie ma co kupować akcji bo was podaż zasypie. A to co macie, jeśli nie balony, to trzymać. Takie moje zdanie. Bierzcie węgiel - to zawsze pomaga. DT ma teraz dobrą zabawę.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

everest
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3947
Rejestracja: 26 maja 2006 23:59
Lokalizacja: West

Postautor: everest » 16 maja 2007 20:44

strachliwe ***** znowu zostały bez akcji buuuuu ha ha ha ha ha :!: :!: :!:
SKĄD SIĘ BIORĄ TAKIE ***?
MYŚLISZ ŻE CZYMŚ IMPONUJESZ

Cyprinus
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 315
Rejestracja: 10 sty 2007 22:50
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Cyprinus » 16 maja 2007 20:46

Trolejbus - 3100 nikt nie będzie bronił; bronili 3150 więc albo będą tego bronić albo ustawią się sporo niżej.

Patrzcie jednak na świecowy DJIA na razie trend jest nie złamany. szerszy rynek radzi sobie gorzej co jest złym sygnałem, ale suma sumarum zwała się powinna odwlec. Wspinamy się po ścianie strachu:) jak to anale piszą. Według mnie sygnałem do zwały będzie spadek dzienny Dowa o 1,5-2% jak to było na przełomie lutego/marca. Wtedy nie będzie zmiłuj i będziemy mieli conajmniej kilkanascie sesji sraki praptaka.

PS Trolejbus - trzymasz Hutnika? Dziś trochę zaczął podnosić łepek :shock:

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 16 maja 2007 20:47

Także na razie odpałów nie będzie na giełdzie.






Obrazek
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 16 maja 2007 20:52

Trolejbus - 3100 nikt nie będzie bronił; bronili 3150 więc albo będą tego bronić albo ustawią się sporo niżej.

Patrzcie jednak na świecowy DJIA na razie trend jest nie złamany. szerszy rynek radzi sobie gorzej co jest złym sygnałem, ale suma sumarum zwała się powinna odwlec. Wspinamy się po ścianie strachu:) jak to anale piszą. Według mnie sygnałem do zwały będzie spadek dzienny Dowa o 1,5-2% jak to było na przełomie lutego/marca. Wtedy nie będzie zmiłuj i będziemy mieli conajmniej kilkanascie sesji sraki praptaka.

PS Trolejbus - trzymasz Hutnika? Dziś trochę zaczął podnosić łepek :shock:
No nie mam wyjścia, a ze stratą niczego już nie sprzedaję, zresztą powoli myślę spółka odzyska zaufanie a i plany mają ambitne, pytanie tylko, czy znów nie zawiodą, ale to już inna kwestia. Mój sen się sprawdził.

Od 2 sesji coraz większe ilości po stronie K były, dziś na 27 dużo ukrytej S było ale ktoś cześć odebrał. Zobaczymy jutro.

Na Hutmenie spadki już były.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

Cyprinus
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 315
Rejestracja: 10 sty 2007 22:50
Lokalizacja: Łódź

Postautor: Cyprinus » 16 maja 2007 21:07

Też myślę, że na Htm już tylko może być lepiej, ta strata była jednorazowa i już jest w cenie.

Ja się ciesze Procadem i Capitalem (mimo dzisiejszego spadku Capa). Ale jednak przenioslem troche gotowki na rachunek instr. pochodnych bo w razie zwały trzeba będzie sobie powetować ewentualne straty na akcjach, delikatnie grając "s" na Fw20.

No i jak zwykle zostaje rynek pierwotny. Ostatnio Helio i Erbud, wchodzac za wlasna kase bez zadnych lewarow daly przyzwoity zysk. Swoja droga zrobilem symulacje, ktora wskazuje, ze inwestujac w oferty pierwotne w 2007 powinno sie osiagnac okolo 20-25% zysku brutto. To niby niewiele w porównaniu z akcjami czy kontraktami ale ryzyko z kolei znikome. Ja zawsze trzymam pewną pulę środków na taka okazję.

tort
Starszy chorąży
Posty: 1464
Rejestracja: 31 lip 2006 17:28
Lokalizacja: z kątowni

Postautor: tort » 16 maja 2007 21:21

Widzę że sami pesymiści, więc może już po korekcie? :roll:

cysorz
Starszy chorąży
Posty: 1135
Rejestracja: 31 sty 2007 08:49

Postautor: cysorz » 16 maja 2007 21:34

NA WIECEJ ICH NIE STAC W DNIU DZISIEJSZYM SP500 TYLKO W DOL WIDAC PO USTAWIENIU S I K ,OSTATNIE PODRYGI PRZED NURKOWANIEM :lol:
następny forumowy ANALytyk buuu ha ha ha ha ha - faktycznie zanurkowali, kto cię leszczyku wynajął, jakiś fund ha ha ha :lol: :lol: :lol: :lol:

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 16 maja 2007 21:34

Widzę że sami pesymiści, więc może już po korekcie? :roll:
Żartujesz? Większość spółek pokazała słabe wyniki, nadal jest drogo. Stój z boku i przyglądaj się jak leci.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

neveride
Młodszy chorąży
Posty: 474
Rejestracja: 23 mar 2007 14:23
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: neveride » 16 maja 2007 21:35

a ja trzymam, te dobre :]


Wróć do „Świat”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości