Pytanie do ADMINISTRATORA

Pomysły i uwagi dotyczące funkcjonowania forum oraz PARKIET.COM
Energobioster

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: Energobioster » 26 lut 2006 12:08

Bez względu na porę do upadłego
To by znaczyło że śnię Ci się w nocy ...
Ja tak nie chcę :(
Ale zmień proszę wątek - ten ma temat "do Administratora", nie "do Energobiostera".
Czy każdy wątek musisz zaśmiecać pisaniem nie na temat ?
Bankrut, pomóż proszę.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2006 12:22 przez Energobioster, łącznie zmieniany 9 razy.

REKLAMA


kopytko0
Porucznik
Posty: 21152
Rejestracja: 01 cze 2005 19:17

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: kopytko0 » 26 lut 2006 12:29

Bez względu na porę do upadłego
To by znaczyło że śnię Ci się w nocy ...
Ja tak nie chcę :(
Ale zmień proszę wątek - ten ma temat "do Administratora", nie "do Energobiostera".
Czy każdy wątek musisz zaśmiecać pisaniem nie na temat ?
Bankrut, pomóż proszę.
znowu kapowanie ? ty bez tego żyć nie możesz inwestrynsztokowy fanie ? :twisted: tfu, co za kapusta tfu :twisted:

PS. Teraz szybko zaloguj się, napisz i wyloguj, Oficjalnie cię nie będzie
błeehehehehheeh chory człowieku błehehehehehe. Uzleżniony kapuś i paranoik widzący 100 - tki nicków u każdego :twisted:

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: bankrut » 26 lut 2006 12:43

Energobioster
Chcesz zobaczyć jak wygląda normalna, zdrowa rozmowa lub dyskusja - bez spamu, wyzwisk, i z szacunkiem dla poglądów innych osób ?
Skoro Twoje mniemanie o tym forum jest wysoce negatywne to ja nie rozumiem po jaka cholere tu jeszcze zagladasz ...?????? W przypadku gdyby moja opinia o forum była tożsama z Twoja to juz dawno mnie tu nie ma! Czegos tu nie rozumiem...?????

ps powyzsze nie dotyczy tylko tego cytatu
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

kopytko0
Porucznik
Posty: 21152
Rejestracja: 01 cze 2005 19:17

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: kopytko0 » 26 lut 2006 12:47

Energobioster
Chcesz zobaczyć jak wygląda normalna, zdrowa rozmowa lub dyskusja - bez spamu, wyzwisk, i z szacunkiem dla poglądów innych osób ?
Skoro Twoje mniemanie o tym forum jest wysoce negatywne to ja nie rozumiem po jaka cholere tu jeszcze zagladasz ...?????? W przypadku gdyby moja opinia o forum była tożsama z Twoja to juz dawno mnie tu nie ma! Czegos tu nie rozumiem...?????

ps powyzsze nie dotyczy tylko tego cytatu

bankrut przecież ten człowiek jest chory. Po co te morały ? Stwierdzam jednoznacznie że mniej jego głupawych tekstów na liście powoduje większy na niej spokój. Poza tym po kiego tu jeszcze zagląda ? Ubóstwia inwestrynsztok i te michleszowe maklery24 więc niech tam lezie i biadoli jak przekupa :lol:

Energobioster

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: Energobioster » 26 lut 2006 12:50

Energobioster
Chcesz zobaczyć jak wygląda normalna, zdrowa rozmowa lub dyskusja - bez spamu, wyzwisk, i z szacunkiem dla poglądów innych osób ?
Skoro Twoje mniemanie o tym forum jest wysoce negatywne to ja nie rozumiem po jaka cholere tu jeszcze zagladasz ...?????? W przypadku gdyby moja opinia o forum była tożsama z Twoja to juz dawno mnie tu nie ma! Czegos tu nie rozumiem...?????

ps powyzsze nie dotyczy tylko tego cytatu
Jak tak dalej pójdzie - całą niedzielę spędzę w domu odpisując na posty kierowane do mnie już od 8 rano :)
Myślałem że łapiesz bankrut o co mi od początku chodzi - okazuje się że nie ...
Gdzie ja napisałem negatywną opinię o forum Parkietu ?
Negatywną opinię wyrażam o kilku osobnikach, którzy pod wieloma nickami kompletnie uniemożliwiają porozumiewanie się na forum.
Jeśli wg Ciebie to jest ok, to moja negatywna opinia dotyczy również Ciebie. I nie dlatego że nie wycinasz tego spamu (skoro mówisz że się nie da ze względów technicznych, to znaczy że się nie da), ale dlatego że z takim podejściem - nie powinieneś byc moderatorem.
Ot, wszystko na ten temat.
Miłego dnia.
Ostatnio zmieniony 26 lut 2006 12:51 przez Energobioster, łącznie zmieniany 2 razy.

kopytko0
Porucznik
Posty: 21152
Rejestracja: 01 cze 2005 19:17

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: kopytko0 » 26 lut 2006 12:54

ooo i już się zaczeło. Teraz UBecka natura przeszła z kapowania do krytyki i ocen nadawania się bądź nie administratorów, moderatorów itp. Typowe kapusioWskie zagrywki.
JEST DEMOKRACJA KAPUSIU, A SKORO CI SIĘ TO NIE PODOBA WON NA FORA DLA KOMUCHÓW (JEŚLI SĄ)
Ostatnio zmieniony 26 lut 2006 12:54 przez kopytko0, łącznie zmieniany 1 raz.

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: bankrut » 26 lut 2006 13:03

Energobioster
Chcesz zobaczyć jak wygląda normalna, zdrowa rozmowa lub dyskusja - bez spamu, wyzwisk, i z szacunkiem dla poglądów innych osób ?
Skoro Twoje mniemanie o tym forum jest wysoce negatywne to ja nie rozumiem po jaka cholere tu jeszcze zagladasz ...?????? W przypadku gdyby moja opinia o forum była tożsama z Twoja to juz dawno mnie tu nie ma! Czegos tu nie rozumiem...?????

ps powyzsze nie dotyczy tylko tego cytatu
Jak tak dalej pójdzie - całą niedzielę spędzę w domu odpisując na posty kierowane do mnie już od 8 rano :)
Myślałem że łapiesz bankrut o co mi od początku chodzi - okazuje się że nie ...
Gdzie ja napisałem negatywną opinię o forum Parkietu ?
Negatywną opinię wyrażam o kilku osobnikach, którzy pod wieloma nickami kompletnie uniemożliwiają porozumiewanie się na forum.
Jeśli wg Ciebie to jest ok, to moja negatywna opinia dotyczy również Ciebie. I nie dlatego że nie wycinasz tego spamu (skoro mówisz że się nie da ze względów technicznych, to znaczy że się nie da), ale dlatego że z takim podejściem - nie powinieneś byc moderatorem.
Ot, wszystko na ten temat.
Miłego dnia.
Zalatw mi mozliwość banowania to bedziesz mial porzadek.
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

Energobioster

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: Energobioster » 26 lut 2006 14:01

Zalatw mi mozliwość banowania to bedziesz mial porzadek.
Chciałbym żebyś miał taką możliwość.
To służyłoby dobrze wszystkim ludziom którzy interesują się giełdą. Jak wiele jest postów osób nowych, którzy piszą że tego co tu się dzieje - nie da się czytać ... :(

Kilka osób od dłuższego czasu traktuje to forum jak swoje podwórko. Pod wieloma nickami rozmawiają sami ze sobą, starają się wpływać i moderować opinię innych.
Jeśli ktoś idzie nie po ich linii - szkalują go, ośmieszają na forum lub grożą mailami na priv...
A gdy ktoś próbuje zwrócić na to wszystko uwagę Administratora forum - od razu jest atakowany - vide posty wyżej i zapewne zaraz posty niżej ... Nie dotyczy to tylko mnie, nie tylko ja zwracam uwagę na problem.

To dlatego założyłem ten wątek - może jest Ktoś, kto się nad tym wszystkim pochyli ?

kopytko0
Porucznik
Posty: 21152
Rejestracja: 01 cze 2005 19:17

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: kopytko0 » 26 lut 2006 14:37

Zalatw mi mozliwość banowania to bedziesz mial porzadek.
Chciałbym żebyś miał taką możliwość.
To służyłoby dobrze wszystkim ludziom którzy interesują się giełdą. Jak wiele jest postów osób nowych, którzy piszą że tego co tu się dzieje - nie da się czytać ... :(

Kilka osób od dłuższego czasu traktuje to forum jak swoje podwórko. Pod wieloma nickami rozmawiają sami ze sobą, starają się wpływać i moderować opinię innych.
Jeśli ktoś idzie nie po ich linii - szkalują go, ośmieszają na forum lub grożą mailami na priv...
A gdy ktoś próbuje zwrócić na to wszystko uwagę Administratora forum - od razu jest atakowany - vide posty wyżej i zapewne zaraz posty niżej ... Nie dotyczy to tylko mnie, nie tylko ja zwracam uwagę na problem.

To dlatego założyłem ten wątek - może jest Ktoś, kto się nad tym wszystkim pochyli ?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kopytko0
Porucznik
Posty: 21152
Rejestracja: 01 cze 2005 19:17

Odp:Pytanie do ADMINISTRATORA

Postautor: kopytko0 » 26 lut 2006 14:44

bankrut weź temu pacanowi uprzejmie pomóż. Niech ci napisze jakie nicki mam a ty je ładnie sprawdź. A jak którykolwiek nie będzie mój, to nie gadaj więcej z psycholem.

Ale polewke mam z ***. To dowód na to że niespełna rozumu także mają kompy :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Uwagi i błędy”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość